Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Ja postajajo glumači.....

Ja, če hočjo in jim je življenski cilj cel life delat za šankom....

Če bi imeli druge cilje, potem itak ne bi bili tukaj verjetno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmkhhmm, še zmeraj ne najdem nobenga pametnega dela :doze:

Bom pa Nagayi odgovoril moje mnenje.

Umetnost, državno podprti umetniki, štipendije, penzije itd. ...

Kdo je tisti, ki lahko zahteva, da se plačuje umetnike katerih dela (drek na palci na primer) razume le peščica izbrancev, pa še ti (kobajagi avantgarda) se v večini le delajo da razumejo.

Kdo je tisti, ki vzame denar od davka delavki v tretji izmeni tekstilne fabrke in ga da nekomu, ki kratkočasi peščico okoli njega nabranih vetrnjakov.

In na koncu koncev se umetnost vedno izkaže skozi denar. Umetnine velikih umetnikov se drago prodajajo. Slikce mojega strica pa pač visijo samo pri njemu pa še kje na steni. Torej dobri umetniki ne potrebujejo našega denarja, ker so pač dobri podjetniki.

Je treba podpreti tiste nadobudne še neizdelane?

Umetnika oblikuje življenje. Trezna Cankar in Prešeren, upam, trditi, bi bila nezanimiva! Pa tudi sicer ne vem, zakaj bi v današnji družbi, ko se mora vsak sam dokazati v kapitalistični družbi, bilo za umetnike drugače!

Torej, za soditi umetnike smo tu vsi tisti, ki barve in platna plačujemo! Kopitarji pač! In bomo sproducirali nove kopitarje ali pa ne. Kakorkoli že, umetnost je vedno nekako pop. Ta o kateri govorimo, absolutno! In pop sodi pop-ulacija. Polde, Francl, jaz, ti, oni ...!

No ja, ba brez slabih abčutkov prosim!

LP HHV

P.S.: Še zmeraj trdim, da se avto pere vsaj zgoraj brez!

No sej. Sm hotu neki tazga povedat, pa se mi ni dal tok pisat. HHV a te lahk najamem za advokata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, pa kaj se razburjaš. Bar je za tiste, ki bi radi dobili nekaj denarja, slavo in popularnost. Za tiste, ki to gledajo, ki zapravljajo denar za neke kartice, da te boge reveže stalno spremljajo in za tiste, ki slučajno vržejo uč. Seveda tudi za oglaševalce, za pridobivanje gledanosti in denarja na vsakem koraku.

če ti ni všeč ne glej. Sicer pa ja - nekaterim je kariera biti za šankom. Kaj bi pa bilo, če jih ne bi bilo? Kdo bi tebi pir postregel? Kaj bi bilo, če ne bi bilo smetarjev, blagajničark, hostes, avtomehanikov, skladiščnikov, ljudi za tekočimi trakovi itd........

Ne morejo vsi imeti luksuznega stanovanja, kot ga opisuješ, ne morejo imeti plače, motorja, avta pa še otroka po vrh vsega....... so zato manj vredni od tebe?

Vsak ve zakaj je tja prišel in vsak ve, da bo izpostavljen. Če jim paše - naj uživajo....... Če ti paše gledat - uživaj v tem.......

če ne.. uživaj v negledanju!

simple as that..........

in ko bo tega konec.... čez par mesecev ne bodo več tako znani... se spomnete katere ženske so bile v oddaji sanjski moški? Kateri moški v sanjski ženski?......... slava je relativna stvar.. predvsem hitro postaneš slaven in še hitreje pozabijo nate... naj uživajo svojih 5. minut slave - jaz jim privoščim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije ti BAR umjetnost ...

to ti je pop-kultura ... tko kt Warholove kokakole... pa 1000 in ena kopija Marilynke v različnih odtenkih ... navadno štancanje, za množice ... pač v kontekstu cedejev, knjig, tv oddaj, kina ...

umetnost pa ... well ... ne živi v BARu ... sej je jasno, da gre za komercialn projekt ... taki živijo v tujini že nekej cajta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije ti BAR umjetnost ...

to ti je pop-kultura ... tko kt Warholove kokakole... pa 1000 in ena kopija Marilynke v različnih odtenkih ... navadno štancanje, za množice ...  pač v kontekstu cedejev, knjig, tv oddaj, kina ...

umetnost pa ... well ... ne živi v BARu ... sej je jasno, da gre za komercialn projekt ... taki živijo v tujini že nekej cajta ...

ali ni sodobna umetnost tudi umetnost? Kaj pa je sodobna umetnost? Na neki razstavi pred časom videla slike neke slikarke sodobne umetnosti... par flekov in pack...... hmmmmm :hmm:

Kdo bo definiral, kaj je umetnost? Ti, jaz..... nagaya (ki je edina mogoče kompetentna, ker ima neko znanje iz tega.. pa še to je pod vprašanjem)......

Tudi barske plesalke izvajajo neko umetnost -vsaj če se men vpraša.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je umetnost....umetnost je lahko tudi kaj drugega, kar nekdo s končano akademijo misli, da je umetnost.....

sicer je pa to tema o BAR-u.... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je umetnost....

Na prvi pogled je odgovor dost simpl:

Umetnost je vse tisto, česar folk ne razume.

Ampaq v isto kategorijo spada tudi politika, diplomacija, pravo, filozofija in kup podobnih zadev. Pa smo spet tam... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, sm se šel za 5 min umetniško udejstvovat na služben WC fak, kwa je smrdel :SS , a jebiga, fržolova suljata mi je ful wšeč :blush: , pa mam že ful za prebrat.

