Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Zadevo se splača videt definitvno, okusi oz pričakovanja so pa različna.

Sam proti lani je bila tema... :slap:

Rdeči_vragec, tudi nam je bila pot cilj, čeprav ste vi izbrali boljšo varijanto.

Ja, ja, logistika je važna, a ni tako Rdeči_vragec. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo že prvi dan vse "požrli" in to v kratkem času, hehe :whistle: Mouc, ko se naslednjič srečamo ga brez skrbi :beer1:

Boyc, mislim, da za štajrca drži bolj ta drugo, spali smo zelo malo, naslanjali smo se pa kr :naughty:

Zadevo se splača videt definitvno, okusi oz pričakovanja so pa različna.

Rdeči_vragec, tudi nam je bila pot cilj, čeprav ste vi izbrali boljšo varijanto.

trance_21_laughing1.gif

Sej vam je pa ostal razlog, da naslednje leto ponovite, da greste se po drugi poti... trance_25_naughty.gif

Mouc: Logistika A.K.A. Miner... trance_38_surprise.gif ...fajn je blo!

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif

Sej vam je pa ostal razlog, da naslednje leto ponovite, da greste se po drugi poti... :naughty:

Mouc: Logistika A.K.A. Miner... trance_38_surprise.gif ...fajn je blo!

Rdeči, a jim za kako pivo :beer1: prodamo naše rute??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeči, a jim za kako pivo :beer1: prodamo naše rute??? :naughty:

naše rute niso nič posebnega brez Minerjeve navigacije :P to je pa več vredno od piva :D

o pa da nisem čist off topic...V garmischu je blo super!

pustmo pri strani, da je program bil enak kot lani (js sem bila prvič pa mi je blo ok)...pohvalila bi čistočo sanitarij in tušev - tu se pa res pozna Ordnung und Disciplin :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o pa da nisem čist off topic...V garmischu je blo super!

pustmo pri strani, da je program bil enak kot lani (js sem bila prvič pa mi je blo ok)...pohvalila bi čistočo sanitarij in tušev - tu se pa res pozna Ordnung und Disciplin :worship:

kje sta se pa skrivala v garmišu. NIkjer vaju ni bilo videti :-))

(sem pogledal tudi tam, kjer so imeli wheelie trening, pa te ni bilo videti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sta se pa skrivala v garmišu. NIkjer vaju ni bilo videti :-))

....

Kaj nisi skužo? Tuširala sta se :whistle: ....tam je pa plac samo za dva :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem BMW motoristom, motoristkam,

Za jutri se kaže en lep dan. Bo zelo vroče, vendar ne na višini nad 1500 m. Zjutraj, v nedeljo, se bovans soprogo odpeljala na Grossglockner in nazaj. Odho z Vrhnike načrtujeva okoli 7.00, ter povratek ob 17.00 do 18.00. Vse skupaj cca 500 km. Če ima kdo željo, da se pridruži naj se javi.

Lep dan vsem.

Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena lepa turca( osvežilna predvsem) Čez Vršič na Mangrt :kava: , Predel v Italijo skor do Udin, ven pa mim Kobarida, Tolmina, Idrije, logatca in iz Ivančne po partizanki počasi domov :OK: .

post-16083-0-88445300-1310731015_thumb.jpg

post-16083-0-48624500-1310731081_thumb.jpg

post-16083-0-87517800-1310731144_thumb.jpg

post-16083-0-16205200-1310731203_thumb.jpg

post-16083-0-11274300-1310731275_thumb.jpg

post-16083-0-45787000-1310731400_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj motorček je pa cca teden nazaj obrnil lepo okroglo cifro. sedaj je že kakšnih 700km čez, jutri ga čaka redni servis v Avtovalu potem pa veselo naprej :yea1:

post-2506-0-80044700-1311107655_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, 2. gume v letošnji sezoni so gor. Itak da Z8 interact. 1. (so bile še Z6), zdržale nekaj čez 9K km; kar je po moje kar U redu za metzellerke. Proti koncu so bile tok zj..., kot bi se vozil s trikolesnikom. Zdaj grem pa naprej "delat". Aja in novi kovček je na svojem mestu (tisti bo že vedel, za kaj gre, zdaj je na vrsti štajerska runda) :):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vsa čast gospodu...

Ves presrečen se je danes zapeljal pred Franceta in poziral. Sodeč po vsem kar je viselo na motorju, je prevozil skoraj ves svet. worship.gif

Touratech nosilcev za stranske kufre še nima v katalogu ;)

post-24693-0-11479600-1312828120_thumb.jpg

post-24693-0-31941500-1312828204_thumb.jpg

post-24693-0-01783200-1312828285_thumb.jpg

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast gospodu...

Ves presrečen se je danes zapeljal pred Franceta in poziral. Sodeč po vsem kar je viselo na motorju, je prevozil skoraj ves svet. worship.gif

Touratech nosilcev za stranske kufre še nima v katalogu ;)

Jap, pa 700.000 kilometrov prevoženih, baje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, vem, da je malo :topic: ampak potrebujem vašo pomoč s tem mislim predvsem ataIBA, baucek in muha. Kolega je pred dnevi kupil rahlo zdelanega K1200RS letnik 99. Prosil bi vas za osnovne podatke kateri tip olja v mašino ter količino ter kotni prenos. Lahko tudi na P.M. da nebo preveč izven "konteksta" teme, hvala.

