Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Sam naročam, direktno pri Wunderlichu ali pa Touratechu. Ne vem zakaj bi še Selmarju, dal zaslužit, če ni potrebno. Plačaš po predračunu in dobiš v roku 10 dni.

Moram še pohvalit Touratech, ko sem opazil, da pri enem artiklu manjka samo en vijak, so mi ga brez besed poslali takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz imam z naročanjem Wunderlich pri Selmar (čeprav tam nisem nikoli servisiral nobenega motorja ali avta) zelo dobre izkušnje. Običajno sem vedno dobil popust, torej raba cenejša kot po katalogu in brez stroškov pošiljanja , enkrat se mi je celo zgodilo, da je prijatelj nujno rabil zaščito motorja , ker se je odločil zanjo nekaj dni pred odhodom na daljšo pot in so jo slučajno imeli (verjetno naročeno za koga drugega :blush: ), pa sem jo dobil takoj. Ja, malo je verjetno tudi odvisno od pristopa - jaz sem naročal vedno osebno. :OK:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj BS

kaj zdej je šel stroj not al ne ???

Ja, ampak šele ko smo snel vrata s pantov. Ne prašite, kako ga bom ven dobila :whistle:

post-31596-0-55915600-1326029439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz imam z naročanjem Wunderlich pri Selmar (čeprav tam nisem nikoli servisiral nobenega motorja ali avta) zelo dobre izkušnje. Običajno sem vedno dobil popust, torej raba cenejša kot po katalogu in brez stroškov pošiljanja , enkrat se mi je celo zgodilo, da je prijatelj nujno rabil zaščito motorja , ker se je odločil zanjo nekaj dni pred odhodom na daljšo pot in so jo slučajno imeli (verjetno naročeno za koga drugega :blush: ), pa sem jo dobil takoj. Ja, malo je verjetno tudi odvisno od pristopa - jaz sem naročal vedno osebno. :OK:

Pri njih sem kupil 2 nova motorja K1300S in F650GS,če ti to kaj pove o pristopu......ja lahko bi lepše pristopili do mene...sem jim že kar lep kupček denarja pustil,no GSA sem vzel pa pri Cosmosu ravno zaradi takšnega pristopa....sam niso pa zastopniki za Wunderlich in pravijo,da ne smejo naročat :mellow:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vse direktno iz Nemčije naročil poslali so mi predračun(proforma rechnung) vplačal znesek na NLB in v ca 10-tih dneh dobil je pa res da sem to kupoval že pred parimi leti.Problem bo če imajo danes pri nas uradnega zastopnika potem te vsmerijo na njega.Probaj robo naročit po e-mailu in jih zaprosi za proforma rechnung in hitro vidiš kaj ti bodo odgovorili !

Saj bi pa nimam pojma o tujih jezikih...sem pri nemščini šprical....ko spijem 2 pira se mi že slovenščina zatika :surrender:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam naročam, direktno pri Wunderlichu ali pa Touratechu. Ne vem zakaj bi še Selmarju, dal zaslužit, če ni potrebno. Plačaš po predračunu in dobiš v roku 10 dni.

Moram še pohvalit Touratech, ko sem opazil, da pri enem artiklu manjka samo en vijak, so mi ga brez besed poslali takoj.

Kot sem že napisal nimam pojma o tujih jezikih... :eek:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vse direktno iz Nemčije naročil poslali so mi predračun(proforma rechnung) vplačal znesek na NLB in v ca 10-tih dneh dobil je pa res da sem to kupoval že pred parimi leti.Problem bo če imajo danes pri nas uradnega zastopnika potem te vsmerijo na njega.Probaj robo naročit po e-mailu in jih zaprosi za proforma rechnung in hitro vidiš kaj ti bodo odgovorili !

Hvala za nasvet,ampak slab sem tujih......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah, preusmerjajo na Selmar Celje. Ni mi pa jasno, zakaj si dal Selmarju preverjat ali deli grejo na tvoj model , saj na njihovi internet trgovini izbereš model motorja in nato pri vsakem delu vidiš, za katere modele je uporabenhttp://www.wunderlic...t-R-1200-GS.htm, kot recimo tole (izbereš drugi jeziček spodaj Fahrzeugzuordnung

matches with )

Se strinjam z tabo,vse to sem že naredil,ker pa ne razumem tujh jezikov najbolje.........primer,pogledem del opreme in na njem piše ab.Bj.08....če prav razumem naj bi to pomenilo,da paše na vse letnike po letu 2008....sam imam po tanovem letnik 2012....zdej pa vedi ga al paše al ne....ni pa niti enega dela,da bi pisala letnica 2011...a me zdej razumeš v čem mam problem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je še ful lufta..

