Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

odlično si se odločil :OK: jebeš galujsnce :BUA: to majo sam palicaji :lol1:

Hojla BMWjaši. Tako dolgo že nisem svinjal po drugih temah :whistle:

Kako kaj vaše BCS ke. A že kaj kašljajo :kva2:

LP Cvetoo.

tud jaz se podpišem pod tole :grim :lol: :lol: :lol:

pa sem imel nov BMW 3x v življenju :grim kupu (NOVEGA)da ne bo nesporazumov

prvič

zadnjič

in nikoli več :D

Najboljši letnik si :OK: pa tako grdo govoriš... :BUA:

:beer2: Če smo za hece je vse :worship: :worship:

LP Cvetoo.

Ni problema... :beer2:

dodajte še teh 21 k nism vedu kam prpopat ta prispevek :P :P :P Nova motorna kolesa za policiste

Minister za notranje zadeve Dragutin Mate bo v torek, 18. aprila 2006 ob 8.00 uri v prostorih Urada za logistiko na Vodovodni cesti 93 a v Ljubljani Policiji predal v uporabo 21 motornih koles znamke BMW R1150RT. Nova motorna kolesa bo prevzel generalni direktor policije Jože Romšek, ki se bo s policisti motoristi popeljal na testno oziroma kondicijsko vožnjo. Motorna kolesa so za spremembo od prejšnjih bela z modrimi napisi ter imajo izboljšan ABS zavorni sistem in imajo vgrajene tri sisteme zvočnih znakov (siren).

Testna vožnja bo potekala na relaciji Ljubljana - Mengeš - Kamnik - Motnik - Vransko - Gomilsko - Šempeter - Žalec - Arja vas - Velenje - Mislinja - Slovenj Gradec - Dravograd - Maribor - Lenart - Gornja Radgona - Radenci - Murska Sobota - Lendava - Ljutomer - Ormož - Ptuj - Slovenska Bistrica - Tepanje - Celje - Vransko - Ljubljana. Motoristi bodo imeli postanek okoli 10. ure na bencinskem servisu v Velenju, med 12. in 13. uro pri gostišču Aleksander v Moravcih in okoli 15. ure pri bencinski črpalki v Lendavi.

Kolono policistov motoristov bodo z vozilih spremljali policisti Urada za varnost in zaščito Generalne policijske uprave.

Po končani testni vožnji bodo šli motorji na prvi redni servis, nato pa bodo dana v uporabo tistim policijskim enotam, ki jih najbolj potrebujejo pri svojem delu oziroma imajo največ dela na področju varnosti v cestnem prometu. 21 novih motorjev je bilo nabavljenih iz prihrankov proračunskih sredstev Policije za leto 2005.

Ej Motoristek, kaj si pa tu nalimal? Člane MC Freza? .)

Če že brišete pri harmonkah :devil: pol še tu dajte in še bi se kaj našlo :devil: Lp BMW-jaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že brišete pri harmonkah :devil: pol še tu dajte in še bi se kaj našlo :devil: Lp BMW-jaš

CITIRAJ(advokat @ 28 Jan 2006 @ 21:01)

odlično si se odločil jebeš galujsnce to majo sam palicaji

CITIRAJ(cvetoo @ 8 Mar 2006 @ 20:12)

Hojla BMWjaši. Tako dolgo že nisem svinjal po drugih temah

Kako kaj vaše BCS ke. A že kaj kašljajo

LP Cvetoo.

CITIRAJ(advokat @ 8 Mar 2006 @ 20:19)

tud jaz se podpišem pod tole

pa sem imel nov BMW 3x v življenju kupu (NOVEGA)da ne bo nesporazumov

prvič

zadnjič

in nikoli več

CITIRAJ(motoristek @ 8 Mar 2006 @ 21:52)

Najboljši letnik si pa tako grdo govoriš...

CITIRAJ(cvetoo @ 9 Mar 2006 @ 15:48)

Če smo za hece je vse

LP Cvetoo.

CITIRAJ(motoristek @ 9 Mar 2006 @ 17:50)

Ni problema...

CITIRAJ(advokat @ 15 Apr 2006 @ 09:02)

dodajte še teh 21 k nism vedu kam prpopat ta prispevek Nova motorna kolesa za policiste

Minister za notranje zadeve Dragutin Mate bo v torek, 18. aprila 2006 ob 8.00 uri v prostorih Urada za logistiko na Vodovodni cesti 93 a v Ljubljani Policiji predal v uporabo 21 motornih koles znamke BMW R1150RT. Nova motorna kolesa bo prevzel generalni direktor policije Jože Romšek, ki se bo s policisti motoristi popeljal na testno oziroma kondicijsko vožnjo. Motorna kolesa so za spremembo od prejšnjih bela z modrimi napisi ter imajo izboljšan ABS zavorni sistem in imajo vgrajene tri sisteme zvočnih znakov (siren).

