Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Potrebni črmli, evo vam ime :D

Al pa , check this out, Troti :D (to mislem kot leni čmrli)

Te kdo upraša kaj pa si? Ma jst sem Trot  :yea1:

Ah ok, dost bo :)

Potrebni črmli to je res hud ime :D lol

Te kdo upraša kaj pa si? Ma jst sem Trot => to že vemo! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sm vedu da bo kej tazga na Trote letel, sam čmrli bi pa res lahko bli, moške čebele :D

Pa ne rabte bit nč killa

Pa še Slovensko je, tko da je ovca sita pa volk cel ;)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novga logota pa res ni treba sj zgleda tist tut ko sršen... ravno zato je MC Sršeni najboljša alternativa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Sršeni, je razlika med MC, pa MK :)

sm se pozanimu glede tega in glede tega so pizdarije, ker: znak od MK je enobarven, sestavljen samo iz enga dela (napis) brez slike!

zank od MC je sestavlen iz 3h delov imena (zgoraj), slike (v sredini) in države oz. mesta (spodaj)

pa še registracija MK je dražja od registracaije MC-ja

če sm se pa zmotu, me pa poprav...

drugač sm se pozanimu, tko da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko, uprašu sm neki folka, k je zaintereseranga za klub in so rekl: da se jim zdi ime MC SRŠENI dobr, rekl so da logotipa ne bi blo treba zamenat, ker je na nek način tut podobn sršenu,

tko da mislm da bi blo to kr dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če gledamo na dolgi rok pol k bomo mel mal močnejše motorje to lihk ne mormo bit, k pol se prpeleš z hondo cbr 1000rr pa zadi našitk noisy beez :?

in kje je tle kšna ironija :? sori sam to si pa popolnoma mim udaru. Kaj boš reku d so MK Moliboga, pa majo bogomolko za logo, rodovniško pleme duhovnikov al biologi :slap: Ma kje tebi ene blesave povezave ej... kaj je narobe z glasno čebelo??? A hornet-ka ni sršen al kako in nima nobene povezave s čebelami :hmm: Mah pustmo prmir, sam si mimo udaru s tisto izjavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje je tle kšna ironija :? sori sam to si pa popolnoma mim udaru. Kaj boš reku d so MK Moliboga, pa majo bogomolko za logo, rodovniško pleme duhovnikov al biologi :slap: Ma kje tebi ene blesave povezave ej... kaj je narobe z glasno čebelo??? A hornet-ka ni sršen al kako in nima nobene povezave s čebelami :hmm: Mah pustmo prmir, sam si mimo udaru s tisto izjavo :grim

:OK: dobr si ti tole napisu :yes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se pozanimu glede tega in glede tega so pizdarije, ker:  znak od MK je enobarven, sestavljen samo iz enga dela (napis) brez slike!

zank od MC je sestavlen iz 3h delov imena (zgoraj), slike (v sredini) in države oz. mesta (spodaj)

pa še registracija MK je dražja od registracaije MC-ja

če sm se pa zmotu, me pa poprav... 

drugač sm se pozanimu, tko da ....

pozanimej se še enkrat :doze:

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozanimej se še enkrat :doze:

KLIK

ej gizmo hvala, ker si mi povedu za mojo napačno informiranost. tist k mi je to govoru je mal zajebu! tko da zdej sm tisto temo celo prebrau, tko da priznam zmoto! stvar je taka: MC je mednarodna organizacija klubov, k so na višjem nivoju. MK-ji pa so klubi k so podrejeni MC-jem. tko da k bomo naredl klub bomo MK in NE MC! gizmo še enkrt hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

predlog za logotip:

{to je sestavu zeusov frend}

post-5510-1120852082_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tale logo zakon!!ni kj dobr ste se potrudl no kdor se je pač!! :OK: zdj je pa že zadn cajt d se nek dobimo pa se ornk zmenmo tole me je že kar mal prjel tole glede kluba :kva2: !! dj povejte svoj mnene!!??

Lp miha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Sršeni :OK: :worship: Sliši se dobro pa logo je tud zakon. Pomoje da bi blo zlo vredu. Pa vsaj ve se da je klub iz Slovenije... Itq je že povsod preveč tujk. Men je uglavnm ideja zakon ;) K bom jst meu enkrat ZZR 250 bi se vam z veseljem prdružu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super logo :OK:

Najbol da se nasledn tedn dobimo pa tale klub dokončno sestavmo pa ustanovimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super logo :OK:

Najbol da se nasledn tedn dobimo pa tale klub dokončno sestavmo pa ustanovimo :)

:yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlog za logotip:

{to je sestavu zeusov frend}

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

you all make me so proud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejmo pol dorečt datum in kraj d se zbermo pa da to uresničmo...d nebo ostalo sam na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte povedat kdaj mate cajt, pa se bomo pol zmenil za dan pa cajt, k bo večini ustrezov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. septembr :P ne sam res. prej skos sam delat, pol pa se mau na morje s frendi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je možn sam kaj k zdej kr ni lepga vremena...jst pa žalostno gledam motor k gnije v garaži :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!