Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Zakaj Akrapo in ne LeoVince?.... nimam nič proti Akrapotu, sam dokler bo delal takšne dimnike, potem kar hvala lepa ...

Zakaj ne mass? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam SLO navodil prou za ta model, to nikol ne dajo zraven, jst sm tud za ninjo 250 dubu slovenska sam ena splošna, prou za er-6f maš pa sam angleška zravn (oz tud neki drugi jeziki so not) :)

Ja jst sm tud gledu, če bi kj auspuh menu bi zih leo padu, ostali so čist mem. Sam leo je kr ene 700€ kukr sm jst gledu. Zgleda pa tkole: http://www.google.si...29,r:9,s:0,i:86

Pa si videl, da je to full sistem z vsemi krivinami ;)... zato pa je takšna cena... In glede na to da je full je še ugodno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Akrapo? Ker mi je v ponos vozit slovenski proizvod! Nimam pa nič proti Leotu, saj ga imam tudi na XTju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mass sploh nima nobenih specifičnih modelov za er6 kukr jst vem pa tud če ma bi biu vrjetn podobn akrapotu, oz bi vn gledu tko k usi ostali razn leo (akrapo, arrow.. .).

Tud jst bi takoj vzel akrapota če bi nardil en lep izpuh, ampak tak k je mi pa ne potegne sploh, mi je lepši ta od leota, pa ja sm vidu da je full, sj akrapo je tud ;)

Popravljeno . Popravil Slyder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je... slovenski proizvod, če je stranka dobra le, ko prinese denar, ko pride do reklamacij in česa te pa po hitrem postopku odpikajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se lani odlocil za menjavo lonca. Zacelo se je itak z brskanjem po internetu, primerjavo cen itd... Najprej sem zelel dvojnega ixil-a pod motorjem, vendar je ta opcija odpadla takoj, ko sem izvedel ceno.

Akrapovic je pri prvem pregledu izpadel ze takoj, ker mi je bil glede na slike res grd, poleg tega je bilo veliko drugih cenejsih.

Nato sem nasel mass izpuhe in kontaktiral zastopnika. Je rekel, da za moj motor se ni delal in nima slik, kako bi zgledalo na motorju. Zelel sem pa imeti nekaj na podoben nacin kot ixil, dva kratka lonca pod motorjem, za kar je trgovec rekel da bi sicer lahko naredil, vendar se cenovno ne izplaca, poleg tega zaradi dveh loncev nebi nic pridobil na zvoku. Ker ni imel nobene slike kako bi kaj zgledalo na motorju, sem pac iskal naprej. Potem pa sem cez en mesec dobil mail, da je montiral en lonec na enak motor in mi poslal slike. Poleg slike lonca, ki ga je izbral kupec se je se tako potrudil, da je na motor na razlicne nacine (pod motorjem, ob strani) zmontiral celotno kolekcijo mass izpuhov in poslal slike. Seveda sem nasel takega, ki mi je bil vsec in se odlocil da ga bom spomladi kupil.

@Slayder Ce ga na uradni strani za er6 od massa ni se ne pomeni da se ne da. Ce ga zelis, kontaktiraj zastopnika, sem preprican da ti bo zeljen lonec zmontiral kakor zelis. Aja pa leovince underbody samo lonec sigurno ni 700e. Je kar precej cenejsi.

Da nadaljujem zgodbo, spomladi sem si privoscil boljse gume(drazje) kot sem najprej mislil in za massa ni ostalo dovolj denarja. Potem sem sel v zivo pogledat kako zgleda akrapovic, moram reci da mi je bil v zivo dosti bolj vsec, ko pa se je motor prizgal sem pa itak ostal brez besed... Zelel sem kupiti rabljenega vendar je bil motor v parih dneh prodan, tako da sem spet iskal. V zivo sem sel pogledat se kako izgleda leovince underbody (obstajajo tudi drugi modeli od leovince za ta motor), vendar sem bil nad zvokom zelo razocaran. Dobro da sem ga sel prej pogledat, ker glede na izgled bi ga vzel. Potem pa sem se po ponovnem pregledovanju youtube posnetkov odlocil za arrow, dal 260e s postnino in pri meni je bil v parih dneh. Za ta denar odlicen lonec, pa se dober zvok ima, veliko boljsi od leovinceja za moje pojme.

