Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Se opravičujem ker me vsoboto ne bo .Ob prijavi sem pozabil :slap: na tradicionalno polhanje prvi vikend v oktobru,ker sem organizator pač ne smem manjkati.

Varno vožnjo in dobro družbo :friend1: vam želim! Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW JESENSKA FURA PO ISTRI ....klik....

Seznam udeležencev:

1. rdeci_vragec

2. polž

3. PAJO

4. beki

5. ftp

6. Mohorko

7. du-le

8. bmw

9. ivanck

10. PURPLE

11. nejcgs

12. Pero58

13. Mouc

14. Alenčica

15. Heathy

16. ikar

17. Blond

18. NikolaTesla

19. 76

20. Bica

...

Vreme je kot kaže muhasto, upam, da vam še ni zmanjkalo volje :D Zaenkrat kaže na pro-vreme (soroden aladinu) da bodo v centru istre okrog 15h precejsnje padavine. Če bo taka napoved tudi jutri, bo potrebno dogodek žal preklicati. :(

(ftp, kar se trase za nazaj tiče, predlagam da sproti vidimo kako bo stanje, če bo lepo vreme in dovolj časa gremo lahko po trasi, ki si jo narisal, če pa bo manj časa in slabše vremenske razmere predlagam čez. il. bistrico do postojne. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Aladin LINK ! je boljši - preverjeno. Tam kjer je kazalo, da bo dež (časovno in krajevno), me je letos zmerom "OPRALO"... :whistle: PREVERJENO ČEZ CELO LETO !!!! :evilgrin:

Na Pro-vreme je bolj napoved bolj tako-tako. Se mi zdi, da je čisto posplošena.

No pustimo času čas oz. vremenu O:-) . Mogoče se pa obrne. :P

Še link za Rijeko Linkvreme Rijeka.

Popravljeno . Popravil Mouc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli jutri popoldan kakšna bo napoved. Za sedaj kaže, da bo ravno v osrednji Istri deževalo. Ker gre za manjše oblake je težko vnaprej z veliko gotovostjo predvidevati.

Se tukaj "slišimo". Torej počakamo natančnejšo napoved.

LP NT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo deževalo samo v Istri, pa lahko spremenimo plan poti.

Lp

Bomo videli jutri popoldan kakšna bo napoved. Za sedaj kaže, da bo ravno v osrednji Istri deževalo. Ker gre za manjše oblake je težko vnaprej z veliko gotovostjo predvidevati.

Se tukaj "slišimo". Torej počakamo natančnejšo napoved.

LP NT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo do jutri popoldan ko bodo napovedi točnejše in vidimo kako in kaj. Če bo deževno v Istri bo tudi v severo zahodnem delu Slovenije - kot vedno.

LP NT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW JESENSKA FURA PO ISTRI ....klik....

Seznam udeležencev:

1. rdeci_vragec

2. polž

3. PAJO

4. beki

5. ftp

6. Mohorko

7. du-le

8. bmw

9. ivanck

10. PURPLE

11. nejcgs

12. Pero58

13. Mouc

14. Alenčica

15. Heathy

16. ikar

17. Blond

18. NikolaTesla

19. 76

20. Bica

...

Žal, moram odpovedati: trgatev.

Imejte se skrajno fajn, pa se vidimo kdaj drugič !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi datum sobota 2.Oktober primeren za tako furco, in če večini ustreza predlagam, da ta datum kr zakoličimo. Zborno mesto je VikiBurger na Črnem Kalu ob 9.30 Štart ob 10.00

lp, RV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi datum sobota 2.Oktober primeren za tako furco, in če večini ustreza predlagam, da ta datum kr zakoličimo. Zborno mesto je VikiBurger na Črnem Kalu ob 9.30 Štart ob 10.00

lp, RV.

Pomoje bi blo Ok...Tudi dezja naj nebi bilo...

Lp

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan,

žal sta dve neljubi novici, moj prijatelj, ki bi bil vodič po istri, ne utegne priti (ponoči mu je nona umrla), tako da bom rabu pomoč nekoga, ki bolje pozna istro in ki bo vodil (ftp najbrž :D ) , ter restavracija kamor smo bli namenjeni v centru istre bo ravno jutri zasedena. Kot da vreme samo po sebi ne dela dovolj preglavic. Tko je, ko gre neki narobe gre vse narobe.

Kakorkoli, furca vsekakor bo. Zborno mesto še vedno isto in zborna ura še vedno ista. OB 9.30 na Črnem Kalu (Viki burger) Štart ob 10.00

Kot alternativo gostilni v Istri sem imel gostilno Korte v Kortah :D. Če pa kdo pozna kako primerno restavracijo morda kje v Istri pa kr na dan s predlogom.

Vreme pa zgleda bo zdržalo, vsaj zaenkrat ni napovedanih nobenih padavin.

RV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso Korte mlo iz začrtane poti? :yes:

Gostiln na tem področju ne poznam, vendar kakšno bomo pa le našli.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rv...bom navigacijo zraven prnesu pa bomo pot začrtali gor pri vikiju pa bo :yes: ..nekaj istre pa poznam tko,da ne bi smelo bit panike

gostilno pa že kje po istri nademo...kako pravo istarsko konobo :naughty: ..sicer sem mislil,da bi se ustavili v labinu na motorboru MK TEMPLARJI ampak je bil žal prejšnji vikend

vreme za jutri pravijo..zmerno oblačno ampak pretežno suho tko,da koga slučajno te kapljice danes ne zmedejo :nono:

..skratka...se vidimo jutri na črnemu kalu :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabite dokumentov za prehod meje (osebno ali potni list)

Če bo kolona jo bomo prehteli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja osebna je vedno v denarnici ,razen danes ! Ob zadnjem prehodu meje pozabil vzeti iz druge moto jakne :wallbash:.

Upam da ste se imeli vredu!?

Drugič bom bolj pozorn.?

Lp

Popravljeno . Popravil beki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... sam kilometrov bi blo lahko kaj več.......

so bile pa zato oštaije in to dobre :-)))

ja tudi z moje strani zahvala RV-ju in FTP-ju za organizacijo in zanimivo izbrano traso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!