Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

AVTOVAL Grosuplje nas vabi v soboto 9 aprila med10.in16.uro na dan odprtih vrat.Predstavili bodo letošnje novosti n.p.šestvalnika,organizirali bodo trening varne vožnje in poskrbeli za male pozornosti,hrano in pijačo.

Pričakujejo nas v največjem BMW Motorrad centru s tradicijo Avtoval Grosuplje,Pod jelšami 2.Srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhhuuu, še malo pa se vidimo! Bravo Gabry18!!!

Ena ideja morda...za skupno dobro, bi se lahko bmwjasi dobli na kaki preventivni policijski akciji, ki bo ziher spomladi, kjer majo trening varne voznje. Verjamem, da ste ze vsi "stari macki" (beseda stari je misljena v dobrem pomenu, ne starostnem :P ), ampak mal potrenirat ni nikoli odvec, pa morda se lep zgled mlajsim motoristom. Če bo mlad motorist vidu, da nam ni mar zase in druge, in se mnozicno udelezimo takega dogodka bo vecja moznost, da bo prisu tudi sam pa kaj dobrega odnesu. Ponavadi imajo najboljso akcijo policisti motoristi iz Celja, vsaj kar sem se jst udeleževal tovrstnih akcij, se oni zelo potrudijo in fajn poligon postavijo, pa plac je zelo velik za vec obiskovalcev. Nisem pa se zasledil datuma, kdaj bodo kej organizirali.

LP.

Takole kot sem obljubil, prilagam kopijo vabila na akcijo "Policisti in motoristi za večjo varnost 2011".

lp, MiNa Mirč

post-7865-0-13627900-1302098593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce off topic. Mogoče koga zanima, prodajam BMW K 1200 GT, l. 2007, 28.000 km. Oprema paket III. (ABS, ESA, tempomat, ksenon, grete ročke, sedeža...).

Razlog? Nažalost sem na začasnem delu v tujini in motor sameva v servisni delavnici pri mojem mehaniku.še povezava na avtonet: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4718054

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. po enem tednu šraufanja (pucanja fergazerjev,svečk, luft filtra, cin špule, ... itd ) je moj foter končno ugotovil, da je nekaj narobe z gorivom...

Na OMV Ptujska MB so danes telefonsko (na mojo prošnjo) potrdili, da je nekdo (:slap: ) dne 26.3. ob 9'15 natočil X litrov nafte in plačal X znesek ...

To sem lahko bil samo jaz ... :slap:

Sedaj je vse OK. Kdaj bo naslednja fura ?

Še tvoj zadnji posnetek s fure :eek: (vidi se dim nafteeee):

post-17531-0-45964300-1302626521_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ataIBA
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tvoj zadnji posnetek s fure :eek: (vidi se dim nafteeee):

Prosim lepo, nehajte objavljat :photo: z 'dimno zaveso', ker BI RES RAD to sramoto čimprej pozabo, ha ha ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se kadi? :lol1:

Sicer je pa tak, da se za dobrim konjem vedno dviguje prah (al pa malo kadi ...) .. :lol1:

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa tak, da se za dobrim konjem vedno dviguje prah (al pa malo kadi ...) .. :lol1:

Točno :blush: ! Tudi dober pasulj se daleč čuje :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce off topic. Mogoče koga zanima, prodajam BMW K 1200 GT, l. 2007, 28.000 km. Oprema paket III. (ABS, ESA, tempomat, ksenon, grete ročke, sedeža...).

Razlog? Nažalost sem na začasnem delu v tujini in motor sameva v servisni delavnici pri mojem mehaniku.še povezava na avtonet: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4718054

Srečno

Tonček

Kupim kufer :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molitev za naslednjo furco :yes:, da bo uspela :yea2:

s takšno ekipo normalno da bo uspela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molitev za naslednjo furco :yes:, da bo uspela :yea2:

Jaz bi dodal še pobožno željo, da se ponovijo:

post-17531-0-70240300-1302933461_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 11-12h sem pri Širniku, če bo kdo tam, da mi da za pir :naughty:

Kaj je tak gume podražo :hmm: :evilgrin: ?

Kdo vabi, ta plača :beer2::drunk: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prišu k Širniku okol 12h - s črpalke videl Motoristeka, kakšnega drugega bemfla pa ni bilo videt. Upam, da nisi bil preveč "žejen" - joke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!