Testna vožnja bo potekala na relaciji Ljubljana - Mengeš - Kamnik - Motnik - Vransko - Gomilsko - Šempeter - Žalec - Arja vas - Velenje - Mislinja - Slovenj Gradec - Dravograd - Maribor - Lenart - Gornja Radgona - Radenci - Murska Sobota - Lendava - Ljutomer - Ormož - Ptuj - Slovenska Bistrica - Tepanje - Celje - Vransko - Ljubljana. Motoristi bodo imeli postanek okoli 10. ure na bencinskem servisu v Velenju, med 12. in 13. uro pri gostišču Aleksander v Moravcih in okoli 15. ure pri bencinski črpalki v Lendavi.

Kolono policistov motoristov bodo z vozilih spremljali policisti Urada za varnost in zaščito Generalne policijske uprave.

Po končani testni vožnji bodo šli motorji na prvi redni servis, nato pa bodo dana v uporabo tistim policijskim enotam, ki jih najbolj potrebujejo pri svojem delu oziroma imajo največ dela na področju varnosti v cestnem prometu. 21 novih motorjev je bilo nabavljenih iz prihrankov proračunskih sredstev Policije za leto 2005.

CITIRAJ(HHV @ 26 May 2006 @ 08:12)

Ej Motoristek, kaj si pa tu nalimal? Člane MC Freza?

Če že brišete pri harmonkah pol še tu dajte in še bi se kaj našlo Lp BMW-jaš

--------------------

Mala tvoj frajer je budala ne ve da si mi dala...... GS

........................................................................................................................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že brišete pri harmonkah :devil: pol še tu dajte in še bi se kaj našlo :devil: Lp BMW-jaš

CITIRAJ(advokat @ 28 Jan 2006 @ 21:01)

odlično si se odločil jebeš galujsnce to majo sam palicaji

CITIRAJ(cvetoo @ 8 Mar 2006 @ 20:12)

Hojla BMWjaši. Tako dolgo že nisem svinjal po drugih temah

Kako kaj vaše BCS ke. A že kaj kašljajo

LP Cvetoo.

CITIRAJ(advokat @ 8 Mar 2006 @ 20:19)

tud jaz se podpišem pod tole

pa sem imel nov BMW 3x v življenju kupu (NOVEGA)da ne bo nesporazumov

prvič

zadnjič

in nikoli več

CITIRAJ(motoristek @ 8 Mar 2006 @ 21:52)

Najboljši letnik si pa tako grdo govoriš...

CITIRAJ(cvetoo @ 9 Mar 2006 @ 15:48)

Če smo za hece je vse

LP Cvetoo.

CITIRAJ(motoristek @ 9 Mar 2006 @ 17:50)

Ni problema...

CITIRAJ(advokat @ 15 Apr 2006 @ 09:02)

dodajte še teh 21 k nism vedu kam prpopat ta prispevek Nova motorna kolesa za policiste

Minister za notranje zadeve Dragutin Mate bo v torek, 18. aprila 2006 ob 8.00 uri v prostorih Urada za logistiko na Vodovodni cesti 93 a v Ljubljani Policiji predal v uporabo 21 motornih koles znamke BMW R1150RT. Nova motorna kolesa bo prevzel generalni direktor policije Jože Romšek, ki se bo s policisti motoristi popeljal na testno oziroma kondicijsko vožnjo. Motorna kolesa so za spremembo od prejšnjih bela z modrimi napisi ter imajo izboljšan ABS zavorni sistem in imajo vgrajene tri sisteme zvočnih znakov (siren).

Testna vožnja bo potekala na relaciji Ljubljana - Mengeš - Kamnik - Motnik - Vransko - Gomilsko - Šempeter - Žalec - Arja vas - Velenje - Mislinja - Slovenj Gradec - Dravograd - Maribor - Lenart - Gornja Radgona - Radenci - Murska Sobota - Lendava - Ljutomer - Ormož - Ptuj - Slovenska Bistrica - Tepanje - Celje - Vransko - Ljubljana. Motoristi bodo imeli postanek okoli 10. ure na bencinskem servisu v Velenju, med 12. in 13. uro pri gostišču Aleksander v Moravcih in okoli 15. ure pri bencinski črpalki v Lendavi.

