Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

55KM ma

no če ma pa 55KM mu pa res ne more it 240 .)

pa sej je usen...sej motor ninamnjen zato da se lahko pol kregamo kok gre...dost o tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 l.03 je prišla do 256 po števcu, potem je bilo veselja konec, kje bi dobil še 15km/h ne vem, je pa res da naj bi nek serijski fazer šel 270+, je bila o tem napisana kar precej obsežna tema samo se mi ne da iskat.

Glede temperature:

Ali ti temparatura pade še nižje ko se nekaj časa voziš?

Termostat skrbi da motor doseže delovno temperaturo in jo potem ohranja tako, da ko se preveč segreje odpre ventil in voda kroži skozi hladilnik, če pa temperatura ni dosežena kroži voda samo znotraj mašine.

Če ti temperatura med vožnjo pade najverjetneje pomeni, da imaš neprestano odprt ventil in voda vedno kroži skozi hladilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne voda nič ne pade, samo več kot 50°C se ne segreje med vožnjo, če pa na miru stoji, se pa tud več kot tok segreje, samo med vožnjo je pa skoz okol 50°C. Zato me sam zanima, če je to OK, oz a bi se mogl več segret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm aprilia rs 250 ali aprilia sr 125 :?

iao :slap:

post-291-1143913473_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 250, pr RS125 in blo težav, je bla temperatura 69°C

Fora je sam v tem, če mi lohk en pove kok je delovna temperatura pr temu motorju, kdor ma RS250 in pove iz izkušenj kok ma temperaturo vode k se vozi.

Popravljeno . Popravil AlexS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak res, sm tut jst to vidu :lol1:

zmotil so se v kubikih (kar se vidi po dveh dušilcih in dveh diskih spredi) pol pa še sr, ki je oznaka za skuterje :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 250, pr RS125 in blo težav, je bla temperatura 69°C

Fora je sam v tem, če mi lohk en pove kok je delovna temperatura pr temu motorju, kdor ma RS250 in pove iz izkušenj kok ma temperaturo vode k se vozi.

lej ce se ti na mestu segreje tudi vec je pol to ok ...... odvisno tudi od toplote zraka ... sklepm da tam kjer se ti vozs je se dokaj mrzlo ? .... pa tud drugac .... poleti se ti bo temparatura malce dvignila ...sicer pa ni panike ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je bilo malo dolgčas in ker je bil workshop manual pri roki sem poračunal malo prestavna razmerja in teoretične hitrosti.

IPB Slika

IPB Slika

Za 240 bi se morala v 6. zvrteti prek 13500 rpm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je bilo malo dolgčas in ker je bil workshop manual pri roki sem poračunal malo prestavna razmerja in teoretične hitrosti.

IPB Slika

IPB Slika

Za 240 bi se morala v 6. zvrteti prek 13500 rpm.

meni se zdi da ma širšo gumo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatki so pobrani iz manuala, sem šel še enkrat pogledat in je res možnost tudi 160, bom jutr še za to gumo naredu.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj pa bom reku da ma aprilia hudičovo natančne števce. Za rso z original prestavnim razmerjem je izračun pokazu 168,7km/h po števcu pa pokaže 170km/h. Ko sm pa gledu posnetke od rs250 ko se model vozi po avtocesti pa je pokazal 213km/h po digitalncem števcu grilzz je pa tud dobu tak podatk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če jest gledam eno rs250 k ma prbližn 25-30 000 kilometrov. To pomen d je cajt za generalko in me zanima kolki to kj pride, če ja že kdo delal :D

Aja, kdaj pa naj bi pršla tista 450 4 taktna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če jest gledam eno rs250 k ma prbližn 25-30 000 kilometrov. To pomen d je cajt za generalko in me zanima kolki to kj pride, če ja že kdo delal :D

Aja, kdaj pa naj bi pršla tista 450 4 taktna?

v kakih 2 letih vrjetno nebo z ono 4taktno nič...ker so dali tisto na stranski tir kolk js vem... in bojo začeli z izdelavo ko se jim bo sprdnlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal verjetnosti je. O tej 450 je govoru že ZOK ko je še pisu na forumu, pa še vedno ni ne duha ne sluha. SLišu pa sm da bodo v MOTO GP kmal tekmoval v kategorijah 450, 550 pa 800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če se da RS250 zablokirat na 25 kW? Mislm tko, da bi jo po zakonu lahko vozilo 18-letno dete... :D Em, vem da obstajajo nekateri 4-taktni cikli z 25 kW blokado kot so Kawasaki ER-6n, ER-6f, Honda Hornet 600... A se da tudi pr RS250? Ima kdo kj več veze o tem? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se da RS250 zablokirat na 25 kW? Mislm tko, da bi jo po zakonu lahko vozilo 18-letno dete... :D Em, vem da obstajajo nekateri 4-taktni cikli z 25 kW blokado kot so Kawasaki ER-6n, ER-6f, Honda Hornet 600... A se da tudi pr RS250? Ima kdo kj več veze o tem? :)

Ne splača se, kupi GSX-R .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bi mi znal kdo povedat informativno ceno generalnega popravila za Aprilio RS 250.Se pravi kar pride v poštev pri menjavi batov, itd.

Hvala za odgovor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne splača se, kupi GSX-R .)

Al pa rs 125, ki ma 25 kw, čez 3 leta pa neki druzga. Zablokiran 4t sicer ne vem kok zgleda za vozit, rs se pa zlo lepo pelje (in hitro za te kilovate).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!