Lep pozdrav PURPLE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, vem, da je malo :topic: ampak potrebujem vašo pomoč s tem mislim predvsem ataIBA, baucek in muha. Kolega je pred dnevi kupil rahlo zdelanega K1200RS letnik 99. Prosil bi vas za osnovne podatke kateri tip olja v mašino ter količino ter kotni prenos. Lahko tudi na P.M. da nebo preveč izven "konteksta" teme, hvala.

Lep pozdrav PURPLE

Mogoče mu bo koristilo TOLE (Free service manual pdf - 38 Mb), glede na to, da je rahlo zdelan in bo verjetno potreben "pomoči".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mu bo koristilo TOLE (Free service manual pdf - 38 Mb), glede na to, da je rahlo zdelan in bo verjetno potreben "pomoči".

Avtomoto hvala za link, vendar je file velik samo 0,5 Mb in mi ga ne odpre - kot bi bil poškodovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomoto hvala za link, vendar je file velik samo 0,5 Mb in mi ga ne odpre - kot bi bil poškodovan.

Zanimivo.

Ob 8:39 sem ga še lahko "dolpotegnil" zdaj pa tudi meni ne gre :angry:

(mogoče posodabljajo server ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.

Ob 8:39 sem ga še lahko "dolpotegnil" zdaj pa tudi meni ne gre :angry:

(mogoče posodabljajo server ?)

Že dela ! ! ! :OK:

(2 x preizkusil !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, vem, da je malo :topic: ampak potrebujem vašo pomoč s tem mislim predvsem ataIBA, baucek in muha. Kolega je pred dnevi kupil rahlo zdelanega K1200RS letnik 99. Prosil bi vas za osnovne podatke kateri tip olja v mašino ter količino ter kotni prenos. Lahko tudi na P.M. da nebo preveč izven "konteksta" teme, hvala.

Lep pozdrav PURPLE

Ležeči K1200 cegli :

Motorno olje - npr. Mobil 1 Motorcycle SAE 20W50 ali 15W50 SH (BMW ne priporoča SJ-SM olj zaradi prenizke vsebnosti ZDDP- cink pa to). Uporabi lahko karkoli kompatibilnega mineralnega (Castrol Actevo) ali polsintetičnega (SH). Kupi 4 litre in uporabi majčkeno manj (nivo v oknu med piko v sredini in zgornjim delom krožnice). Zaradi starih tesnil superduper sintetika ni zaželena.

Kotni prenos in menjalnik - hipoidno olje API GL-5 SAE 80W90, če ima dnar lahko tudi Castrol ali Motul 75W140. V kotni prenos natoči samo do spodnje meje navoja za čep (pomeri z mezincem), sicer bo špricalo skozi oddušnik na vrhu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lasagna hvala za info. Nisem bil prepričan, če ima to klusje ločene getribe :rolleyes: - torej menjalnik in kotni prenos je kot pri "meni" za v mašino pa slabe 4 litre in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na zadnjem kolesu imam nekaj lufta v premikanje kolesa v vertikalni smeri. Malo sem že ven iz "šraufanja" kako ga naj zategnem zraven? Kaj vse odtegnem; taveliko matico na notranji strani nosilne roke, potem z imbusem privijen navoj ...Naj mi prosim pove kdo, ki si sam ureja to, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo na Dolomite ta podaljšan vikend?

škoda, da nisem prej opazil in si vseeno šel, sem bil gor pa nisem skoraj nobenga slovenca srečal, v soboto me je 4x dež dobil nedelja pa fantastična. Pa kdaj drugič. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem kolesu imam nekaj lufta v premikanje kolesa v vertikalni smeri. Malo sem že ven iz "šraufanja" kako ga naj zategnem zraven? Kaj vse odtegnem; taveliko matico na notranji strani nosilne roke, potem z imbusem privijen navoj ...Naj mi prosim pove kdo, ki si sam ureja to, hvala.

Če je to na delu kjer se kardan lomi, zategovanje verjetno ne bo pomagalo. Pri meni je bilo tako, ker je šel ležaj rakom žvižgat. Tam sta dva igličasta ležaja (vsak na eni strani), ki ko dobijo "luft" kličejo nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:headbang::wallbash::headbang::wallbash: RINI RINI Noben naj mi ne reče več, da gs nardi z rezervo 100 km!!!

50 in nič več . Skašljal je raskrižju Split-Rijeka-Zagreb. Avtocesta...sam ...na soncu... in po dveh urah štetja cistern z gorivom, na stotine motoristov,nekaj Ferrarijev, ni da ni -vstavu itak nobeden pol pa Maja na hondi v kufru pa 5litrov dragocene tekočine :wub::010 :010 :010 :010

pa BMW- jaši smo se spet vidli :beer2:

post-16083-0-14473700-1315166117_thumb.jpg

post-16083-0-28471500-1315166178_thumb.jpg

post-16083-0-61272300-1315166226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang::wallbash::headbang::wallbash: RINI RINI Noben naj mi ne reče več, da gs nardi z rezervo 100 km!!!

50 in nič več . Skašljal je raskrižju Split-Rijeka-Zagreb. Avtocesta...sam ...na soncu...

aha, se pravi da marela -kot dodatna oprema- prav pride tudi na sončen dan (ne pa samo ob dežju)

(pri mojem je rezerva 3-4 litre; to je za cca 60km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!