Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Eko zadeva je 99,9% finito. Mal moram še naštelat, tisto belo spužvo zamenjat za črno itd...

Žal je mešalec zajebu barvo grrrrrr.

post-498-1239262657_thumb.jpgpost-498-1239262720_thumb.jpg

post-498-1239262800_thumb.jpgpost-498-1239262948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko zadeva je 99,9% finito. Mal moram še naštelat, tisto belo spužvo zamenjat za črno itd...

Žal je mešalec zajebu barvo grrrrrr.

post-498-1239262657_thumb.jpgpost-498-1239262720_thumb.jpg

post-498-1239262800_thumb.jpgpost-498-1239262948_thumb.jpg

Ce izvzames malce razlike v barvi, ti lahko samo cestitam za odlicno opravljeno delo!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jezen k pes. V Leskovcu mi ni prav zmešal u pm.... Sedaj vsaj vem, da mu ne smem več dat mešat, če nimam kode barve. Rajš dam ličarju kak € več, pa da mi on zmeša....ma boljše oko za to.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jezen k pes. V Leskovcu mi ni prav zmešal u pm.... Sedaj vsaj vem, da mu ne smem več dat mešat, če nimam kode barve. Rajš dam ličarju kak € več, pa da mi on zmeša....ma boljše oko za to.

V MB niti en licar ali mesalnica ni mela recepture za mesanje barve za mojo Fazerco. Vsi bi mesali 'na oko'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jezen k pes. V Leskovcu mi ni prav zmešal u pm.... Sedaj vsaj vem, da mu ne smem več dat mešat, če nimam kode barve. Rajš dam ličarju kak € več, pa da mi on zmeša....ma boljše oko za to.

A ni nikjer na motorju nalepke ali česa podobnega, da odčitaš kodo barve? Na avtu vem da je, za motor pa nisem še nikol rabu, pa upam, da tudi ne bom :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mešajo na oko, ker za motor ne obstaja koda barve. Vsaj pri Yamahi je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mešajo na oko, ker za motor ne obstaja koda barve. Vsaj pri Yamahi je tako.

za cbr 929 vem da ma cifro barve pod stolom, pri bateriji, za kawasaki pa so cifre barve objavljene kar na buykawasaki.com strani. 100% sem, da tudi Yamajka nekje objavi številko barve. rečmo nekako takole

edit: se pardoniram, de4 ms mal zamudu :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...matr hehehehe...Sicer sem klical v Delto za kodo, pa so rekli da nimajo. Ne vrjamem, da so me nategnli, ker če so...bom nekom naslednjič j..... vse po spisku :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...matr hehehehe...Sicer sem klical v Delto za kodo, pa so rekli da nimajo. Ne vrjamem, da so me nategnli, ker če so...bom nekom naslednjič j..... vse po spisku :evilgrin:

Ta je pa malo bosa, da uradni zastopnik ne bi imel kod barve :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa malo bosa, da uradni zastopnik ne bi imel kod barve :) .

nič ni res bosa, yamaha ima politiko, da ne izdaja barvnih kod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni res bosa, yamaha ima politiko, da ne izdaja barvnih kod

Drzi, ker si s tem zavaruje kopiranje barvnih nians!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzi, ker si s tem zavaruje kopiranje barvnih nians!

To pomen sam, da če rukneš, da dele dražje plačaš in nč drugega :angry: . Če pa že kdo hoče, bo tudi do te nianse pršu :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni je prefarbane jamahe, ki bi imela v nulo zadet odtenek (in kristalčke v barvi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim ...te kristalčki so živa pizdarija.... Je pa prajmer, srbrna podlaga s kristali, barva. Men je kiksnu, ker je naredu belo perlo, pa rdečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fradler ima listke s kodami barv med drugim tudi za yamahe. Je pa žal tako, da tudi če imaš točno pravilno zmešano barvo, bo problem ujet isti odtenek, sploh če se barva posamezne kose.

Razen če je dober ličar, pa da ima zraven original odtenek in potem proba lovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fradler ima listke s kodami barv med drugim tudi za yamahe. Je pa žal tako, da tudi če imaš točno pravilno zmešano barvo, bo problem ujet isti odtenek, sploh če se barva posamezne kose.

Razen če je dober ličar, pa da ima zraven original odtenek in potem proba lovit.

Fantje moji sej ne da bi biu pametn sam yamaha NIMA številke barve 100% :OK: tiste številke barve ki jih pa imajo kakšne mešalnice (mavrica pa podobni) je pa zadeva sledeča "tipo zmeša na uč in potem vidi kok je dau kakšne barve in tako potem nardi številko "popitajbogakakšnemreceptu "on že ve kako!! TAKO DA NITI ENA ŠTEVILKA NI ORIGINAL!! iz lastnih izkušenj vam povem sm ene tri mesce isku barvo za mojo,edini yamaha servis k ti zmeša je mislim da Štern v kranju pa tudi ta ma enga ličarja k ma svoj "način" mešanja barv pa tud on vam več k deci za pikice popravljat ne bo namešou k neupa da nebi preveč falu nijanso barve :klicaj: :klicaj: !!! JA YAMAHA ma način da če rabiš nou kos motorja ti ga dostavjo POBARVANGA in je problem rešen!!!! pa konc :naughty: !!

TAKO DA K PRVEM PRJATLU LIČARJU PA GASA MEŠAT BARVO :yea1: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bod pameten če ne veš.

Poleg yamahe imajo tudi za druge motorje. Nič na uč mešano, ker če pri manjših količinah fališ eno kapljico, se takoj pozna odtenek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bod pameten če ne veš.

Poleg yamahe imajo tudi za druge motorje. Nič na uč mešano, ker če pri manjših količinah fališ eno kapljico, se takoj pozna odtenek.

No pa bod ti pametn pa mi zrihtej litr perla bele za fz1n 2008 letnik!!loool ni varjante!!ja ti jo nameša sam ti ne da garancije da bo barva isti idtenek!!!

Ja če ti pr deci fali za eno kaplico,pa kaj za pikice popravt je hmal dobr!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bod ti pametn pa mi zrihtej litr perla bele

Pritresi svojo tečno rit na tržaško v lj, pa si sam zrihtaj. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!