Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

zaenkrat še nihče. Največ minusov pa je dobila Rada :afro1: kdo bo pa proti kandidat na vročem stolu pa se še ne ve :alien1:

Men je pa Rada najbolj všeč :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad jih večina pride dobro skoz :grim glej onega cimeja&co. so na plakatah in TV-ju, "sanjska" tud ma hasek(video spote snema :SS ), tud Alma ga bo mela, sigurno :grim je pa res da je slovenija premala za take šove .)

pa nihče nikogar ne sili, kaj kdo naj gleda :eek: če že gledam Tv, rajš gledam te šove, kot pa že stokrat videne nanizanke, nadaljevanke in filme  B)

alma se dogovarja s Playboyem  :)

sem bom pa slekla drugje :grim je rekla, ko je odhajala iz bara :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa rada je ful kmetica. Men je bla ta bjonda se najboljsa. Skoda.

Brihta zaqwa pa sprašuješ kdo je izpadu, sej je očitno, da gledaš to, če veš da je bla bjonda najbolša, Rada je pa kmetica :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....sem zadnjič na SLO gledala par prima dokumentarcev..

....enega o svetem gralu, drugega o alamutu, šiitih, sunitih in seldžukih pa tretjega o ...no koroški člen 7 sem pa že nekje omenila :)

v bistvu sem na slo v treh dneh našla več zanimivega kot na POP tv v cele, mesecu :)

..sem šla kuj račun za rtv plačat :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....sem zadnjič na SLO gledala par prima dokumentarcev..

..sem šla kuj račun za rtv plačat  :)

Ewo, se že pozna nov zakon o RTV...

Z veseljem plačujemo račune. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta zaqwa pa sprašuješ kdo je izpadu, sej je očitno, da gledaš to, če veš da je bla bjonda najbolša, Rada je pa kmetica  :hmm:

Nikol nisem reku da ne gledam. Samo ta teden pa nisem imel časa pa me je zanimal. Kaj si tečen :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem gleda Butalskega župana Vogrina ... ki je tudi moj župan :P

SymRu Butalec? :alien1:

dobro jih je spljuval :lol1:  :lol1:

tastr je car :afro1:

Začuda, sem se prvič s tastarim strinjal. :hmm:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi si pa želela, da bi "tastar" kaj bolj pametnega povedal. Žal je bil čisto premalo oster - očitno res z leti na ostrini izgubljaš... škoda...... :doze: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so jih mal prtisnl zarad pijančevanja. :drunk: Sej je prow. Če se ga v privat lajfu zapijajo.. so be it, če pa to počnejo na TVju, pa to zihr ni najbolš. So slab zgled mlajšim. Sploh pa je tisti Ažbe en patetičen pijanec. Bi kr neki galamu, pa joku, pa živciru prisotne. :BUA: Nej raj sok pije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so jih mal prtisnl zarad pijančevanja. :drunk: Sej je prow. Če se ga v privat lajfu zapijajo.. so be it, če pa to počnejo na TVju, pa to zihr ni najbolš. So slab zgled mlajšim.  Sploh pa je tisti Ažbe en patetičen pijanec. Bi kr neki galamu, pa joku, pa živciru prisotne. :BUA: Nej raj sok pije.

Zakaj pa ne bi smeli popivati na TV. Saj to je vendar reality show. Jebesh reality brez popivanja in kurbarije. Če je to naša reality, se bom kar izselil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede....sem zadnjič na SLO gledala par prima dokumentarcev..

....enega o svetem gralu, drugega o alamutu, šiitih, sunitih in seldžukih pa tretjega o ...no koroški člen 7 sem pa že nekje omenila

v bistvu sem na slo v treh dneh našla več zanimivega kot na POP tv v cele, mesecu  ..sem šla kuj račun za rtv plačat

Evo končn en poleg mene, ki je to sprevidu.

Priporočam še kdaj kak npr. iranski film, ki ga ponavadi vrtijo ob dokaj neuglednih časih. V njem sicer ne bo Švarcenegerja in Angeline Džoly, sam garantiram, da ga dolgo ne boš pozabila ( za razliko od Holivudskih na POP in A ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi smeli popivati na TV. Saj to je vendar reality show. Jebesh reality brez popivanja in kurbarije. Če je to naša reality, se bom kar izselil. :)

alkoholizem se trenutno ne prodaja dovolj dobr :)

če ne bi že imeli namesto BAR ... oddajo z naslovom Brunarca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!