Kolono policistov motoristov bodo z vozilih spremljali policisti Urada za varnost in zaščito Generalne policijske uprave.

Po končani testni vožnji bodo šli motorji na prvi redni servis, nato pa bodo dana v uporabo tistim policijskim enotam, ki jih najbolj potrebujejo pri svojem delu oziroma imajo največ dela na področju varnosti v cestnem prometu. 21 novih motorjev je bilo nabavljenih iz prihrankov proračunskih sredstev Policije za leto 2005.

CITIRAJ(HHV @ 26 May 2006 @ 08:12)

Ej Motoristek, kaj si pa tu nalimal? Člane MC Freza?

Če že brišete pri harmonkah pol še tu dajte in še bi se kaj našlo Lp BMW-jaš

--------------------

Mala tvoj frajer je budala ne ve da si mi dala...... GS

........................................................................................................................................................

:yes:

da še malp s.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da mal temo spremenimo.Poglejte si mal kako se pelje (freza al glajsnice)al kako BMW-eju nekateri pravite ,malo kdo od vas bi tega dohajal še posebej pri pospeških napište tisti,ki ta motor kritizirate(zaradi pomankanja cvenka) ali mogoče napoznavanja tehnike,v kolikih sekundah vaš motor pospeši iz 0-100 in iz 0-200). BMW K 1200 R 0-100 pospeši v 2,9 sek in od 0-200 v 8,6 sek :devil: DOBRA freza ANEDA !!!!!!!!!!!!!! :OK:

Ps: čakam na podatke o motorjih tistih voznikov, ki kritizirate te freze - brez podatkov na kritike NEMISLIM odgovarjat se vnaprej zahvaljujem. :OK:

post-9445-1165873158_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal temo spremenimo.Poglejte si mal kako se pelje (freza al glajsnice)al kako BMW-eju nekateri pravite ,malo kdo od vas bi tega dohajal še posebej pri pospeških napište tisti,ki ta motor kritizirate(zaradi pomankanja cvenka) ali mogoče napoznavanja tehnike,v kolikih sekundah vaš motor pospeši iz 0-100 in iz 0-200). BMW K 1200 R 0-100 pospeši v 2,9 sek in od 0-200 v 8,6 sek :devil: DOBRA freza ANEDA !!!!!!!!!!!!!! :OK:

Ps: čakam na podatke o motorjih tistih voznikov, ki kritizirate te freze - brez podatkov na kritike NEMISLIM odgovarjat se vnaprej zahvaljujem. :OK:

Ta motokultivator sploh ni tak hiter, kot je drag. :lol:

  • 0-100: 2,9s
  • 0-200: 10,8s
Stane pa kakih 5000€ manj kot K1200R. Ampak ni zate, ker nima ABSa. :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 0-100: okrog 5s
  • 0-200: ne doseže (mogoče po klancu navzdol) okrog 45s do 1min
Stane pa kakih 10000€ manj kot K1200R. Ampak ni zate, ker nima ABS-a, vzmatenja tacga in drgačnega, ter... vozimo ga samo izbrani. :naughty:

:P :evilgrin: :whistle: :wub: :kva1:

Lp Burnout

P.S. danes sem nekaj spil... tako da nisem objektiven :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že brišete pri harmonkah :devil: pol še tu dajte in še bi se kaj našlo :devil: Lp BMW-jaš

:yes:

da še malp s.... :headbang:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal temo spremenimo.Poglejte si mal kako se pelje (freza al glajsnice)al kako BMW-eju nekateri pravite ,malo kdo od vas bi tega dohajal še posebej pri pospeških napište tisti,ki ta motor kritizirate(zaradi pomankanja cvenka) ali mogoče napoznavanja tehnike,v kolikih sekundah vaš motor pospeši iz 0-100 in iz 0-200). BMW K 1200 R 0-100 pospeši v 2,9 sek in od 0-200 v 8,6 sek :devil: DOBRA freza ANEDA !!!!!!!!!!!!!! :OK:

Ps: čakam na podatke o motorjih tistih voznikov, ki kritizirate te freze - brez podatkov na kritike NEMISLIM odgovarjat se vnaprej zahvaljujem. :OK:

Brumer, ti pa res rad provociraš :grim : Pa nej bo po tvoje:

0-100 < 2,9 sek

0-200 < 8,6 sek

Aja, gre se pa za R1 l. 2004. Zadovoljen? Nasplošno mam dobro mnenje o BMW-jih, samo tisti tvoj (dotični, ki ga ti voziš) je pa res freza.

