Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Evo pa še en v druščini BMW-jev.... od pondeljka 7 avg. dalje... R 1150 GS...

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je preobsežna, da bi človek vse prebral, BMW strani pa čudne.

A kdo vozi K1200GT ? Bi ga kaj vprašal .)

LP Cvetoo.

V Sloveniji jih je še zelo malo, zato boš težko koga našel je pa vse enako (razen verklajdunge ) in par detaljev(dodatne opreme kot je;Kovčki, ksenon luči, tempomat ,večje vetrobransko steklo in motor ima malo manj Ks (153) naslednje leto mod 2007 še z dopl. SRS. Drugače pa je vse izto kot je BMW K 1200 S ali K 1200 R. :OK:

post-9445-1155496194_thumb.jpg

post-9445-1155496223_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je preobsežna, da bi človek vse prebral, BMW strani pa čudne.

A kdo vozi K1200GT ? Bi ga kaj vprašal .)

LP Cvetoo.

Kolega ima novega K1200 GT. V kratkem sem se dogovoril za krajšo zamenjavo motorja (FJR-K1200 GT), glede na občutke o vožnji bom poročal.

Razmišljam ali me lahko drugačna vožnja prepriča za doplačilo cca. 1 mio SIT (proti FJR)??

LP

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima novega K1200 GT. V kratkem sem se dogovoril za krajšo zamenjavo motorja (FJR-K1200 GT), glede na občutke o vožnji bom poročal.

Razmišljam ali me lahko drugačna vožnja prepriča za doplačilo cca. 1 mio SIT (proti FJR)??

LP

Toncek

boš pa frajer :grim

če maš bavarca :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa frajer :grim

če maš bavarca :hmm:

O tem sploh ni dvoma.

Večina si itak potihem želi zamenjat svoje drumle za pravinajlepšinajboljpicohvatni motor, iz čiste ljubezni imenovan BMW. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zdrawc,

2. Špilferberber,

3. sax,

4. bmwslo,

5. bostov,

6. ftp,

7. netopir1930,

8. motoristek,

9. bmw,

10. Greyhound,

11. Pudla,

12. hirabbit,

13. Mitja,

14. Moto32,

15. tomaž,

16. point,

17. bladzo,

18. Andrej.d,

19. Čriček,

20. JOHNE,

21. bambi,

22. Pips

23. bplay

24. muha,

25. matjazek,

26. Andrej666

27. lasagna

28. mk-r

29. robberrt

30. Tetec

31. Lobo

32. BITANGOS

33. rockstar

34. Benka

35. JOHANA

36. lorenz

37. sivi

38. Ponci

39. Brumer

40. AlenStimec

41. IBA

42. Nanek

43. bica

44. S57CQ

45. moci

46. master wood

47. kondor

48.BMW R51/3

49. ciciban

50. Brrrm

51. kaciga

52. hajamoto

53. berto

54. Rams

55. Mesh

56. bambi61

57. Motorist76

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima novega K1200 GT. V kratkem sem se dogovoril za krajšo zamenjavo motorja (FJR-K1200 GT), glede na občutke o vožnji bom poročal.

Razmišljam ali me lahko drugačna vožnja prepriča za doplačilo cca. 1 mio SIT (proti FJR)??

LP

Toncek

Moja FJR ima 70000 km+

Sem pač take sorte človek, da me vedno kaj muči. Torej, jaz sem že preživel 3h+ na GT-ju, ko jih boš tudi ti, bo tebe tudi kaj mučilo.

Problem, ki me muči?? GT je imel nove gume(Z6), Moja FJR pa ima 7500km(Z6). In ko sem se vsedel nazaj na svoj motor se nekaj časa nisem znal peljati :hmm:

Matematika očitnio ni najboljša tvoja odlika. FJR po novem stane cca 3,3mio, GT pa v najbolj oskubljeni verziji 4,3mio. Potem so pa tu še različni paketi opreme. Potem je pa že :slap:

Ali pa se motim :grrr

LP Cvetoo.

