Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Tudi jaz rad zahvalil za dobro organizacijo, kremšnite, dobro pogostitev, super mikice, odlično družbo.. lepo vreme in to, da smo vsi srečno prišli domov in da se je izgubljal samo eden. hahaha Saj se ve kdo? NejcGS :D

PS: Rdeči_Vragec kateri fotoaparat uporabljaš? Slike so odlične. Tvoja skupinska pa je odlično izpadla. Ali je slikala Urša?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in da se je izgubljal samo eden. hahaha Saj se ve kdo? NejcGS :D

to je pa zato, ker z mislimi nisem bil samo pri vožnji - pa sem se potem še na poti domov nekje izgubil.

Pa še bencinsko pumpo sem toliko časa iskal, da sem potem, ko sem jo le našel (nekje na AC), v tank natočil 19.98 litra (tank drži 20L)

(to je bilo ene 40km po tem, ko sem že čivkal, da sem skoraj brez bencina - kot kaže mi števec laže in zavaja).

Naslednjič se bom pa organizatorke držal kot otrok mame za kiklo, pa se ne bom več izgubil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz rad zahvalil za dobro organizacijo, kremšnite, dobro pogostitev, super mikice, odlično družbo.. lepo vreme in to, da smo vsi srečno prišli domov in da se je izgubljal samo eden. hahaha Saj se ve kdo? NejcGS :D

PS: Rdeči_Vragec kateri fotoaparat uporabljaš? Slike so odlične. Tvoja skupinska pa je odlično izpadla. Ali je slikala Urša?

Fotoaparat je Nikon D5000, z objektivom Tamron 18-270 :)

Vecinoma je pa slikala Urssa worship.gif

Če kdo rabi vecje slike, naj mi javi. Te, ki sem nalozil, so namrec pomanjsane. Bom pa nalozu vsaj skupinsko sliko v polni resoluciji tukaj v forumu, da se bomo lahko prepoznavali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo zmenit, da bi se drugič skupinska slika naredila kar na štartu, da bi bli na njej tudi mi, ki sploh nismo mogli štartat ? :photo:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo zmenit, da bi se drugič skupinska slika naredila kar na štartu, da bi bli na njej tudi mi, ki sploh nismo mogli štartat ? :photo:

Zmenjeno..samo sem od navdušenja čisto pozabila, bolj sem razmišljala kako bom vozila, da vas na kriva pota ne zapeljem O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo zmenit, da bi se drugič skupinska slika naredila kar na štartu, da bi bli na njej tudi mi, ki sploh nismo mogli štartat ? :photo:

se strinjam, na štartu smo še vsi, potem pa nekateri ne morejo štartat, nekateri se pa vmes tudi izgubijo :whistle:

moh.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. moje kljuse (R45, l'80) je pa žal odpovedalo poslušnost in sem vam iz zbirnega mesta, na žalost, lahko samo še pomahal ... :(

.. po enem tednu šraufanja (pucanja fergazerjev,svečk, luft filtra, cin špule, ... itd ) je moj foter končno ugotovil, da je nekaj narobe z gorivom...

Na OMV Ptujska MB so danes telefonsko (na mojo prošnjo) potrdili, da je nekdo (:slap: ) dne 26.3. ob 9'15 natočil X litrov nafte in plačal X znesek ...

To sem lahko bil samo jaz ... :slap:

Sedaj je vse OK. Kdaj bo naslednja fura ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..................... natočil X litrov nafte ................

že res da po tihem bavarci delajo na tem da bodo njihovi

motorji šli na dizel, samo to še ne pomeni, da jih ti lahko prehitiš in

že sedaj v svojega tankaš nafto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. po enem tednu šraufanja (pucanja fergazerjev,svečk, luft filtra, cin špule, ... itd ) je moj foter končno ugotovil, da je nekaj narobe z gorivom...

Na OMV Ptujska MB so danes telefonsko (na mojo prošnjo) potrdili, da je nekdo (:slap: ) dne 26.3. ob 9'15 natočil X litrov nafte in plačal X znesek ...

To sem lahko bil samo jaz ... :slap:

Sedaj je vse OK. Kdaj bo naslednja fura ?

kurilno olje je cenejše--rezultat je pa isti

ne zamert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je še trmast, ampak ga bom že navadil .. ha ha ..

A se je to že komu od vas tudi zgodilo ? Najbolj čudno in česar si nisem znal pojasnit je blo pa to, da je, ko je bil motor vroč, laufal pod štandgasom na 3000 ! obratih.

Aja, s kurilnim oljem se pa bojda ni za igrat, ker te potem ciriniki štrafnejo, ha ha ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je še trmast, ampak ga bom že navadil .. ha ha ..

A se je to že komu od vas tudi zgodilo ? Najbolj čudno in česar si nisem znal pojasnit je blo pa to, da je, ko je bil motor vroč, laufal pod štandgasom na 3000 ! obratih.

Aja, s kurilnim oljem se pa bojda ni za igrat, ker te potem ciriniki štrafnejo, ha ha ..

kaj pa poraba?

dizli baje manj kurjo

v tolažbo

sam sem že bencin tankal v dizla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je še trmast, ampak ga bom že navadil .. ha ha ..

A se je to že komu od vas tudi zgodilo ? Najbolj čudno in česar si nisem znal pojasnit je blo pa to, da je, ko je bil motor vroč, laufal pod štandgasom na 3000 ! obratih.

Aja, s kurilnim oljem se pa bojda ni za igrat, ker te potem ciriniki štrafnejo, ha ha ..

Kako pa ti je ugasnil?

Ko sem bil mulc, sem v avtomatika nalil nafto (namerno) in ga nisem mogel ugasnit tudi, če sem kapco dol potegnil.

Sem moral počakat, da je goriva zmanjkalo, potem ko sem zaprl pipco.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!