Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

aha, se pravi da marela -kot dodatna oprema- prav pride tudi na sončen dan (ne pa samo ob dežju)

(pri mojem je rezerva 3-4 litre; to je za cca 60km)

...pri mojem, ko se vžge rezerva začne odštevat pri 80km :whistle: je pa odvisno kakšne kvalitete je benz.... :naughty: in kako ga še potem teraš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob nedeljah - in če grem kam "u fukojebine", je 5l kantica "abvezn" u kufru. :whistle:

Če ne za mene - pa včasih pride prav - komu drugemu. :whistle:

Sem pa stestiral - ko se lučka prižge in pri zmerni vožnji cca 100km/h mi je "guznil po 102km. Suh kot poper.

Je pa tko - ko se lučka sprav svetit - :naughty: prva pumpa / pa tut če glih ni OMV. :lol: :lol: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imata 1100 in 1150 GS modela "ista" rezervoarja - oz 1100 bi naj imela 1 liter več. Ko mi posveti lučka prve kilometre peljem normalen tempo, če sem pa kje v "vukojebini" grem pa malo bolj počasi. Milsim, da imam rezervo 5 - 6 litrov, tako, da zvozim 100 km, oziroma sem že prebil 500 km z enim polnjenjem. Je pa jeba ja, če si sam in ti zmanjka benza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang::wallbash::headbang::wallbash: RINI RINI Noben naj mi ne reče več, da gs nardi z rezervo 100 km!!!

50 in nič več . Skašljal je raskrižju Split-Rijeka-Zagreb. Avtocesta...sam ...na soncu... in po dveh urah štetja cistern z gorivom, na stotine motoristov,nekaj Ferrarijev, ni da ni -vstavu itak nobeden pol pa Maja na hondi v kufru pa 5litrov dragocene tekočine :wub::010 :010 :010 :010

pa BMW- jaši smo se spet vidli :beer2:

Robi bo treba vsebino kante v kufru zamenjat (saj veš kaj mislim) lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi bo treba vsebino kante v kufru zamenjat (saj veš kaj mislim) lp.

haha al je blo Majo tut lepo vidt, bo treba ponovit :whistle:

haha, rajši ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Sem se vračal iz avstrije pa lej ga vraga, pred tunelom karavanke sveti lučka, ja una rumena-spet :whistle: tankam na Jesenicah na avtomatu št 13.

na števcu pa 322,2 km (3x222=666 :evilgrin: )

pol pa pred Ljubljano pri 150 preverjam če sem zaklipsnal kufre :wallbash: in frc odtrga pokrov za njim pa ven iz kufra dežni...sem ga glih še ujel :whistle:

pol je biu pa mir do jutra :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danilo,

sedaj je pa že skrajni čas, da mi izročite ključe ...

vauuuu malo sem sumil na to zverino,čestitke in srečno vožnjo :yea1:

lpp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vauuuu malo sem sumil na to zverino,čestitke in srečno vožnjo :yea1:

lpp

Hvala!

Jaz sem rekel vauuu, ko sem se vrnil iz testne vožnje in me je začel napadati virus novega motorja... Z njim sem se boril kakih 14 dni (kaj pa rabim nov motor, saj je RT več kot dober? Kako naj zberem denar? Čemu vse se bom moral odreči...), potem sem pa podlegel

Popravljeno . Popravil nemo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemo, čestitam!

Huda, huda zver :OK: Lani sem v Milanu sedel na njem, pa se tudi jaz pri svojih 193 cm višine čutil spoštovanje do te mašine. It's big.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...od avgusta dalje, je K1200GT zamenjal R1200RT-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...od avgusta dalje, je K1200GT zamenjal R1200RT-ja...

Čestitke ob menjavi pa veliko varni km :OK:

jami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so vtisi? Zadovoljen?

Najprej čestitke za tvojo novo zverinco...

Prehod z R-ja na K je čisto novo doživetje...kot si sam ugotovil :)

Se splača, skoraj sem že pozabil, da obstaja tudi kakšna druga vrsta užitka na motorju, kot samo dolga potovanja. Lahko samo rečem, da mi ni žal. Razen nekaj več vetra, ki pa sem ga občasno prav pogrešal.

ps: žena je zadovoljna, to je pa tudi nekaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še verjetno zadnje letošnje potepanje čez Pavličevo sedlo dveh "skoraj dvojčkov" (prednji je pol leta mlajši).

V soteskah in senci je bil že moker asfalt, kljub popoldnevu.

post-32172-0-38697400-1317971455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a je kdo tukaj kdaj menjal štarter za boxerja (1150, 1100 ..)?

meni se je odlomil nosilec (!) in rabim samo en preprost del, ki se ponavadi ne pokvari ... zihr ma to nekdo v kašni kleti v eni škatli :)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!