V Sloveniji jih je še zelo malo,

Saj vem, da jih je malo. Kdo pa rabi GT, če pa imamo GS :BUA:

LP Cvetoo.

PS. Joj, upam, da ga nimaš tudi ti :blush:

boš pa frajer :grim

če maš bavarca :hmm:

Frajer si že, če imaš motor :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji jih je še zelo malo, zato boš težko koga našel je pa vse enako (razen verklajdunge ) in par detaljev(dodatne opreme kot je;Kovčki, ksenon luči, tempomat ,večje vetrobransko steklo in motor ima malo manj Ks (153)

in malo več navora v sredini ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja FJR ima 70000 km+

Sem pač take sorte človek, da me vedno kaj muči. Torej, jaz sem že preživel 3h+ na GT-ju, ko jih boš tudi ti, bo tebe tudi kaj mučilo.

Problem, ki me muči?? GT je imel nove gume(Z6), Moja FJR pa ima 7500km(Z6). In ko sem se vsedel nazaj na svoj motor se nekaj časa nisem znal peljati :hmm:

Matematika očitnio ni najboljša tvoja odlika. FJR po novem stane cca 3,3mio, GT pa v najbolj oskubljeni verziji 4,3mio. Potem so pa tu še različni paketi opreme. Potem je pa že :slap:

Ali pa se motim :grrr

Med 4,4 mio in 3,3 mio je 1 mio. Na primorskem še vedno, vi iz Cvetja v jeseni lahko računate drugače?

Sploh pa moram poskusiti, da bom bolj zadovoljen na FJR. :OK:

LP

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sem med 4,3 mio SIT in 3,3 mio SIT.

Pozna ura pač.

LP

Cvetoo je napisal Yama s ful opremo, Benfa pa ful oskubljen. Torej je razlika z enako opremljenima motorjema še večja.

Gledal sem primerjalni test na DSFu med obema motorjema in niso našteli dovolj razlogov zakaj bi naj bil BMW toliko bolj vreden. Bi bilo treba sprobat oba in se pol odločit, če bi imel namen kupit kaj takšnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Lobo,

Paket opreme ECE 1: 73 539,50 SIT ( DDV upoštevan)

Paket opreme ECE 2: 257 395,69 SIT

Paket opreme ECE 3: 392 219,35 SIT

+ transport 10 164,00 SIT

:photo: Da bodo še primorci lahko računali.

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Lobo,

Paket opreme ECE 1: 73 539,50 SIT ( DDV upoštevan)

Paket opreme ECE 2: 257 395,69 SIT

Paket opreme ECE 3: 392 219,35 SIT

+ transport 10 164,00 SIT

:photo: Da bodo še primorci lahko računali.

LP Cvetoo

Hvala lepa. Sem v resnih razgovorih, da naslednje leto kupim novo FJR, sedanja bo takrat imela cca. 24.000 km. BMW bo še malo počakal.

Vseeno najlepša hvala za vaš trud :OK: , ki ga izkazujete primorcu.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa. Sem v resnih razgovorih, da naslednje leto kupim novo FJR, sedanja bo takrat imela cca. 24.000 km. BMW bo še malo počakal.

Vseeno najlepša hvala za vaš trud :OK: , ki ga izkazujete primorcu.

