Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Zdravo,

zanima me kje bi lahko dobil prednje stopalke za er 6n, 2007 letnik. Punci je motor na mestu padel in se ji je desna stopalka zlomila :S

hvala in lp

najbolje vprašat pri pooblaščenem prodajalcu (kdo je to, pa ti ne znam povedat).

jaz sem imela isti problem na moji R6, spredaj je plastike rešil crash pad, odlomila pa se je tačka. Rok dobave je bil mislim da 3 dni, cena pa 57,20€ s popustom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živ!

Evo prišel iz Bosne z raztegnjeno ketno, čudnim zvokom bencinske pumpe in zgleda z drsečo (razlajnano?) sklopko...

Motor ima 50.000 km....

Pumpe med možnjo ne slišim, samo ko dam kontakt, se sliši kot da rahlo brenči, tega prej ni delal... Je to znak da bo šla?

Kar se sklopke tiče, je možno, da pri 50k km že drsi? Namreč občutek mam da se grdo šalta in da preveč poka, ko daš v 1 iz lera...

Sicer potegne normalno, samo občutek mam, da premalo "prime" ker se težje šalta... Je bil pa motor na servisu cirka 3500km nazaj...

Kakšna ideja preden peljem na servis?

LP,

G

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pumpa se vedno sliši (vsaj pri menu), ko obrneš ključ, ampak ko se nafila neha (recimo da jo slišiš 2s brenčati). Enako je pri avtu oz. pri vseh električnih pumpah.

Če pa ti je zvok neobičajen, je pa morebiti kaj narobe.

Glede ketne, menjaj.

Sklopka pa naj ti pogledajo, lahko je tudi olje (so ti dali kakšno drugo).

Mogoče že raztegnjena zajla ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ketno in zobnike bo treba menjat, to je 100%... Zgleda da so bli zobniki pri prejšnji menjavi že preveč zjahani, pa so mi še novo ketno uničli, tale ima sedaj samo 14.000....

DID piše na računu :)... Bo treba mal se pogovorit, kaj bi druzga dal gor, vsaj en cenovni razred višje...

Original je res dolgo zdržala...

Upam da pri sklopki res samo menjam zajlo, pa da se še z oljem da kaj rešit, res je neprijeten občutek...

Kar se pa pumpe tiče, mogoče bosansko gorivo :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če piše DID na računu od verige nič ne pomeni, pomembno je katera did veriga je bila, imajo več vrst kvalitete, najcenejše ponavadi niso najbolj vzdržljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zobnikov pa nisi menjal tedaj? to se praviloma menjava skupaj, cenovno ni hude razlike. Verjetno bo to razlog, da je uničilo verigo.

Zdaj si zagotovo imel najšibkejšo ketno VX model, original je tudi VX.

Nabavi celoten set, vendar tokrat ZVMX model verige (najmočnejša), cel komplet te pride 129 EUR + poštnina, to je z vmesnim členom za zanetat in zobnikoma (1A kvaliteta).

(osnovni set dobiš za 79 EUR)

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja zobnikov nisem menjal, so mi rekli takrat da ni potrebe, saj se zobniki menjajo na 2 ketni... Se pravi zdaj naj bi menjal oboje...

Ni me doma trenutno, mogoče veš na pamet:

- prednji zobnik (koliko zob)

- zadnji zobnik (koliko zob)

- ketna koliko členov

Če si pa dobre volje pa še PM, kje si gledal tale set za 130€ :)

Thx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja zobnikov nisem menjal, so mi rekli takrat da ni potrebe, saj se zobniki menjajo na 2 ketni... Se pravi zdaj naj bi menjal oboje...

Ni me doma trenutno, mogoče veš na pamet:

- prednji zobnik (koliko zob)

- zadnji zobnik (koliko zob)

- ketna koliko členov

Če si pa dobre volje pa še PM, kje si gledal tale set za 130€ :)

Thx!

15/46/114 so podatki po defaultu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je takole (na moto deli):

Cena: 179,50 EUR za verižni set z ZVM-X verigo

Snecer pa je dal link, kjer je 130+poštnina ENAKA zadeva....

In oni imajo še 35% popusta?? Majo pa maržo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me kje bi lahko dobil prednje stopalke za er 6n, 2007 letnik. Punci je motor na mestu padel in se ji je desna stopalka zlomila :S

hvala in lp

ce je se aktulano, se ti splaca u louisu kupit.. js sm jih tam nabavla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GregaSLO... jaz sem imela podobno težavo na "mojem" fz6n, ko se mi je zdelo, da nekaj ni vredu s sklopko. sem pa pred tem menjala olje in sem se odločila za drugega. in zgleda, da je bila tu napaka. sem potem ponovno menjala in dala nazaj notri tiste, ki so ga na servisu priporočali in se je težava odpravla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bil problem tudi v olju ja, samo ker model vozi k enim in istim mu po moje enako sipajo.

Jaz sem že imel 3 različna olja (Castrol, Repsol, Shell) pa je z vsemi enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni po vsem prebranem in pregledu motorjev sem se kot popolni začetnik odločil, da bi si kupil Kawasakija ER-6N. Po pregledu rabljenih sem zasledil enega ki je kar všečn in me zanima če mogoč kdo pozna ta motor ali če je celo lastnik tudi prijavlen tule gor. Hvala za vse informacije

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6331215

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!