Tako da imam po tem ko sem pregledal vse zivo sedaj tole (ce ga zeli kdo videt in slisat v zivo naj pove)

45951_IMG_0205.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kot pa si? Jaz bi rad to videl in slišal v živo. Si vzel novega, homolomo je mogoč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kot pa si? Jaz bi rad to videl in slišal v živo. Si vzel novega, homolomo je mogoč?

Okolica ljubljane. Ko se bos kaj vozil okrog lahko poves pa se nekje dobiva. Vzel sem pa novega iz italije, kupil prek ebaya. Zraven so bili vsi papirji za homologacijo in db killer.

Zmontiral sem pa sam, na sreco pri homologaciji nisem rabil potrdila o vgradnji.

Sicer mas pa se opcijo karbon ali titan, ki sta nekaj drazja.

Popravljeno . Popravil bentley
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica ljubljane. Ko se bos kaj vozil okrog lahko poves pa se nekje dobiva. Vzel sem pa novega iz italije, kupil prek ebaya. Zraven so bili vsi papirji za homologacijo in db killer.

Zmontiral sem pa sam, na sreco pri homologaciji nisem rabil potrdila o vgradnji.

Sicer mas pa se opcijo karbon ali titan, ki sta nekaj drazja.

Uuuu jst bi se tud prjavu za tole slišat :P kje v okolici LJ pa si doma? Se magar enkrat prpelm pa da slišmo to čudo. Bi bla kr dobra opcija to če so res tok pocen. To maš slip-on verjetno ane? Sam kukr sm jst gledu za 2012 letnik pride mal bl na vn kukr za tvoj model (oz je dalši lonc). :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Ej fantje in dekleta ki imate tale motor...

Bi mi pomagali malo prosim?

Danes sem se vozil (po montaži kovčka zadnjega 52L) in mi motor nekako lepo pade v levi ovinek v desnega se pa matram. Včasih tega ni bilo..

In sem šel gledat moped in najdu nosilc kolesa ukrivljen, zdej pa ne vem al je to prov al ne...

Evo še slike...

Bi nekdo pošlatal svoj moped, pa mi povedal če ima tudi ukrivljeno?

Ne vem samo tega nisem nikoli opazil al se mi je pa zdelo samoumevno...

Thx!

post-20979-0-97520900-1336498755_thumb.jpg

post-20979-0-52901500-1336498762_thumb.jpg

post-20979-0-65782600-1336498768_thumb.jpg

post-20979-0-26950100-1336498774_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa sicer reku da je normalno da je ukrivljeno zarad pozicije pač...

Ne vam kaj me je zj...l v desni ovink, pa tako rad je šel zmeraj :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa sicer reku da je normalno da je ukrivljeno zarad pozicije pač...

Ne vam kaj me je zj...l v desni ovink, pa tako rad je šel zmeraj :)

To kar si slikal je normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej se mi je zdel...

Sam človk na vse pomisli tud na brezvezne stvari :)

Pol pa kufer zgleda aerodinamika dela svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo blokiran motor na 25kw in če ima, me zanima če morda ve kaj je namen tega slepga konektorja(naj bi bil elektronska blokada), ker ko sem se vozil z konektorjem ali brez konektorja nisem opazil nobene razlike.

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe psst :D V tem primeru pomeni tudi kaj drugega...kakor pogledaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kako je odvisno polnjenje akku-ja od motornih vrtljajev. Koliko naj bi filal pod prostim tekom in koliko če daš gas. Ali regler omejuje napetost da ne prekorači polnjenje zgornje in spodnje meje ali samo spodnje. Kolegu fila pod prostim tekom 14,5 ko pa pohodi gas pa fila 13,8. A je to uredu al....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podatkov, če bo kaj koristilo.

--------------

Alternator:

Type Three-phase AC

Rated Output 24 A/14 V @5 000 r/min (rpm)

Charging System

Type Three-phase AC

Alternator Output Voltage 42 V or more at 4 000 r/min (rpm)

Stator Coil Resistance 0.18 0.27 Ω

Charging Voltage 14.2 15.2 V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

zanima me kje bi lahko dobil prednje stopalke za er 6n, 2007 letnik. Punci je motor na mestu padel in se ji je desna stopalka zlomila :S

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vaš zmagovalec na IOM TT Lightweight...res je kul motorino :grim

lp flero

post-2086-0-43241300-1343844433_thumb.jpg

post-2086-0-42534800-1343844675_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!