Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Hehe jaz sem za!

Samo verjetno nas je bolj malo :)

Pa verjetno bomo imeli dosti več nežnejšega spola med nami ko mi pravijo da je to

bolj motor za punce (višina pa to) :)

Tok mal nas pa spet ni :D Kar prestej na zadnjih dveh, treh straneh, bi nas ze kar bilo za kaksno skupinsko voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam da nima smisla delat za vsako stvar neke sekicije, klube, ipd. Pravzaprav je bilo mišljeno "malo za šalo malo zares". Ali pa, kot pravi bentley - s kakšno skupinsko vožnjo ne bil bilo nič narobe, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj o tem so se že pogovarjali v temy versys :) da bi se vsi dobili.

se opravičujem, nisem vedel. ko bo in če mi bo čas dopuščal, sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa rahlo begajo tale modelna leta, bi vas prosil za pomoč ... Nekateri so letnik 2009 a imajo še stare plastike (je bil to kakšen facelift?), drugi spet so isto 2009 a imajo že novo obliko.

Teji "stari" 2009 imajo potem že porihtano težavo z nosilcem motorja, ki naj bi lahko počil na zvaru? So modeli torej "stari" 2006-'08, "prenovljen" 2009 in "povsem nov" 2009-'12? Kakšne so razlike - novi dizajn ima že povsem digitalni števec (ta z novo lučjo)?

Na avto,net je trenutna ponudba sicer bolj žalostna, vse brez ABS, ma nekaj pa je ... boljše kot nič! :)

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah,druge očitno ni,bom peljal na servis pa naj pogledajo kaj je na tem,najbolj kar na Eliso ki mi je najbližje.Kar se samega "mopeda" tiče,meni osebno(sem začetnik)zelo hvaležen,odpušča napake,vodljiv itd.za moj način vožnje,zaprti,kratki ovinki, ,več kot dovolj,za hitrost mi ni,uživam v sorazmerno počasni vožnji.

Lp s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa rahlo begajo tale modelna leta, bi vas prosil za pomoč ...

Vseh strani o tem motorinu je res 116, ampak če jih preletiš lahko izluščiš celo "zgodovino" tega motorja. Začelo se je davnega leta 2006 in tako naprej do danes; vmes je doživel en spodoben lifting, za letošnje leto pa je kar v celoti nov ... s t.i. modelnimi leti pa je tako: ko gledaš oglase je tam napisan letnik - reciva da piše letnik 2012 (se pravi nov tako in nov tudi po modelu) ; ampak nekdo ki je kupil letos januarja še stari model (2011) , ga zato dobil s popustom in ga bo čez par let prodajal, bo enostavno napisal v oglas prodam .... letnik 2012. Tako je to.

PS:

v razmislek: v tem "razredu" (tako cenovno - pri rabljenih - kot po moči in voznih lastnostih) je kar širok nabor: HondiCB 500 (dvovalnik) in CBF 600, Ducati monster (v2) , Yamaha xj6, Suzuki Bandit 650, ...

LP in dober nakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral cca. 70 strani :wacko: in še vedno ne razločim točno katera so bila "modelna leta" - ne leto izdelave, ta razlika mi je jasna.

Modeli so torej trije - 2006, 2009 in letošnji 2012?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral cca. 70 strani :wacko: in še vedno ne razločim točno katera so bila "modelna leta" - ne leto izdelave, ta razlika mi je jasna.

Modeli so torej trije - 2006, 2009 in letošnji 2012?

2006-2008, 2009-2011 ,2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so razlike - novi dizajn ima že povsem digitalni števec (ta z novo lučjo)?

Prvi modeli so imeli digitalno hitrost in vse ostalo in pa analogni obratomer (obratomer nad števcem), 2009-2011 so mel vse digitalno, 2012 ma pa spet analogni obratomer :evilgrin: :OK: plus to da ma mal več podatkov gor (range, poraba l/100km, trenutna poraba l/100km, indikator eko vožnje...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeli 2006-2008 imajo oba števca (hitrost in obrati motorja) analogna, z letnikom 2009 pa so prešaltali na digitalne števce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeli 2006-2008 imajo oba števca (hitrost in obrati motorja) analogna, z letnikom 2009 pa so prešaltali na digitalne števce.

F verzija ima oba analogna, n ima pa hitrost digitalno in obratomer analogen. .) (za 2006-2008)

Popravljeno . Popravil bentley
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bentley, imaš prav. :blush: Ampak glede na to, da je SLVR par postov nazaj govoril o plastikah, sem sklepal, da misli F verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral cca. 70 strani :wacko: in še vedno ne razločim točno katera so bila "modelna leta" - ne leto izdelave, ta razlika mi je jasna.

Modeli so torej trije - 2006, 2009 in letošnji 2012?

http://www.kawasaki.de/ER-6n klikni VORHERIGE MODELE imaš po letnicah od 2004 naprej (pri n modelu štejejo kot predhodnika za dve leti er5)

http://www.kawasaki.de/ER-6f za f pa od 2006 naprej.

Pa bo vse jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo na skupinsko turico sem takoj za, zakaj pa ne :)

PM na forumih maili itd pa gasa :)

kot novi lastnik er6n se pridružujem kakšni skupinski vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEjjj, dajte pustit temo, ki je namenjena motorju - motorju; za fure se pa menite v drugih temah ....

LP

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend sem vozil ER-6n, in sicer je mali stvor res užitek za poganjat v ovinke (v primerjavi z mojo TDM 900), a mi je tako majhen, da sem s čevlji drsel po asfaltu v že ne tako zelo ostrih ovinkih :\ Izgledal sem pa itak kot na BMXu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!