Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Živjo, kolegi bemvejaši.

Mene pa zanima, če ima kdo "tadebeu" service manual od R1200R? Zanimajo me predvsem elektro sheme.

Hvala in LP,

BS

Če ti pomaga elektroshema od R1200GS,jo imam....mislim pa da ni neke drastične razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim informacijo o dobrem tapetniku...

Popravljeno . Popravil lado
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim informacijo o dobrem tapetniku...

po novem letu bo zanimivo glede preoblačenja in predelav moto sedežev......bo neko zastopstvo nekega podjetja ki se ukvarja s tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni prijatelji motoristi. Dolgo se nisem javil na forumu ampak Vas imam dostikrat v mislih. Vedno mi dan polepša kadar se na kavo oglasi BMW, nekajkrat se je tudi BMWSLO, pa Bederca in Pavleta R.(pozabil sem njegov nick), Klemna iz Ivančne ne smem pozabiti pa vseh katerih se imen ta hip ne spomnim, vsem želim lepe praznike in veliko sreče, tudi na cesti.

LP NT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno in VARNO v 2012!

Če drži, da kar počneš prvega januarja, boš počel celo leto, potem me ne skrbi ...

img9861un.jpg

img9875r.jpg

img9867m.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nemo..sva te vidla v piranu pomoje..

Škoda, da me nisi ustavil, bi se skupaj vračali. Danes je bil na tem koncu bolj dolgčas, zgleda, da so vsi Šli v Celje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, bemvejaši, v petek pride k hiši končno moj mopedek, ki mu ravnokar pripravljam sobo. Vrata v sobo so precej ozka in lepo prosim, ali mi lahko kdo sporoči, koliko meri v širino R1200R čez cilindre? Balanca in ogledala niso problem, pa vendar je povsod napisana ta dimenzija.

Da vidim, če se lotim garaže z macolo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, bemvejaši, v petek pride k hiši končno moj mopedek, ki mu ravnokar pripravljam sobo. Vrata v sobo so precej ozka in lepo prosim, ali mi lahko kdo sporoči, koliko meri v širino R1200R čez cilindre? Balanca in ogledala niso problem, pa vendar je povsod napisana ta dimenzija.

Da vidim, če se lotim garaže z macolo :grim

A mislš da ga je čez pljuča več kt čez roge :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ampak za ogledala ni problem, ndaš diagonalno najprej enega nato pa še drugega... mene skrbijo cilindri. Luknja vrat je široka 74 cm. Ker vidim, da ima tvoj RT isti agregat, se kar loti merjenja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ampak za ogledala ni problem, ndaš diagonalno najprej enega nato pa še drugega... mene skrbijo cilindri. Luknja vrat je široka 74 cm. Ker vidim, da ima tvoj RT isti agregat, se kar loti merjenja ;)

se mi zdi da bo premalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ampak za ogledala ni problem, ndaš diagonalno najprej enega nato pa še drugega... mene skrbijo cilindri. Luknja vrat je široka 74 cm. Ker vidim, da ima tvoj RT isti agregat, se kar loti merjenja ;)

moj meri med 74 in 78cm - je pa težko čist v nulo pomerit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, "prjatu" se mi je rogal in je izjavil, nej potolčem luknje samo za cilindre (in vrata uštukam). Vespa je že notr. Za eRovca bo pa trenutek resnice v petek. Ma pa soba tudi okno na dvorišče... hmmmm mikavno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, "prjatu" se mi je rogal in je izjavil, nej potolčem luknje samo za cilindre (in vrata uštukam). Vespa je že notr. Za eRovca bo pa trenutek resnice v petek. Ma pa soba tudi okno na dvorišče... hmmmm mikavno :grim

širina R-a je 88 do 91 cm (s špegli) .... kot je rekel biker77 .... macola bo pela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!