Niti ne.... na drugi strani je bilo -1 cm in smo dal vrata dol. Slikce mi pa noče prlimat, javlja napako 403?!

BTW, kaj je ta wunderlich?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teško verjamem, da niso več zastopniki , saj je na njihovi strani še vedno zapisan Selmar Celje kot uradni distributer . http://www.wunderlic...ealer/Slowenia/

Najbrž ni odvisno kako se obnašajo do tebe samo od tega, kolikor si jim denarja pustil. Odnos je pomemben

Mam občutek,da mi želiš vsilit mnenje,da sem bil nesramen do njih.....ne to ni moj način!!!

Glede na to,da so pri meni že nekaj zaslužili,bi pa lahko bili malo bolj fleksibilni in urni,kaj meniš ti....upam,da ne zameriš ker te tikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vse direktno iz Nemčije naročil poslali so mi predračun(proforma rechnung) vplačal znesek na NLB in v ca 10-tih dneh dobil je pa res da sem to kupoval že pred parimi leti.Problem bo če imajo danes pri nas uradnega zastopnika potem te vsmerijo na njega.Probaj robo naročit po e-mailu in jih zaprosi za proforma rechnung in hitro vidiš kaj ti bodo odgovorili !

Predvidevam,da obvladaš nemščino.....a bi mi naredil uslugo,pa ti jaz pošljem št. artiklov pa jih po mailu vprašaš če vse to paše na moj motor,pa še kakšen popust izsileš :kva2: in jih vprašaš kako je z poštnino,saj je to kar veliko opreme :eek:

Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, kaj je ta wunderlich?

Proizvajalec dodatne opreme za BMW motocikle.

Nisem razumel kam si stlačla svoj motocikel, v spalnico???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ti ne zamerim za tikanje. Zakaj pa, saj se na forumu vsi tikamo. Nič ti ne poskušam vsiliti. Glede na tale citiran del tvojega stavka "jih po mailu vprašaš če vse to paše na moj motor,pa še kakšen popust izsileš :kva2: in jih vprašaš kako je z poštnino" , pa si delno že sam zapisal kako in kaj. Tudi tvoj občutek, da so ti nekaj "dolžni" glede na vse kupljeno pri njih govori nekaj o tem. Zavedaj se, da si motorje in ostalo kupoval pri "firmi" Selmar, sedaj pa si se o nakupu dodatne opreme pogovarjal s človekom, ki je tam zaposlen. Ljudje mnogokrat ocenjujemo soljudi, glede na njihov odnos do nas, do okolice. Ni potrebno, da si z nekom nesramen, dovolj je, da mu pokažeš kako "pomemben" si v primerjavi z njim, ker imaš v žepu par jurjev, pa je dovolj za slabši, ali slab odnos. Lahko pa je težava tudi na drugi strani, torej čisto mogoče je, da si enostavno naletel na slabovoljnega trgovca, ki se mu mogoče fučka za stranko, ali pa je mogoče tudi po pomoti založil tvoj seznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam,da obvladaš nemščino.....a bi mi naredil uslugo,pa ti jaz pošljem št. artiklov pa jih po mailu vprašaš če vse to paše na moj motor,pa še kakšen popust izsileš :kva2: in jih vprašaš kako je z poštnino,saj je to kar veliko opreme :eek:

Lp Sergej

Pa morda ga še priporoči za novega dilerja, takih prodornežev se prav gotovo ne bodo branili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ti ne zamerim za tikanje. Zakaj pa, saj se na forumu vsi tikamo. Nič ti ne poskušam vsiliti. Glede na tale citiran del tvojega stavka "jih po mailu vprašaš če vse to paše na moj motor,pa še kakšen popust izsileš :kva2: in jih vprašaš kako je z poštnino" , pa si delno že sam zapisal kako in kaj. Tudi tvoj občutek, da so ti nekaj "dolžni" glede na vse kupljeno pri njih govori nekaj o tem. Zavedaj se, da si motorje in ostalo kupoval pri "firmi" Selmar, sedaj pa si se o nakupu dodatne opreme pogovarjal s človekom, ki je tam zaposlen. Ljudje mnogokrat ocenjujemo soljudi, glede na njihov odnos do nas, do okolice. Ni potrebno, da si z nekom nesramen, dovolj je, da mu pokažeš kako "pomemben" si v primerjavi z njim, ker imaš v žepu par jurjev, pa je dovolj za slabši, ali slab odnos. Lahko pa je težava tudi na drugi strani, torej čisto mogoče je, da si enostavno naletel na slabovoljnega trgovca, ki se mu mogoče fučka za stranko, ali pa je mogoče tudi po pomoti založil tvoj seznam.

