Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Ali ima kdo nameščen alarm na fz1? In kakšnega?

O alarmih imaš posebno temo. Za FZ-1 ni nekih ekstra alarmov, izdelovalci očitno še niso prepoznali 'posebnosti' tega motorja ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam samo alarmno ključavnico za na disk ... drugega alarma nimam na FZ1 S :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prikazovalnik prestav za FZ1 & FZ1 Fazerse bo narocil malo po novem letu, tako,da vsi interesenti se mi javite tukaj v temi;cena je 80 EUR + postnina. Ker pa je zadeva takoalitako narejena v lastni iniciativi brez neke zelje po trzenju je to koncna cena in se ne da nic glihat. Seveda bo postnina cenejsa,ce nas bo vec.

1. vuk76

2. bagio

3.

4.

5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo dobro menjati original yamahine komponente s temle:

1x K+N Sportluftfilter 83,10.-€

1x Reinigungskit 17,30.-€

4x NGK Iridiumkerzen 79,20.-€

Iridium Zündkerzen verbessern die Laufeigenschaften und können bis zu 30.000KM gefahren werden

1x Ölfilter 7,10.-€

SKUPAJ:139,90 €

Tako bom moral naredit servis, pa bi dal te komponente namesto teh kaj ti na servisu ponudijo. Kot dodatno že imam power commander ter akrapota, tako da k&n filter ne bi škodil ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo dobro menjati original yamahine komponente s temle:

1x K+N Sportluftfilter 83,10.-€

1x Reinigungskit 17,30.-€

4x NGK Iridiumkerzen 79,20.-€

Iridium Zündkerzen verbessern die Laufeigenschaften und können bis zu 30.000KM gefahren werden

1x Ölfilter 7,10.-€

SKUPAJ:139,90 €

Tako bom moral naredit servis, pa bi dal te komponente namesto teh kaj ti na servisu ponudijo. Kot dodatno že imam power commander ter akrapota, tako da k&n filter ne bi škodil ali?

Seštevanje ti očino ne gre preveč :rolleyes: . Ti je zmanjkalo prstov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iridiumke lahko mirno spustis. lahko z navadnimi sveckami delas enake kilometre, ce svecke obcasno kontroliras/ocistis in je masina pravilno nastavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikazovalnik prestav za FZ1 & FZ1 Fazerse bo narocil malo po novem letu, tako,da vsi interesenti se mi javite tukaj v temi;cena je 80 EUR + postnina. Ker pa je zadeva takoalitako narejena v lastni iniciativi brez neke zelje po trzenju je to koncna cena in se ne da nic glihat. Seveda bo postnina cenejsa,ce nas bo vec.

1. vuk76

2. bagio

3.

4.

5.

A je treba to pol pelat na servis zmontirat al se da to doma narest??

Pa zanima me če ima kdo akrapota na tem motorju in kakšen glas ima ter če ima kakšno sliko??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj...

post-8404-1231134818_thumb.jpg

post-8404-1231134803_thumb.jpg

se pa strinjam z Bandit-k3...zvok brez db Killerja je fenomenalen. Z db killerjem pa je za moje pojme slabš kot original....

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba to pol pelat na servis zmontirat al se da to doma narest??

Pa zanima me če ima kdo akrapota na tem motorju in kakšen glas ima ter če ima kakšno sliko??

LP

Da se doma narest,ce si vsaj malo mojstra.

Akrapo sound je super, brez db killerja skoraj malenkost preglasen;sam uporabljam malce vecji db killer kot je originalen pa je zadeva glih ok. Z original db killerjem je zvok ziher boljsi kot original;z originalom do 5000 RPM samo nekaj piska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikazovalnik prestav za FZ1 & FZ1 Fazerse bo narocil malo po novem letu, tako,da vsi interesenti se mi javite tukaj v temi;cena je 80 EUR + postnina. Ker pa je zadeva takoalitako narejena v lastni iniciativi brez neke zelje po trzenju je to koncna cena in se ne da nic glihat. Seveda bo postnina cenejsa,ce nas bo vec.

1. vuk76

2. bagio

3. XXX

4.

5.

1. vuk76

2. bagio

3. XXX

4.

5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledal cel forum in nikjer zasledil, če je že mogoče kupiti neoriginalen cel oklep za fz1 in, če je, kolikšna je kaj cena in kolikšna je kaj cena za original ter če se dobi v željeni barvi ali moraš sam poskrbet za to? Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledal cel forum in nikjer zasledil, če je že mogoče kupiti neoriginalen cel oklep za fz1 in, če je, kolikšna je kaj cena in kolikšna je kaj cena za original ter če se dobi v željeni barvi ali moraš sam poskrbet za to? Hvala in lp.

Dosedaj po internetu se nisem zasledil moznosti nabave neoriginalnega celega oklepa. Original dobis v zeljeni barvi za ceno je pa najbolje,da se obrnes na uporabnika Frips ter bagio,ki masta celotne oklepe na svojih motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novejše so ful bolj tehnično napredne, ampak meni je še vedno všeč črno-rumena FZ1/FZS1000, ki sem jo fural ... Še zmeraj se mi zdi res lepa, te nove pa plastik fantastik kičaste.

Posnetek z Grobnika, mene ni na njem - v ozadju Bladzo, Gregs in Bob, pa ene dve punce, k sta se pršle na motorje limat :-)

post-19673-1232284234_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledal cel forum in nikjer zasledil, če je že mogoče kupiti neoriginalen cel oklep za fz1 in, če je, kolikšna je kaj cena in kolikšna je kaj cena za original ter če se dobi v željeni barvi ali moraš sam poskrbet za to? Hvala in lp.

Originalni v barvi z nosilci mislim da so cca 600€ (madona res več ne vem koliko je). Bagio bi bol točno vedel, ker je pred kratkim kupoval.

Sem pa enkrat zasledil neoriginalne oklepe nekje na netu. Cena je bila okoli 200 funtov + barvanje + nosilci.

Strica googla vprašaj po "full cowling" za FZ1 Fazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalni v barvi z nosilci mislim da so cca 600€ (madona res več ne vem koliko je). Bagio bi bol točno vedel, ker je pred kratkim kupoval.

Sem pa enkrat zasledil neoriginalne oklepe nekje na netu. Cena je bila okoli 200 funtov + barvanje + nosilci.

Strica googla vprašaj po "full cowling" za FZ1 Fazer.

Da povem jaz iz prve roke,original oklep je 546eur.Je pa pobarvan in z vsemi nosilci,torej komplet.Za pritrditev je treba samo prevrtati dve luknji pri hupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj je dobil za nov let kufre, da bom lahk pir okol vozu :P

Madona...6 let sem govoril, da naš pa ne bo mel kufrov....heh

post-498-1232389449_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!