Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Glede na to da se vsak dan napovedi za vreme spreminjajo, sem se odločila da v petek zjutraj preverim vse vremenske napovedi in vam takoj ter najkasneje do 12:00 sporočim ali ostane ta datum torej sobota 26.3. ali se prestavi na naslednji datum 2.4.,tako kot sem vam že omenila v mailih..Tudi na postojankah je tako dogovorjeno, da se slišimo in jih kontaktiram v petek dopoldan ali ostane ta sobota ali pa se prestavi na naslednjo. Podrobnosti so tako ali tako dogovorjene..samo vreme čakamo da res dokončno potrdimo...

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak se mi zdi, da se dež seli bolj na nadeljo, no upajmo, da zdrži, temperature so obetajoče... :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se vsak dan napovedi za vreme spreminjajo, sem se odločila da v petek zjutraj preverim vse vremenske napovedi in vam takoj ter najkasneje do 12:00 sporočim ali ostane ta datum torej sobota 26.3. ali se prestavi na naslednji datum 2.4.,tako kot sem vam že omenila v mailih..Tudi na postojankah je tako dogovorjeno, da se slišimo in jih kontaktiram v petek dopoldan ali ostane ta sobota ali pa se prestavi na naslednjo. Podrobnosti so tako ali tako dogovorjene..samo vreme čakamo da res dokončno potrdimo...

:naughty:

.....zelo lepo!!!!:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi rdeci_vragec

Bom mal potipal kolega, ki je p`r koritu, če bo kaj na temo varnosti v Celju in kdaj, da bo lažje planiranje. Glede na pozitivne v preteklosti bo sigurno.

Kot sem obljubil. "Policija svetuje" ali kakršen naslov že bo letošnja tema imela, bo na avtopoligonu Ločica pri Šempetru v SD 16. in 17. aprila.

MiNa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem obljubil. "Policija svetuje" ali kakršen naslov že bo letošnja tema imela, bo na avtopoligonu Ločica pri Šempetru v SD 16. in 17. aprila.

MiNa

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem obljubil. "Policija svetuje" ali kakršen naslov že bo letošnja tema imela, bo na avtopoligonu Ločica pri Šempetru v SD 16. in 17. aprila.

MiNa

Hvala MiNA! Torej bodo letos na "stari" lokaciji...pridem... cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

START IZ MB JE OB 10h30!

Domžale - MB po stari cesti (ob avtocesti), 2h5min, 117km

Domžale - MB po avtocesti, 1h, 105km

..................

Pa to prideš s TAM-ovcem 4500 ali FAP-om puno naložen s cementom O:-) .

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

START IZ MB JE OB 10h30!

Domžale - MB po stari cesti (ob avtocesti), 2h5min, 117km

Domžale - MB po avtocesti, 1h, 105km

..........................

Pa to prideš s TAM-ovcem 4500 ali FAP-om puno naložen s cementom O:-) .

hja, samo jaz nisem mislil komolčkat pa ovinke sekat,.....

Pa jaz imam samo dve gumi in 1200ccm, TAM-ovc pa ima mal več gum in več ccm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalt je zjutraj še hladen oprijem gum pa zelo slab tako,da bo treba počas. Pa skoz naselja ga ne bomo prav nič žgal.

LP NT

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te počakam na Trojanah tam okrog 8:45, pa da jo skup užgemo do MB. Ampak jaz bi jo kar po stari cesti :whistle:

če bo vse po sreči,vas čakam ob 900 v Šempetru na avtobusni postaji nasproti SIPa, povejte če greste po AC

LPP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O BMW si se prebudil? Prideš do Vaških?

LP NT

41GEOZgATNL.jpg

Popravljeno . Popravil NikolaTesla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči,vas čakam ob 900 v Šempetru na avtobusni postaji nasproti SIPa, povejte če greste po AC

LPP

če gre kdo iz žalca ali okolice, po stari cesti do Maribora naj javi!!!

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo iz žalca ali okolice, po stari cesti do Maribora naj javi!!!

l.p.

Iz Mozirjam štartam okrog 8.15, v Žalcu se mi pridruži Bojan *Dugi*, v Celju pa po vsej verjetnosti še Cveto, Grga in Lupč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Mozirjam štartam okrog 8.15, v Žalcu se mi pridruži Bojan *Dugi*, v Celju pa po vsej verjetnosti še Cveto, Grga in Lupč

kje je zbor v žalcu in kdaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči,vas čakam ob 900 v Šempetru na avtobusni postaji nasproti SIPa, povejte če greste po ACLPP
 Mislim, da bo stara cesta bolj prijazna in se jo bomo kar držali. :naughty: Pa tudi ura(9:00) bo pravšnja, ti samo čakaj kdaj bo prihrumelo :yea1:
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo z obale v petek popoldne v Mb??

Lp

Nepozabi zimske opreme jo boš rabil v nedeljo, ko se boš vračal domov!!!

Ps: jaz začnem motorirat 15-tega Aprila pa vedno dežni kombi s seboj ! :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fanje eno še mene tukaj so mi v-stromarji -mal hodomušno rekli :lol1: naj se še na vaši strani mal pojavim .Po 7 sezonah na suzukiju v-strom 1000 in prevoženih 130.000 km sem letos presedlal na bavarca .

Žal se ne morem udeležiti vaše fure ker sem že zmenjen mogoče drugič sedaj bom malo več spremljal tukaj kaj se dogaja :yea2: .

Tako da pod GORENJSKO lahko dodaš še enega

post-2458-0-35647500-1300991741_thumb.jpg

post-2458-0-95798900-1300991755_thumb.jpg

post-2458-0-93837800-1300991780_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!