Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

motovilke, a res potrebujete temo za hranjenje ega in zdravljenje kompleksov? :devil: :P

and............gone. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....dajmo napisat kako zelo smo hendikepirane kot voznice zaradi genitalne manjvrednosti.... .)

:kva2:

definitvno rabimo svojo temo :closedeyes:

In potem pogledaš 1. stran, drugi odgovor (citiran zgoraj) in potem se še pritožuje, da je večina tem neuporabnih :doze: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in potem se zamislis in mogoce celo spregledas zakaj sem napisal kar sem napisal... :naughty:

kljub zapisu na 1. strani. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja je "končno" presedlala na svoj motor...kar sem od nekdaj podpiral....čeprav mi je bilo neznansko všeč objem od zadaj in topel hrbet.....če je želja potem nimam predsotkov...... :)

motoristke :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem pa kaj je narobe znami motoristkami da nas motoristi tko zviška gledajo!!! Pač nam tut paše mal ovinke podirat!!! ANE???? :yes:

Motoristi gledajo zviška le, kadar niso spodaj :lol1: , pa še podiramo radi...ovinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Motoristke :OK:

Prav lepo je pogledat kako nekdo zalaga ovinek in na koncu se izkaže da je predstavnica nežnejšega spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narbolš si je eno tako vjagat pa domov zvlečt lahko vedno vidiš, kaki cirkus ti taka atrakcija zna delat :P

ne, samo tega ne :xx: :cry: :krneki:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dodam nekaj komentarjev! :afro1:

Moja že peto sezono fura motor, najprej TA zaj pa Africo.

Za informacijo glede dolžine nog pa le ena informacija iz anatomije:

Ženske majo daljše noge, zato se tudi na endurah lažje furajo (vsaj kaj se tiče nog) kot moški :OK: , ker pri -4 cm, je moja ženska še vedno bolj na trdnih tleh na Africi kot pa jaz, pa mam 180 cm.

Kar se pa tiče prevoženih km, pa lahko rečem samo to, da se moja fura celo leto, brez odjavljanja motorja, do zdaj pa je prevozla že ene 45 Kkm :worship: , kar pa je lepa kilometrina za marsikerega moškega motosvetovca.

Ženske kar tako naprej, men je ženska na motorju nadvse seksi, pa še marsikera se pelje bolše ko kaki ded, tak da :worship: :worship: :worship: .

:yea2: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je teya zapisala imajo fantje (žal) že zaradi vzgoje boljšo štartno pozicijo pri sedanju na motocikel...a se vsespošni populaciji TegaSveta zdi to fer ali ne prepuščam presoji posameznika,..meni osebno se ne zdi prav....in tega nimam namena kjerkoli podpihovat ali ožigosat za pravilno :angry2:

konec koncev je razlika v vzgoji in socializaciji dečkov in deklic nekaj čemur se danes želimo ogniti....vik in krik in navdušenje nad dekleti na motociklih pa jo žal potrjuje.. zakaj je zenska na motociklu tako zelo "oboževana" in zakaj je takšna "atrakcija"?

ker je ze v osnovi hendikepirana zaradi svojega spola in je vozit motocikel cisti presezek za njene sposobnosti.... :blink: ?

epskost motociklistk izhaja iz predispozicije da so dekleta manj sposobna? :doze:

jest tega ne priznavam..... kakršnakoli debata o tem kako so babe na motorjih fajn samo zato ker so babe se mi zdi bedasta... :glare:

vsakomur ki ima 56 kil in meri v visino 160 je izziv peljati motocikel, ki je praviloma zasnovan za povprečnega moškega voznika....tako meni kot Urbiju (ki baje ima moško pritiklino in ni deklica), kot načeloma tudi Bladzotu, ki ima tistih svojih bornih 60+neka malenkost kil....torej ne gre za hendikep ki bi se navezoval na spol, pač pa na telesno konstitucijo.....mar ne :blink: ?

In če so fantom vsec dekleta na motociklih, prosim ne pozabite povedat, da so vam dekleta pač všeč...pika... :closedeyes:

pa naj bo to na motociklu, kolesu, peš.....oblečene v debelo usnje ali v poletne cunjice....

In potem pogledaš 1. stran, drugi odgovor (citiran zgoraj) in potem se še pritožuje, da je večina tem neuporabnih

se razburjas ker se pred tabo napisala knekaj kar ne sodi v temo?

ti drugic lahko dam prednost če želiš....:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za informacijo glede dolžine nog pa le ena informacija iz anatomije:

Ženske majo daljše noge, zato se tudi na endurah lažje furajo (vsaj kaj se tiče nog) kot moški  , ker pri -4 cm, je moja ženska še vedno bolj na trdnih tleh na Africi kot pa jaz, pa mam 180 cm.

Sem izjemno vesela za tvojo boljso polovico, samo... 176cm ni povprecna visina žensk.