No mogoče se sliši narobe,nisem glih romanopisec,mogoče me nisi razumel kje tiči problem......pogovor prek telefona je potekal zelo vljudno,korektno...nakar mi prodajalec pove,da bo moje naročilo preveril ob priložnosti.....no to priložnost pa čakam že 10dni...a se ti zdi to v redu?

Kar se pa tiče denarja si me ocenil zelo narobe....sem povprečen slovenček,ki se skozi življenje prebija z krediti....no nekateri dajo veliko na avto(sam se vozim v kripi za 3 jurje) jaz pa na motor,na motorjih sem od malih nog.......in preziram ljudi,ki so bogati in menijo,da se bi mogel cel svet klanjat,ker imajo par jurjev v žepu....no tako,da sva razčistila glede prepotentnežev z velikimi denarnicami.

Vseno pa menim,da v današnjih časih(težkih)bi se morali trgovci malo bolj potrudit za kupca in ne ravnat na zgoraj naveden način......mogoče je pa ravno v tem problem ker nisem človek,ki bi se sprehajal z par jurji v žepu ampak sem navaden mali človek.

Kar se pa zadeva popustov....a ti nikoli ne vprašaš...če je mogoče dobit kak popust na gotovino oziroma količino.....v objavi sem napisal izsileš(beri kot vprašaš)

kot sem že povedal nisem ravno dragulj od pisca in tudi v tem odgovoru boš zagotovo najdel napake....in prosim ne sodi me po njih!

Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa morda ga še priporoči za novega dilerja, takih prodornežev se prav gotovo ne bodo branili

preden še kaj komentiraš,prosim preberi moj odgovor bmwslo-ju,da boš sploh vedel v čem teče beseda......kar se pa tiče tvojega sarkazma,pa naj ti povem njegovo definicijo: sarkazem-zasmehovanje.....uporabljajo ga ljudje,da prikrijejo svoje šibkosti in napaka

Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sobo, ki je bila zanj namenjena, ker v garaži ni več prostora.

heh..sm mislu, da si ga hotla zraven postle parkirat.. :OK:;)

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašat za popust je v današnjih časih pametno in modro. Izsiljevat popust je vedno bolano. Torej, če nisi mislil izsiljevat popusta, ti predlagam, da greš osebno do Selmarja in se tam pomeniš s trgovcem, ki ti bo takoj preveril kompatibilnost delov, kar tudi mora narediti, če gre za naročilo za določen model motorja in tako bo tvoje naročilo najhitreje sprovedeno.

Pa srečno vožnjo ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašat za popust je v današnjih časih pametno in modro. Izsiljevat popust je vedno bolano. Torej, če nisi mislil izsiljevat popusta, ti predlagam, da greš osebno do Selmarja in se tam pomeniš s trgovcem, ki ti bo takoj preveril kompatibilnost delov, kar tudi mora narediti, če gre za naročilo za določen model motorja in tako bo tvoje naročilo najhitreje sprovedeno.

Pa srečno vožnjo ti želim

Enako tudi tebi,Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden še kaj komentiraš,prosim preberi moj odgovor bmwslo-ju,da boš sploh vedel v čem teče beseda......kar se pa tiče tvojega sarkazma,pa naj ti povem njegovo definicijo: sarkazem-zasmehovanje.....uporabljajo ga ljudje,da prikrijejo svoje šibkosti in napaka

Lp Sergej

Mene pa zanima zakaj vstrajaš na Wunderlichu, če obstajajo še drugi dobavitelji, http://shop.touratech.com/ http://www.ready-2-race.com/cevnazascitaswmotech.htm pa še orginal deli od http://www.bmw-motorrad.si/si/sl/index.html :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh..sm mislu, da si ga hotla zraven postle parkirat.. :OK:;)

To je bil namen, ker sem ga 3 mesece čakala in mi sedaj zelo prija vsaj njegova bližina če se že peljat ne morem. So pa žal vmes stopnice in Chris Pfeiffer ni moj sosed :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!