Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Evo pa sem spet privleku k bajti thundercatko, zdaj pa čakam MIlana, da se prikaže na mojem hofu ,da prekopiram poslikavo, da bo vsaj mal podobna bivši :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lencdo . . . . . se še spomniš . . . . . :naughty:

post-15855-0-97392200-1300994202_thumb.jpg

post-15855-0-87553700-1300994212_thumb.jpg

post-15855-0-05443800-1300994224_thumb.jpg

post-15855-0-56732100-1300994233_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa se se lepi spominitrance_27_notworthy.gif žal pa se poslavljam od thundercatke,(če je kdo zainteriseran PM) narejena GENERALKA agregata ter menjalnika plus kar še sodi zravn, celotni akrapovič izpušni sistem. itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sem spet privleku k bajti thundercatko, zdaj pa čakam MIlana, da se prikaže na mojem hofu ,da prekopiram poslikavo, da bo vsaj mal podobna bivši :).

Sej meni barva ni problem...lahko plastike menjama če hočeš :D Razen če je sivo-rumena :D Tiste nočem :P

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa se se lepi spominitrance_27_notworthy.gif žal pa se poslavljam od thundercatke,(če je kdo zainteriseran PM) narejena GENERALKA agregata ter menjalnika plus kar še sodi zravn, celotni akrapovič izpušni sistem. itd...

generalka!??? :blink: :blink: :blink: :blink:

ja kaj si pa delu . . . . ?

pa ti motorji ja zdržijo . . . . . . ogromne kilometre! kwa si se vozu brez olja!????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni barva ni problem...lahko plastike menjama če hočeš :D Razen če je sivo-rumena :D Tiste nočem :P

hehe, teb ni važna barva motorja, sam da je rdeča :D, če boš kaj v bližini letal me rufni, da skeniram zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalka!??? :blink: :blink: :blink: :blink:

ja kaj si pa delu . . . . ?

pa ti motorji ja zdržijo . . . . . . ogromne kilometre! kwa si se vozu brez olja!????

nene nič od tega, zal sm "znucu" drugo prestavo...ker pa ima thundercatka menjalnik direktno pod gredjo in se mora za menjalnik odpret cel motor sem dodal še tistih par €€€ za celotno obnovo mašine ;)

tako da ima thundercatka sedaj cca. 1000km in to letošnih trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa te je stala obnovitev motorja in menjalnika?

1000€...sicer vredno vsakega €. Zato torej sem tudi postavil ceno 3.000€ ker se mi zdi zelo realna cenaevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@Lencdo a maš ti slučajno akrapota homologiranega?

na nek način..ker sem motor zablokeral na 25kW in homolugeru se zgovarjam na le to...za zdaj še uspešno rolleyes.gif kokr vem, vsaj tako mi je človek trdil ki mi ga je prodal, da je bil izpuh narejen izklučno za pisto pri g. Igorju;) tako da besede o homologaciji že od samega začetka ni bilo surrender.gif

še eno vprašanje je že kdo dal gor gumo 180??? kako se obnaša kaj drugače? ker v kartončku piše da je hom. 160 ter 180 zadnja?

letos jo mislm obut v dunlop d211 spredaj soft, zadaj medium ..... izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sem spet privleku k bajti thundercatko, zdaj pa čakam MIlana, da se prikaže na mojem hofu ,da prekopiram poslikavo, da bo vsaj mal podobna bivši :).

jaz bi se tudi priporoču za nalepke :blush:post-23343-0-02814300-1302377199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se tudi priporoču za nalepke :blush:post-23343-0-02814300-1302377199_thumb.jpg

ti jst mam pa une napise ki pridejo čez yzf . . . .napis thundercat . . . . če rabiš me potipki na pm!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit oz. če se sploh da dobit crash pade za thundercat ;)

Mam sicer Thundercat letnik 2002 in sem z njo super super super zadovoljen ;) res dober motor, zaenkrat še nimam nobenih pripomb okoli motorja :)

Mogoče ji manjka par konjičev, da nebi blo treba skos v visoke obrate jo terat ampak ok ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit oz. če se sploh da dobit crash pade za thundercat ;)

Mam sicer Thundercat letnik 2002 in sem z njo super super super zadovoljen ;) res dober motor, zaenkrat še nimam nobenih pripomb okoli motorja :)

Mogoče ji manjka par konjičev, da nebi blo treba skos v visoke obrate jo terat ampak ok ;)

LP

jaz imam crash pade :) ampak so bili že gor ko sem jo kupil... probaj ebay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :) kje maš pa montirane, maš mogoče kako slikco, da bi js to vidu?

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :) kje maš pa montirane, maš mogoče kako slikco, da bi js to vidu?

če boš kliknil na sliko boš lepo videl, da je crash pad upet čez blok oziroma glavo motorja

post-21118-0-46080500-1302679232_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Lencdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji mački mam zadnje luči takšne kot so na sliki. Že kupil sem takšno, vendar me moti samo to, da je štop lučka zelo zelo slabo vidna! Zanima me, ali mogoče obstaja kaj takšnega, kot je recimo dodatna štop luč al kaj takšnega? Res slabo sveti, podnevi skoraj ni vidna, ponoči se vidi ampak tudi ne najbolje!

Kakšni predlogi? ;)

post-31445-0-73737200-1302687702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tablico pa odsevnik na nosilcu tablice dodaj vrstico rdečih led lučk in jih priklopi samo zraven na kabel za bremz luči pa bi moralo bit dovolj. Kot npr tretja zavorna luč pri avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj nekaj takšnega bom moral nardit, ker je nevarno tkole, da ni nobene štop lučke, me je prov strah ko mam kirga za sabo pa bremzam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem sam gledal nekaj podobnega........... da, obstaja. je sicer zadnja LED-luc z vsemi kabli itd., samo se da samo stop priklopiti. gledal sem pri gericke, imajo tako malo, ca. 12x3 cm (ali nekaj podobnega).

http://www.hein-geri...larem-glas.html s prozornim ali rdecim steklom. € 25.-.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem sam gledal nekaj podobnega........... da, obstaja. je sicer zadnja LED-luc z vsemi kabli itd., samo se da samo stop priklopiti. gledal sem pri gericke, imajo tako malo, ca. 12x3 cm (ali nekaj podobnega).

http://www.hein-geri...larem-glas.html s prozornim ali rdecim steklom. € 25.-.

Ej, tole je pa super zadeva! Hvala za tole! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi o nečem takem razmišljam. Čeprav original luč dobro posveti ko ruknem po bremzi se vseeno najdejo mojstri ko me skoraj v rit nabašejo...pol pa smo motoristi prehitri slap.gif.

@snoopek a ti imaš akrapoviča homologiranega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!