Jaz mam lahko v sorazmerju z decom se kako daljse noge, pa mi pri mojih 162cm to cisto nic ne pomaga. :)

Da se ne bom ponavljala... se bom raje citirala ;):

Jaz pa mislim da so fantje že v osnovi v veliki prednosti... vzgoja.. da sploh ne omenim fizičnih sposobnosti... 

Ampak tako pač to je. Če imaš željo (ne pozabit talenta) pa lahko narediš skoraj vse.

Kakšen pa ima posameznica odnos do svojega početja, oz. kaj je njena motivacija, pa ni odvisno od spola ampak od vsebine v glavi.  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaša nagayivost, finta ni v nekih epskih razsežnostih vzgoje, socializacije in podobne teoretične navlake, ampak zgolj in edino v kombinaciji dveh od treh najbolj pomembnih stvari, ki polagajo ovinke v možganih moških šovinističnih svinj (ki roko na srce ustrezajo približno 98% M populacije, priznali ali ne). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaša nagayivost, finta ni v nekih epskih razsežnostih vzgoje, socializacije in podobne teoretične navlake, ampak zgolj in edino v kombinaciji dveh od treh najbolj pomembnih stvari, ki polagajo ovinke v možganih moških šovinističnih svinj (ki roko na srce ustrezajo približno 98% M populacije, priznali ali ne). :)

kakih epskih razseznostih vzgoje :blink: ...o čem ti to?

in ne gre za teorijo...gre za čisto in preprosto prakso...sori :D

a motoristka je boljsa od navadne deklice zato ker ga lahko v ror vtaknes ce punca ni za?

al kaj? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj**al beri naslednjo objavo!

Popravljeno . Popravil StormBringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem izjemno vesela za tvojo boljso polovico, samo... 176cm ni povprecna visina žensk.

Jaz mam lahko v sorazmerju z decom se kako daljse noge, pa mi pri mojih 162cm to cisto nic ne pomaga.  :)

Da se ne bom ponavljala... se bom raje citirala ;):

Se popolnoma strinjam!

Res je, da marsikeremu (beri skoraj vsakemu) staršu ni vsakdanje, da si punca želi motor, prav zaradi zavrtosti družbe, ki na motorizem, vožnjo avta in še kaj gleda kot na izključno "moški šport".

Stvari se hvala bogu spreminjajo na bolje, čeprav počasi.

Morale se boste navadit, da bojo ljudje še par let gledali na ženske za belanco kot eksotiko

Glavno je da furamo, se mamo fajn, pa ...

Tak naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da zaključim teoretiziranje z moje strani:

primer: sedim na golici, za cestaku se pripelje huda bejba in ustavi.

namišljen scenarij v možganskih ovinkih:

:devil: : milo mater, kaka pička...

O:-) : satan, ne seri. emancipacija je že zdavnaj dobila epilog in ti si ne smeš dovolit takšnih opazk...

:devil: : oprosti... ne bom več...

yeah, right.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakomur ki ima 56 kil in meri v visino 160 je izziv peljati motocikel, ki je praviloma zasnovan za povprečnega moškega voznika....tako meni kot Urbiju

Hej! Kje ste pa zdaj mene našli? :)

(ki baje ima moško pritiklino in ni deklica)

baje :blush:

Če smo natančni; Urbi: 60 kg (čisteerotikepress), 170 cm. :naughty:

Aja, verjetno bo res kar razlika med 160 in 170 cm višine. Pri svoji višini na tistih par motorjev, na katere sem se vsedel, nisem imel večjih težav z dosegom do tal.

LP, Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr oboje držalo  :)

in kako nabiraš kilometre in izkušnje, sama, v dvoje, spredaj, zadaj? kakorkoli že, počasi se daleč pride...vztrajnost je lepa čednost, naj užitki trajajo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo natančni; Urbi: 60 kg (čisteerotikepress), 170 cm.  :naughty:

Urbi moj pacek ... :004 ...preverjeno erotičen ... :naughty:

... no da še dodam moje bajnoerotične mere ... pa se kregajte

157 cm in 5khm kg ... :D ... in imam fucking problem se vsest na kajkoli !!!! :angry2: ... ampak vseeno vztrajam ... :blush:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Kje ste pa zdaj mene našli?  :)

baje  :blush:

Če smo natančni; Urbi: 60 kg (čisteerotikepress), 170 cm.  :naughty:

Aja, verjetno bo res kar razlika med 160 in 170 cm višine. Pri svoji višini na tistih par motorjev, na katere sem se vsedel, nisem imel večjih težav z dosegom do tal.

LP, Urbi

Ojla, a ti si se ziv? :D

Me veseli... se ze dolg nisva vidla in iz unih furc pol tud ni blo nc.

Jap, potrjujem, da mas 170 cm. .)

tvoja sosolka s faksa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeej punce, manjše punce ste men tkoooo bolj sexy, da kr res ni, raje bi mel 150cm punco kot pa 165cm punco, huh... :wub: :wub: :wub:

Sicer pa če ne dosežeš tal lih na komot ni še tak problem, problem rata če dosežeš tačke, saj veste strup je v majhnih flaškah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!