P.S.: K1200R je hud motor, ni pa vsemogočen in oh in sploh. Samo tvoji komentarji (nekateri) so pa res u k...u. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer tole ni tema za hwaljenje :angry:

Zaradi tekih kot si ti, so potem vsi BMWejaši nekaj arijskega...... KMA :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 0-100: okrog 5s
  • 0-200: ne doseže (mogoče po klancu navzdol) okrog 45s do 1min
Stane pa kakih 10000€ manj kot K1200R. Ampak ni zate, ker nima ABS-a, vzmatenja tacga in drgačnega, ter... vozimo ga samo izbrani. :naughty:

:P :evilgrin: :whistle: :wub: :kva1:

Lp Burnout

P.S. danes sem nekaj spil... tako da nisem objektiven :P

Res nis objektiven nisi malo spil ampak precej!!!!!!!! Namreč jaz sem imel R-5 že leta 1997 ko je prvi prišel v Slovenijo ni slab motorćek je pa švoh s svojimi 50 Ks do 100Km/h rabiš 5++ 200Kmh pa še noben R-5 ni šel namreč ta motor je testiran 180Km moj ni nikoli šel več kot 170Km/h. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste vsi skupaj eni norci... :lol1:

Če vam je moped všeč, se vozte in bodte tiho...ne vem kje je smisel vse prepričevat, da je BMW ne vem kakšen motor...aja zima je, pa nimate kaj delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste vsi skupaj eni norci... :lol1:

Če vam je moped všeč, se vozte in bodte tiho...ne vem kje je smisel vse prepričevat, da je BMW ne vem kakšen motor...aja zima je, pa nimate kaj delat .)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zaradi tekih kot si ti, so potem vsi BMWejaši nekaj arijskega...... KMA :ninja:

:? Pa saj smo. No ti ne več, ti si že triinpolcilindraš. Trije cilindri na motorju, pol pa na glavi.

Ma vi ste vsi skupaj eni norci... :lol1:

Če vam je moped všeč, se vozte in bodte tiho...ne vem kje je smisel vse prepričevat, da je BMW ne vem kakšen motor...aja zima je, pa nimate kaj delat .)

Če še nisi opazil, je to tema o BMWejih in ne prepričujemo mi nikogar, da je BMW najboljši. On enostavno je najboljši. Samo povemo dejstva. Vi ostali hodite v to temo nas prepričevat, da so pa vaši motorji tudi dobri. No saj so. Skoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi opazil, je to tema o BMWejih in ne prepričujemo mi nikogar, da je BMW najboljši. On enostavno je najboljši. Samo povemo dejstva. Vi ostali hodite v to temo nas prepričevat, da so pa vaši motorji tudi dobri. No saj so. Skoraj.

:OK:

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On enostavno je najboljši. Samo povemo dejstva. Vi ostali hodite v to temo nas prepričevat, da so pa vaši motorji tudi dobri. No saj so. Skoraj.

Torej je moj BMW skoraj dober, tvoj pa je najboljši :hmm:

Malo heca more bit no....ne se takoj užalit :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Pa saj smo. No ti ne več, ti si že triinpolcilindraš. Trije cilindri na motorju, pol pa na glavi.

Če še nisi opazil, je to tema o BMWejih in ne prepričujemo mi nikogar, da je BMW najboljši. On enostavno je najboljši. Samo povemo dejstva. Vi ostali hodite v to temo nas prepričevat, da so pa vaši motorji tudi dobri. No saj so. Skoraj.

lobota za predsednika BMW moto sekcije... :yea1:

Torej je moj BMW skoraj dober, tvoj pa je najboljši :hmm:

Malo heca more bit no....ne se takoj užalit :friend1:

NE, najboljši je moj.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, tvoj ni... :lol1:

NEVEŠ moj je,pa ne samo BMW še ostali TRIJE motorji pri hiš. :BUA: :BUA:

Ps:v življenju še nisem imel nekaj, da nebi bilo takoj moje.Lahko se enkrat oglasiš pri meni naslov sem že parkrat objavil in ti bom dokazal!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEVEŠ moj je,pa ne samo BMW še ostali TRIJE motorji pri hiš. :BUA: :BUA:

Ps:v življenju še nisem imel nekaj, da nebi bilo takoj moje.Lahko se enkrat oglasiš pri meni naslov sem že parkrat objavil in ti bom dokazal!!!!!!!!!!

Ob branju tvojih vrstic,človek dobi občutek,da imaš samo ti motor na tem planetu.Sem moral že parkrat it v garažo pogledat,če ga imam res jaz tudi. :lol1:

Pa brez zamere.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!