Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

@Ervin93 hvala lepa-zgodaj je se, mogoce mi zato "gumb ni delal".. :)

Mas pijaco v dobrem ce se srecamo :)

najprej se premakn na uro. Potem drž gumb da začne utripat, šele nato začneš pritiskat zgornjega brez da držiš spodnjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej ubistvu sm ti isto k Lado povedu, tk da si 2 pijaci douzn :D

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor bi koga zanimalo  carbon air-ram in pa zaščita okvirja za suzo 600/750

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/deli-za-motorna-kolesa/okvirji-deli-karoserije-estetski-dodat/suzuki-gsx-r-600-750-srad-96-99-carbon-1293894112.html

 

šele pol mi je kapnil  da sm čist brcnu v temo... da u naslovu  en x fali...  sm hotu zbrisat objavo pa mi ne uspe=)

Popravljeno . Popravil urb1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

spet eno naivno vprašanje, nabavil motor kot začetnik, nakar sem ugotovil da bi bilo pametno imeti neke crash pade ali podobno.

Žal mi noben do zdaj najden ni "všeč", razumem da je to za zaščito motorja v primeru padca na mestu oz. drsanja, ampak malo pa more lepo tudi zgledat  :blush:  :blush: 


Torej vas vprašam - kaj mate pa vi? Pa kje ste nabavli.. :) kakšno slikico še mogoče poleg kdo nalima... :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazmam gor rolico wc papirja, ni lepo je pa poceni;)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Imam en majhen problem. Ko vžgem motor se mi prvih nekaj sekund slisi pogonska veriga v agregatu. Zanima me če je že kateri menjal napenjalec verige. Koliko kaj stane? Ter če ste še menjali polek kaj drugega.

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ladok...hvala, meni pa to tak veliko vse skup zgleda, nebi želel da potem vozim " kravo " po cesti :P:) Testiral si kdaj tole če kaj velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako kaj vaši motorji? Ste meli mogoče kak defekt ali pa kaj izboljšali. Js nameravam na svojmu GSRju sprednjo luč malo izboljšati mogoče xenon sam rabim malo več informacij ve kateri kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, sem novi lastnik Suzukija gsr600 letnik 2007. Ker nisem imel priloženega slovenskega priročnika za uporabnike sem ga kupil, verjetno zadnjega na voljo :-)

Ker pa verjamem, da bi ga še kdo rad imel, sem ga pripravljen lepo poskenirati in deliti z vami.

Zanima me, kako ga naj priložim na forum, da bo trajno na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

LP

 

Gledat sem šel tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8868909   pa me zanima če kdo ve ali res lučka za ABS sveti ko motor stoji na mestu? Je pa kar dobro podrsan: plastika okoli izpuha, pri sedežu, pri desnem smerniku, smernik je zbit, pokrovček na posodici olja od prednjih zavor in pa tudi malenkost posodica in malenkost prednja luč, ter seveda pokrovi motorja. Aja pa še voznikova tačka je odlomljena, vidi pa se da je bila že varjena. Ga je pa menda kupil od sodelavca in ga zdaj prodaja naprej. Vglavnem, na motor bi bilo potrebno vložiti ne prav majhno vsoto, tako da verjetno ni najboljši nakup, ali pa se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš premislit koliko boš dodal zraven €, da bo takšen kot mora biti, pa še vedno če je bil paden moreš biti res siguren da gre naravnost, da ne trese itd...mogoče navsezadnje prideš ceneje skozi če kupiš takšenga ki je brezhiben, če gledaš pa izrecno samo z ABS-om ti so dosti dražji, če te zanima cel brez prask lahko mojga kolega pokličeš http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8874501 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pri gsr ne vem, pri mojem Hornetu pa abs lučka začne svetit, ko dam kontakt.

Ugasne šele, ko peljem prvič več kot 10km/h.

Morda je to po standardu, gotovo je razloženo... Drugače pa lahko vprašaš tudi na servis, bi mogli vedet...

Škoda, da je motor poškodovan, gsr-i z abs-om so dokaj redki. Pred par meseci se je en prodajal na avto netu in se zgleda takoj prodal ( oglas je bil kmalu odstranjen)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš premislit koliko boš dodal zraven €, da bo takšen kot mora biti, pa še vedno če je bil paden moreš biti res siguren da gre naravnost, da ne trese itd...mogoče navsezadnje prideš ceneje skozi če kupiš takšenga ki je brezhiben, če gledaš pa izrecno samo z ABS-om ti so dosti dražji, če te zanima cel brez prask lahko mojga kolega pokličeš http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8874501 ;)

 

Ga že ni več na anetu :D  V oči mi je padel samo zaradi nizko postavljene cene, to mi je jasno da če hočem da se ne bo videlo da je bil podrsan da bo drago. Je pa še problem ker ga ne prodaja oseba ki bi si ga lastila par let ampak ubistvu preprodajalec in o motorju posledično ne pozna zgodovine.

 

 

 

 

 

Kako je pri gsr ne vem, pri mojem Hornetu pa abs lučka začne svetit, ko dam kontakt.

Ugasne šele, ko peljem prvič več kot 10km/h.

Morda je to po standardu, gotovo je razloženo... Drugače pa lahko vprašaš tudi na servis, bi mogli vedet...

Škoda, da je motor poškodovan, gsr-i z abs-om so dokaj redki. Pred par meseci se je en prodajal na avto netu in se zgleda takoj prodal ( oglas je bil kmalu odstranjen)... 

 

Verjetno je pri GSR-u isto ;)  Saj zato ker so redki bi bil dober nakup, če bi le bil malo manj poškodovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo tudi meni je malenkost žal, da nisem iskal motorja z ABS sistemu ko sem kupoval, Če le imaš možnost išči z sistemom ABS ;D 

Zanima me katere pnevmatike mate nameščene in kako ste kaj zadovoljni? Jutri grem po novo zadnjo pnevmatiko http://www.gumax.si/index.php/moto/dunlop-sportmax-roadsmart-ii-180-55r17-72w.html Baje da je dobra pnevmatika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam točno take pnevmatike. Po 3800 km še vedno ok, v dežju ne drsijo, tudi danes zjutraj ko je bilo samo 6 stopinj so se super držale ceste. Za ekstreme pa nevem, ker ne polagam ovinkov. Bolj kot gume je problem objestnost avto voznikov. Ravno danes zjutraj peljem okoli 100 km/h po selški dolini, in od šk.loke mi je vedno za ritjo tišal nek objestneš v avtu. Na koncu sem moral ustaviti na avtobusnem postajališču da je šel naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vozim tole gumo - sicer sem začetnik in nimam pojma še o teh rečeh - po 7k km prevoženih letos lahko samo pohvalim :) Seveda daleč od roba (za en prst širine je še nedotaknjene gume  :blush:  ob robu), ampak jaz sem zadovoljen z njo :) Večino se voziva 2 in je tudi obraba dobro pošlihtana..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni dajte prilimat kakšno slikco vašega gsr-ja. Jaz moram narediti neki slikic ko bo opran potem objavim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živ

 

Je že kdo menjal sprednjo žarnico? Je potrebno sneti luč, ali se kje zadaj pride do žarnice? Saj bi pogledal sam, pa imam motor pri kolegu. Hvala

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!