Srečno

Tonček

Žal ti bo ker neboš kupil BMW-eja,jaz imam prvič BMW-eja in će ti po pravici povem mi je žal,da ga nisem že prej vozil. Namreč veš vse se neda napisat kakšne prednosti še ima proti marsikateremu motorju. Namreč podrobnosti nobeden ne napiše,govorimo samo o ;ABS-u ,WGS-u,SRS-u,ESE-ju,Delno integriranem zavornem sistemu,varnostni napravi,gretju ročic,gretju sedeža,tempomat itd. Pozabi se pa na manjše ampak vćasih zelo važne stvari kot so;jeklene zavorne cevi (pri BMW-ju orig.-brez doplačila) nov sistem električne instalacije brez varovalk,posebno izdelana prednja feltna z votlimi špicami (odlitki) zaradi več zraka v gumi (gumo se punpa s strani v to špico -odlitek),to je prednost da nemore ventil pri večji hitrosti spustiti,na armaturi ti pokaže vse mogoče; (potovalni računalnik kot v avtu) tudi v slučaju da ti neka žarnica na gori te opozara,in posebno vzmetenje odspredaj (duolevel), pri zaviranju se prednji konec ne posede NITI ZA 2 cm elktrično nastavljiva zadnja vzmet (z tipko na balanci)itd.Dobro razmisli moj kolega ima tudi FJR zadnjič sem mu dal za peljat iz Kranjske gore do Jesenic ,bil je navdušen in naslednje leto kupi BMW-eja FJR je že naprodaj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ti bo ker neboš kupil BMW-eja,jaz imam prvič BMW-eja in će ti po pravici povem mi je žal,da ga nisem že prej vozil. Namreč veš vse se neda napisat kakšne prednosti še ima proti marsikateremu motorju. Namreč podrobnosti nobeden ne napiše,govorimo samo o ;ABS-u ,WGS-u,SRS-u,ESE-ju,Delno integriranem zavornem sistemu,varnostni napravi,gretju ročic,gretju sedeža,tempomat itd. Pozabi se pa na manjše ampak vćasih zelo važne stvari kot so;jeklene zavorne cevi (pri BMW-ju orig.-brez doplačila) nov sistem električne instalacije brez varovalk,posebno izdelana prednja feltna z votlimi špicami (odlitki) zaradi več zraka v gumi (gumo se punpa s strani v to špico -odlitek),to je prednost da nemore ventil pri večji hitrosti spustiti,na armaturi ti pokaže vse mogoče; (potovalni računalnik kot v avtu) tudi v slučaju da ti neka žarnica na gori te opozara,in posebno vzmetenje odspredaj (duolevel), pri zaviranju se prednji konec ne posede NITI ZA 2 cm elktrično nastavljiva zadnja vzmet (z tipko na balanci)itd.Dobro razmisli moj kolega ima tudi FJR zadnjič sem mu dal za peljat iz Kranjske gore do Jesenic ,bil je navdušen in naslednje leto kupi BMW-eja FJR je že naprodaj. :OK:

Jaz sem si tudi premislil. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si se ti premislil, da boš prodal BCS beri GS

LP Cvetoo.

jap in bom kupil BCS :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo :P

Tud jest sm novopečeni BMWjas z R 1150 GS Adventure :yea1:

Pa me zanima kje se da najcenej dobit gume za to zverino :hmm:

Nujno rabim menjat obe in sicer varianta Michelin Sirac ali nakaj podobnega.

Kaj priporočate pa kje je najceneje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa moral iskalnik uporabit in odpeketat v drugo temo.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zdrawc,

2. Špilferberber,

3. sax,

4. bmwslo,

5. bostov,

6. ftp,

7. netopir1930,

8. motoristek,

9. bmw,

10. Greyhound,

11. Pudla,

12. hirabbit,

13. Mitja,

14. Moto32,

15. tomaž,

16. point,

17. bladzo,

18. Andrej.d,

19. Čriček,

20. JOHNE,

21. bambi,

22. Pips

23. bplay

24. muha,

25. matjazek,

26. Andrej666

27. lasagna

28. mk-r

29. robberrt

30. Tetec

31. Lobo

32. BITANGOS

33. rockstar

34. Benka

35. JOHANA

36. lorenz

37. sivi

38. Ponci

39. Brumer

40. AlenStimec

41. IBA

42. Nanek

43. bica

44. S57CQ

45. moci

46. master wood

47. kondor

48.BMW R51/3

49. ciciban

50. Brrrm

51. kaciga

52. hajamoto

53. berto

54. Rams

55. Mesh

56. bambi61

57. Motorist76

58. borstnik

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!