Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

Ps: in ne misli,da je predhodnik z identičnim agregatom in ca 15 Ps + slabši od tvojga potovalnika !

daj prevedi prosim za nas neuke kaj sploh hoces povedati. je K 1200 GT = K 1300 GT? ima K 1200 GT vec moci, navora? ali kaj tretjega.

BTW samo ne kupujte BMW K 1300 GT. bmw se toliko ni, da lahko zagotovi ucinkovit in vedno delujoc zagonski gumb (4x v 10 dneh stal zaradi tega!). dobava/zamenjava mozna sele konec avgusta. adijo dopust. fuck.

v vec kot 20 letih z japonci nisem imel toliko problemov kot z bmw v dveh tednih. doubledamnfuck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj prevedi prosim za nas neuke kaj sploh hoces povedati. je K 1200 GT = K 1300 GT? ima K 1200 GT vec moci, navora? ali kaj tretjega.

BTW samo ne kupujte BMW K 1300 GT. bmw se toliko ni, da lahko zagotovi ucinkovit in vedno delujoc zagonski gumb (4x v 10 dneh stal zaradi tega!). dobava/zamenjava mozna sele konec avgusta. adijo dopust. fuck.

v vec kot 20 letih z japonci nisem imel toliko problemov kot z bmw v dveh tednih. doubledamnfuck.

Če se tok obnašaš na BMW servisu kot tukaj in skoz bevskaš namest kulturno poveš oz. razložiš ni nič čudn,da se boš vozu šele konc Avgusta. Če bi bil tam jaz se bi mogoče šele konc decembra :grim

Mimogrede pa BMW-jeve motorje vozim že vrsto let in nisem imel nikol nobenih podobnih težav z čakanjem rezervnih delov in popravila,vse je blo odpravljeno v razumnem roku.

Prav tako sem imel na K1300S probleme z istim gumbom,ki je bil serisko škart roba,saj je BMW imel vpoklic teh motorjev prav zaradi te napake,napaka je bila odpravljena hitro in učinkovito.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Kmetec, vsake tolk je pa treba mal na BMW servisu zarenčat. Je pa res, da pleh štrudla odpre nešteto vrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Kmetec, vsake tolk je pa treba mal na BMW servisu zarenčat. Je pa res, da pleh štrudla odpre nešteto vrat :P

:OK: ja pa saj to govorim,odnos je važen,štrudla je pa sigurno bingo za Romčija :D

P.S. no pa tud kak krofek ni slab za nekatera vrata .)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja pa saj to govorim,odnos je važen,štrudla je pa sigurno bingo za Romčija :D

P.S. no pa tud kak krofek ni slab za nekatera vrata .)

Če boš ti onega "Romči" klical, te bo sigurno prefu..al :-)

Uf še debela ura, pol pa Bosna calling.... Jipiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš ti onega "Romči" klical, te bo sigurno prefu..al :-)

Uf še debela ura, pol pa Bosna calling.... Jipiiiiiii

Sej ga ne jaz,jaz mu pravm Kir....itd----
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisi so kot mladi kužki... kazen in nagrada morata bit ;) Gospod R. K. je pa itak tak medo, da nikomur ne bi laska skrivil. Menda se kmalu spet vidiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

"Do not sekiring" saj bo. Samo ne dolgo čakat (z nabavko bike-ja) "jer kurcu vreme brzo prolazi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balzam za oko in uho :notworthy: :notworthy: zelo mal japončov bi se ga držal, čeprav je "zastarel" boxer pa "samo" 130 konjev B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če koga morda zanimajo ročke, še nikoli uporabljene. Ročke sem kupil preden sem odločil za barvo motorja:/

več na pm

post-16842-0-28330800-1357994513_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga morda zanimajo ročke, še nikoli uporabljene. Ročke sem kupil preden sem odločil za barvo motorja:/

več na pm

post-16842-0-28330800-1357994513_thumb.jpg

Pobarvaj jih ! ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ve mogoče kdo, če se da na 1150RT razdreti sprednjo luč? Notri se mi nabirajo smeti, po zadnjem (zelo prašnem in umazanem) potovanju pa je postala skoraj siva. 

Popravljeno . Popravil kianalvane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na GSu 1100 bom moral počasi zamenjat prednje zavorne ploščice. Zanima me ali je kdo že dal notr Lucasove - organske in kako se je ploščica obnašala je o.k. ali je bolj bogo napram Brembu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nič ne menjavate ploščic ali kupujete na servisu? Lucasove se lahko dobijo par za ceno ene na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi se dalo dobiti kakšen manual za K1200GT...ker tega,ki ga ima moped zraven,je v nemščini,česar pa ne obvladam...italijanski,angleški...pa preveč vprašam ali ima kdo slovenska navodila... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi se dalo dobiti kakšen manual za K1200GT...ker tega,ki ga ima moped zraven,je v nemščini,česar pa ne obvladam...italijanski,angleški...pa preveč vprašam ali ima kdo slovenska navodila... ;)

... imam za K1200LT angleško verzijo, če je uporabna   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gledam na Motorrad.si a je kaj novega. Občasno tudi opremo. Ni mi bilo jasno, zakaj še vedno katalog iz leta 2011. No, pa sem poškilil še na Motorrad.de in najdem katalog 2013. Malo butasto, a ne? Pol v jezi pomislim, zakaj švaba lahko proba vsako številko konfekcije, jaz pa v Graz skačem, ker pri nas tega ni. Razen, če si čisto po JUS-u.

Brezveze, pol naj še SI ukinejo, pa naj nas jodlar ali pa švaba prevzame....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!