Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Jaz pa še kar vztrajam, v Ljubljani zmrzuje, proti Zaplani je še hladneje...

img7868t.jpg

img7874l.jpg

Do Postojne je treba malo stisniti zobe, temperatura -3

img7877b.jpg

Ride samevajo...

img7888a.jpg

Na vrhu pa sonceeee

img7896m.jpg

img7901a.jpg

img7904g.jpg

Črnokalska cesta v jesenskih barvah

img7926s.jpg

img7934f.jpg

img7947qy.jpg

Staro in novo gre lepo skupaj...

img7964n.jpg

img7967q.jpg

Cilj: IVO

img7971q.jpg

img7982c.jpg

img7974f.jpg

img7996md.jpg

img8002m.jpg

img8003qq.jpg

img8009a.jpg

pohvalno :OK: čuvaj si jajčke :grim eno gajbico kakijev bi mi pa lahko pripeljal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nemo

Sva se midva, mislim da je blo 12.11, srečala pri Lenartu? Midva z mojo sva se peljala proti Lenartu iz Mariborske strani, beli GT 1600 pa ga je šibal proti Mariboru ... to je bil tudi edini motorist, ki sva ga srečala ta dan :)

Zagotovo nisem bil jaz, bi pa bilo dobro, da se srečava, glede na podobnost v zagrizenosti (pri čemer tvoja sopotnica prednjači pred mojo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo nisem bil jaz, bi pa bilo dobro, da se srečava, glede na podobnost v zagrizenosti (pri čemer tvoja sopotnica prednjači pred mojo)

..in kolikor vidim, se to lahko zgodi še letos :smoke: ... samo da sneg vrže pa bo ded z motorom tu :beer2:.

Slikice pa en sam užitek :OK: . Takooo paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če slike niso oštevilčene... :grim

To so tiste kobilice??? Nisem vedel ali naj štejem pri originalu ali kopiji :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo nisem bil jaz, bi pa bilo dobro, da se srečava, glede na podobnost v zagrizenosti (pri čemer tvoja sopotnica prednjači pred mojo)

Ja ni problema, če boš kaj fural po naših krajih, napiši, pa se dobiva na kakšnem piru oz. čaju :) ... BTW, jaz nimam sopotnice, moja se kar sama vozi ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prebiranju slik sem dobil kr lušte, da bi Helgi daj nazaj vir življenja - akumulator :D . Boych kako kaže, smo zaključli za letošnjo leto al se bomo še kaj borili... Čaš je, da pridem kaj v Benedikt in kakšno rečemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Purple

Jaz si danes oblečem vse kaj najdem v omari in se zapeljem na Areh, da po 14-tih dneh končno spet vidim sonce :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja pa tako, da se sliši zvok pred in po montaži novih rorov :-))

Moram priznati, da ni nobene razlike v zvoku (mašina miruje :kva2: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, kolegi bemvejaši.

Mene pa zanima, če ima kdo "tadebeu" service manual od R1200R? Zanimajo me predvsem elektro sheme.

Hvala in LP,

BS

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, kolegi bemvejaši.

Mene pa zanima, če ima kdo "tadebeu" service manual od R1200R? Zanimajo me predvsem elektro sheme.

Hvala in LP,

BS

Kolikor je meni ta motor poznan ima že can-bus instalacijo in nimaš po njej sam kaj počet brez delavniškega računalnika pri okvari-prekinitvi pa ti nepreostane drugega kot dotični kos instalacije zamenjat ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer, hvala za dobronameren nasvet.

Ker pa ne veš kdo namerava kaj počet oz. za kaj točno potrebujem te zadeve, mi prosim daj še bolj uporaben nasvet, torej kje to dobit?

Hvala in LP,

BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer, hvala za dobronameren nasvet.

Ker pa ne veš kdo namerava kaj počet oz. za kaj točno potrebujem te zadeve, mi prosim daj še bolj uporaben nasvet, torej kje to dobit?

Hvala in LP,

BS

Če bi to jaz kot avtoelektrikar potreboval bi se obrnil direkno na mojega prodajalca in serviserja Valentinčiča v Grosuplju on bi mi to poslal . Probaj z njim kontaktirat sicer pa nevem zakaj ti sploh to saj na Ebeyu dobiš instalacije od karamboliranih takih motorjev namreč te cam-bus instalacije so vedno vsaj iz treh delov tako da nepotrebuješ kompletne instalacije.Ena veja instalacije gre ponavadi na prednji del ena na zadnji del motorja ena pa iz računalnika na mašino,vsaj tako je narejeno pri novem K-aju za R-a pa nebi vedel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!