Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Sem prišu k Širniku okol 12h - s črpalke videl Motoristeka, kakšnega drugega bemfla pa ni bilo videt. Upam, da nisi bil preveč "žejen" - joke.

[/quote

sem tudi jaz tebe videl :beer1: samo za to nisi imel časa, ker si bil v uniformi :yea2: o kakšnem motoristku ni bilo ne duha ne sluha :naughty:

škorenj se pa nabavit ta:

Več mesa pod kolesi

Metzeler je spremenil mešanico gume pri pnevmatiki Tourance EXP, ki zdaj zagotavlja kar 15 odstotkov večjo življenjsko dobo.

Besedilo:

Metzeler Tourance EXP je turna pnevmatika za velike endure. Kljub dobrim odzivom strank se je Tourance EXP preveč obrabljala, zato so pri specifikaciji M uporabili popolnoma novo mešanico gume.

Sam dezen se ni bistveno spremenil, novo pnevmatiko, zaenkrat dobavljivo samo v dimenziji 150/70 R17 pa bo mogoče spoznati po kodi EXP M ali Tourance M. Trgovce bo pričeli opremljati z njimi v naslednjih mesecih. Zaenkrat pri Metzelerju še niso objavili katere dodatne dimenzije še pripravljajo.

ps: voda je tekla v potokih :lol1:

Popravljeno . Popravil zajec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uniforma mi je dala "psa" okol poldneva sem že pesek pljuval - kmalu zatem je bilo konec akcije, tako da smo se "uspeli pogasit".

Drugič pa kr pokliči, uniforma ni ovira za to, da si človek nebi vzel par minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidimo, kdo vse na Motosvetu vozi BMWja, :OK:

sicer bi naredil seznam pa se mi ne da, tako da se sami pripiše / naslikate spodaj, potem bomo pa seznam že sproti obnavljali…. :yes:

No, pa navalite…

Servus! Še en ko jaha BMW GSA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Da vidimo, kdo vse na Motosvetu vozi BMWja, </span> :OK:

sicer bi naredil seznam pa se mi ne da, tako da se sami pripiše / naslikate spodaj, potem bomo pa seznam že sproti obnavljali…. :yes:

No, pa navalite…

Pa še en GSA!

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreč to je resnica - le starejši se morate s tem sprijaznit oziroma mlade prepustit k "krmilu" :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreč to je resnica - le starejši se morate s tem sprijaznit oziroma mlade prepustit k "krmilu" :evilgrin:

Jaz sem svojo belanco že spustil (vsaj začasno) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si tole zmontiral skupaj

uh, sem prekmalu napisal, sem šele na koncu videl kdo je tole snemal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kak bavarec čez vikend v Umagu :beer2: , v kufre bom pa še kaj iz soda natoču :naughty: .

Popravljeno . Popravil cb500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, na štartu smo še vsi, potem pa nekateri ne morejo štartat, nekateri se pa vmes tudi izgubijo :whistle:

moh.jpg

Kar se tiče skupinske slike...naj nihče ne bo užaljen, ker se nismo na startu slikali, jaz sem bil vso pot do večera zraven in me ni na nobeni sliki, ker sem stal za fotoaparatom ves čas...:)

kako se temu reče? Unlucky bustard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem glih računal na to...ampak zdaj sem tudi jaz postal BMW-jaš :naughty:

post-17249-0-85735400-1304590626_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem glih računal na to...ampak zdaj sem tudi jaz postal BMW-jaš :naughty:

Čestitke tudi z moje strani, wise decision :)

Vabljen na junijsko moto furco, drugo sploh, ki jo organizira naša vrla Gabry18, skratka, dobrodošel :)

Povabilo sledi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za dobrodošlico :notworthy:....za furco sem zmeraj....edino od 3.-11. junija gremo na dopust...

post-17249-0-26430600-1304601376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!