Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

hehe jebes lep vreme :> vozis kokr se ces :> ja naslesno soboto na obali bi pomoje slo. (ce mi nau coach ksne tekme nalimov...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za soboto ne vem, zato k gresta fotr pa mtka u grčijo, pa bom šu z njima na letališče. kdaj gremo pa na kolpo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lahko en drug dan dorečemo k jz na kolpo lih drugi tedn nebi hodu bi raje mal počaku. no pa dejmo glasovat kdo je drug vikend za kolpo kdo pa za obalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam v soboto cajto od 17h naprej! tko da če bi šli za 2 dni, se vm lahko pol naknadno pridružm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi mev cajt za na kolpo sobota + nedela, sam se mormo dons al pa jutr dogovort kr drgač bom js tkt na morju. (sj to govorimo za to soboto k pride ane?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest verjetn ne grem na Kolpo, če bo lep vreme vas pridem iskat, sam prespal pa ne bom tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo u sredo al pa četrtk u avstrijo (luis, hein gericke)? pravjo da bo u sredo lep vreme, tko da bo okol 9h šli iz lublane! kdo zaintereseran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam skos čs vi povejte. Pa ne predaleč k morm menjat prvo gumo pa se ne bom tok vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker morm pa č use sam za motor dajat pol ti pa počas mal denarja zmanjka pa morš mal počakat da mal pršparaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem men bi blo najbolš če bi se nek blizu dobl. LJ al pa okolica to je sestank k se bomo pa zmenil za furo bomo pa šli na furu kokr se zagre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pa dejmo pol reč u petek enkrat popoldne tm oklo 16-ih u LJ...ce se strinjaste? :?

men je ql :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zame je letošnje sesone konc najbrš k aprilia ne dela več. Tko da v petk pridem edin če me bo bratranc prpelu drugač se pa dobr zmente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr bom poklicu v maribor tm k je biu polini montiran pa piše v certifikatu da ma polini 12mescou garancije sam bomo vidl če bodo upošteval. Majo pa poslovalnco tud v ljubljani tko da mi bodo pol tm zrihtal sicer še nevem kaj je sploh narobe. Pr ene 150km/h je začel tko k da kompresije zmankuje pol je pa tazadna guma blokerala. sam bt se še premika gor pa dol sva z fotrom pogledala sam vžgt noče več. Olje sm meu lihk nov, tko da nevem kaj bi lohk to zjebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!