Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS Adventure


Špilferderber

Priporočene objave

malce prehitevam po sredini..

"...the R1200GS Adventure will be released in early 2006... Obviously Mr.BMW was reluctant to part with too many details, but he says he's received pictures of the 12ADV from BMW and he says he personally likes it a lot (big surprise)... It will have a similar lattice type frame to the 1200HP2 running through/into the body panels, a reworked more robust swing arm, a bloody huge +/-35 liter tank that does away with the clip on side panels of the 1200GS, a reworked engine of course, a re-worked rear rack/handle and interestingly the hard luggage will be aluminium and made by Touratech... Apparently BMW have realised that Touratech make shed loads of money doing aftermarket parts for BMW and it makes sense to get them to do OEM luggage for a BMW bike rather than compete with them...

Anyway, that's mostly the gist of what we discussed and since it was pretty much straight from the horses mouth I'd be surprised if it's too far from the truth..."

http://forum.gs-forum.de/viewtopic.php?p=11714

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikc ni, ker je zadeva še v neuradni fazi..

cena okoli 15.000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikc ni, ker je zadeva še v neuradni fazi..

cena okoli 15.000€

Ja saj pa smo tam. Men osebno so vsi GSi blazno všeč, ampak tolk denarja je pa res preveč za motor.

Vem mal :topic: Bom raj kr šparov, na stara leta si ga bom pa mogoče lahko prvošču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mogoče,

za moje pojme pa zmagovalec sezone 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ste pa res Balkanci. Nobenega občutka za estetiko. Trendi so taki. Bolj odbito, bolj noro. Danes pluvate :SS , čez leto dni bo pa kul, oh in sploh. Se mogoče motim? :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale bo pa moj...čez par let, ko bo zdajšnji šel v pokoj ;)

še bo treba kar n'cajt šparat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to me pa veseli da so dal 1200GSa ven, mojga do 2007 vozt, pol pa tega eno leto starega naštimat....

bolj ga gledam bolj težko 2007 čakam ;)... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če si ga dovolj želiš se ga da kupt ;)

edini problem včasih je ker so dobrine omejene želje pa ne, ampak dolgoročno če želja ostane, dobrine se pa povečajo, s tem obstaja upanje da je vse dostopno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem grem pa kar k pooblaščenemu trgovcu pričet izražat željo, do spomladi se me morda že usmili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi robustnež

Iz lastnih izkušenj...

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2220

Bladzo, Bichi, Noise in jaz se za ogrevanje zakadimo po cesti do trdnjave a ko ustavim na eni od vzpetinic na poti ni za menoj nikogar. Tam nekje daleč čisto pri oazi vidim pike ostali, ki se jim bližajo Toyota in nissan. Vrnem se in najdem Bladzota, ob svojem nebogljenem BMW-ju. Na kolesnici mu je vzelo prvo kolo in podrajsal je po tleh z desnim bokom. Nič posebnega, klasični padec, ki se je končal klavrno. Pri padcu je zaščitna plastika udarila ob povratno cevko bencina in jo zlomil. Iz motorja je bencin dobesedno tekel v potoku, saj bencin poganja bencinska puma. Ne ostane drugega, kot da Samo lepo počasi odvleče Bladzota nazaj v oazo. Gregs mu pomaga z ravnotežjem, od včeraj novopečeni šofer nissana Climberino pa dobi novo sovoznico fotografinjo z vrha sipine, gremo naprej na še en fotosešn.

post-1-1131463108_thumb.jpg

post-1-1131463117_thumb.jpg

post-1-1131463129_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

vsi ki imate ta novega gs 1200 adventure kako ste kaj zadovoljni z njim????? :?

kaksni problemi????? :?

razmisljam o menjavi :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki imate ta novega gs 1200 adventure kako ste kaj zadovoljni z njim????? :?

kaksni problemi????? :?

razmisljam o menjavi :OK: :yea1:

Zdravo !

Pravkar sem se z novim GSA -jem vrnil iz 7000 km poti po Ukrajini,Rusiji, Gruziji, Turčiji, Bolgariji , YU in domov. Motor brezhibno prestal tudi najhujše luknje na ukrajinskih cestah pri hitrostih do 120 km/h.Blaženje je odlično, vsaj neprimerno boljše kot na KTM 950 , ki je bil dost bolj trd.Izkazal se je tudi na turških makadamih z obilico udarnih jam ter vročini nad 42 C.Pri počasni vožnji in pri vožnji stop nad go ni bilo nobenih problemov s temperaturo mašine , česar sem se najbolj bal glede na zračno hlajenje , saj je bila skoz v mejah normale!!Poraba se je sukala od 5 do 7 litrov po avtocesti / 170 km/h /.Na motociklu sem z postanki sedel tudi 12 ur dnevno-neboleče! Olja sem porabil za celotno pot 2,5 decilitra !! oziroma takorekoč nič. Seveda je bil motor dobro utečen z 3000km pred začetkom poti. Edini "problem " je bilo nedelovanje hupe po večkratni uporabi sploh v Turčiji , ki je nato rabila par minut za ponovno delovanje. Grozno ! :D

Adijo - priporočam menjavo kot sprašuješ 1 :yea1: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!