Sej jest nism hotu tle razpredat pa dražt Nagayo o umetnosti. Sm hotu sam pokazat, kako je če se ne strinjaš z vsem, kar je dans ful "in". Burna reakcija pravovernikov.

Sicer pa prosim, da se za nadaljna vprašanja obrnete na gospoda HHV-ja, vam bo lepš povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je umetnost....umetnost je lahko tudi kaj drugega, kar nekdo s končano akademijo misli, da je umetnost.....

o :blink: TC je postal strokovnjak za poznavanje znanja akademikov....

pa sploh nihče se noben od njih ni nic napisal kaj smatra za umetnost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, sm se šel za 5 min umetniško udejstvovat na služben WC fak, kwa je smrdel :SS , a jebiga, fržolova suljata mi je ful wšeč :blush: , pa mam že ful za prebrat.

Sej jest nism hotu tle razpredat pa dražt Nagayo o umetnosti. Sm hotu sam pokazat, kako je če se ne strinjaš z vsem, kar je dans ful "in". Burna reakcija pravovernikov.

Ma ja, sej fora je sam v tem ,da eni hočejo samo povedat mnenje, drugi pa bi debatirali ;)

Fižou je men tut u šeč :P

Uuu, tole pa je naš služben skret. Pa ne vem, če nism to jst slikou tut ... :)

post-291-1129024059_thumb.jpg

Prasci so se na umetnika sprwl. Sploh ga ne razumejo idioti zarukani.

ah, ... fora je v tem ,k je nekdo prjavu, da je ta BAR umetnost itd ... sej ni .. .gre za navadne komercialne buče ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni všeč ne glej.

Sej ne bom več. Sem napisal, da so me nategnili (Almine slike, oglaševanje luksuznega stanovanja), da sem sploh gledal.

Ne morejo vsi imeti luksuznega stanovanja, kot ga opisuješ, ne morejo imeti plače, motorja, avta pa še otroka po vrh vsega....... so zato manj vredni od tebe?

Pupa a ti res nič ne razumeš? Fora je v tem, da so oni reklamirali luskuzno stanovanje, pa ni nič posebnega. Sem si pač predstavljal tisto, kar sem zgoraj napisal.

Saj jaz tudi nimam luksuznega stanovanja, upam, da nisi tko razumela.

Šla je debata kaj se na splošno smatra kot luksuzno stanovanje. Tisto skrpucalo na podstrehi sigurno ni vrendo pridevnika luksuzno. Pol bi lahko tisti ki prodajajo običajna stanovanja s po dvema kopalnicama reklamirali: prodamo super u iber lukszna stanovanja.

Ma se je :topic: Jaz povem, da so me nategnili, Pupa sploh ne razume kaj pišem,...debata je zašla v kaj je umetnost.

Samo še Line se manjka na teh straneh

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm tadej...mislim da nisi ravno ciljna publika tegale bara.... :hmm:

ciljna publika je mularija - ta pojma o luksuzu nima ravno izoblikovanega

publika iz vukojebine, kateri nikoli nic ne dogaja in jit takele zadeve privlačijo - tud te nimajo nekega pojma o luksuzu pretirano prefinjenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne bom več. Sem napisal, da so me nategnili (Almine slike, oglaševanje luksuznega stanovanja), da sem sploh gledal.

Pupa a ti res nič ne razumeš? Fora je v tem, da so oni reklamirali luskuzno stanovanje, pa ni nič posebnega. Sem si pač predstavljal tisto, kar sem zgoraj napisal.

Saj jaz tudi nimam luksuznega stanovanja, upam, da nisi tko razumela.

Šla je debata kaj se na splošno smatra kot luksuzno stanovanje. Tisto skrpucalo na podstrehi sigurno ni vrendo pridevnika luksuzno. Pol bi lahko tisti ki prodajajo običajna stanovanja s po dvema kopalnicama reklamirali: prodamo super u iber lukszna stanovanja.

Ma se je  :topic:  Jaz povem, da so me nategnili, Pupa sploh ne razume kaj pišem,...debata je zašla v kaj je umetnost.

Samo še Line se manjka na teh straneh

Mogoče predvsem zato, ker je debata o Baru in ljudeh znotraj tega bara in ne o stanovanju...... sploh, če to v ene treh postih omeniš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že vsak blok, k ga dons zgradijo v LJ (pa werjetn tud drugje po slo :? ) elitn pa nadstandardn, pa kaj jest vem kaj še. Pol pa ugotoviš, da ni čist nč boljši od unih, k so bli zgrajeni za rajo v "zlatih časih" socializma. Utegne bit še slabš narejen, ker gre za časovno in denarno stisko pri izvajalcu in investitorju, pa še k'kšna mutna posla so lahko vmes. Reklama pa je "Elitna lokacija, elitna soseska, nadstandardne garsonjere..." :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče predvsem zato, ker je debata o Baru in ljudeh znotraj tega bara in ne o stanovanju...... sploh, če to v ene treh postih omeniš  .)

Pupa: reklamirnje na način "bivajo v luksuznem stanovanju sredi mesta" je bil point, da sem šel sploh gledat. Mal sem upal, da se bo dogajalo v Kapitlju... No, pa so me fajn nategnili.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar ste čist zasenčili :afro1: ma jebo vas stanovanje :slap:

pa v stanovanju se nič ne dogaja :grrr alma v tangah pleš v baru, oni nasilnež polaga v baru ipd :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: reklamirnje na način "bivajo v luksuznem stanovanju sredi mesta" je bil point, da sem šel sploh gledat. Mal sem upal, da se bo dogajalo v Kapitlju... No, pa so me fajn nategnili.

Tadej

Zahtevi denar nazaj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!