Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

BMW JESENSKA FURA PO ISTRI ....klik....

Seznam udeležencev:

1. rdeci_vragec

2. polž

3. PAJO

4. beki

5. ftp

6. Mohorko

7. du-le

8. bmw

9. ivanck

10. PURPLE

11. nejcgs

12. Bas bas

13. Mouc

14. Alenčica

15. Heathy

16. papez47

17. JANUSKA

18. NikolaTesla

.

.

.

99.

100.

Tudi meni se zdi datum sobota 2.Oktober primeren za tako furco, in če večini ustreza predlagam, da ta datum kr zakoličimo. Zborno mesto je VikiBurger na Črnem Kalu ob 9.30 Štart ob 10.00

lp, RV.

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ftp, sem samo nahitro prebral, hvala za idejo, nisem imel še časa preštudirat ker sem te dni polno zaposlen, če imaš malček časa bi te prosu, da mi zrišeš spremenjeni košček, kot si se ponudu, pa mi pošlješ. Tnx.

Si pogledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pogledal?

Sem pogledal malček ja :D Sam ta prehod ki si predlagal je maloobmejni? Gremo lahko skozi? Skozi en maloobmejni prehod sem že poskusu it pa bi nas pustili skozi če bi plačali neko karto al neki podobnega pa še komplicirali so, čeprav sem s primorske...pol sem obrnu in šou čez dragonijo.. Meni osebno bi bolj ustrezala pot skozi ilirsko do postojne, bi se pa blo dobro izognit tunelu in hitri cesti, se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal malček ja :D Sam ta prehod ki si predlagal je maloobmejni? Gremo lahko skozi? Skozi en maloobmejni prehod sem že poskusu it pa bi nas pustili skozi če bi plačali neko karto al neki podobnega pa še komplicirali so, čeprav sem s primorske...pol sem obrnu in šou čez dragonijo.. Meni osebno bi bolj ustrezala pot skozi ilirsko do postojne, bi se pa blo dobro izognit tunelu in hitri cesti, se strinjam.

Je navadni mejni prehod (greš preko z osebno) in ne maloobmejni.

Tunelu (plačilo tunelščine) se izogneš če greš preko Učke. (Pomeni 2 krat čez).

Namesto avtoceste (plačilo cestnine) pa je stara cesta, ki je kar polna in nezanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Meni osebno bi bolj ustrezala pot skozi ilirsko do postojne, bi se pa blo dobro izognit tunelu in hitri cesti, se strinjam.

Žal po mapi je možno samo čez, skozi ali okoli Učke (preko Plomina).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sprejmete na izlet tudi zapriseženega BMW-aša ki ni motosvetovec :?

Kaj pa kakšnega, ki je motosvetovec ni pa BMWjaš ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: Me ne bo! :headbang:

Danes sem izvedel, da me je "šefe" splaniral za eno strokovno usposabljanje na severu, na Švedskem!

Kaj čmo - kar se mora - ni težko. Vračam se n soboto 2.10.10 pozno popoldan, tako da - odpade.

Če pa bi slučajno kaj prestavljali - pol pa je spet lahko! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi lahko. Samo imej slinček s sabo... :D

Ravno zaradi tega .... moram si malo ogledati, kaj nabaviti spomladi .... in dobiti kak pameten nasvet iz prve roke.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, jaz sem vzel tako napoved kot so jo za casa njega napovedovali za 25. maj :-)) (vedno sončno in lepo) :whistle:

vreme bo ali se gre ali ne!!!!!:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!