Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Vlakna natlačiš za taknino je pa najbolš, da jo oviješ okoli izpuha pri tem si lahko mičkeno pomagaš z krep/ličarskim lepilnim trakom, da se ne odvija, ko jo vstavljaš v lonec.

Glede vlaken je tko, da verjetno malo manj časa zdržijo, se mi pa zdi da je zvok boljši-bol globok. Je pa to moja dokaj subjektivna ocena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po pravici povedano v vsebino torbice nikoli ne gledajo. Vsaj meni ni še nihče. Zato pač vsebino prirediš tako, da jo stlačiš pod sedež. Tako sem na svojem GSRju naredil sam. In..če se ti kaj zgodi..tista dva flajštra in prvi povoj ti kaj dosti itak ne pomagata. Vsebina prve pomoči je  namenjena bolj vrezninam, odrgninam...ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če je kdo že vezal alarm v gsr-a 600? Samo alarm mi lepo dela (smerniki, sirena, lučka), remote start pa mi "zalaufa" elektroniko, motorja pa noče. Mogoče ve kdo zakaj? Prižge mi lučko F1 in mi napiše CHECK! To je vse kaj znam povedat kaj se zgodi! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Počasi bom moral zamenjati prednje zavorne ploščice. Na spletu sem gledal, da je ponudba še kar velika in je v ceni veliko razlike.

Katere obloge bi priporočali od spodnjih:

http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/suzuki/600/gsr-600-a/#good_detail=6252

http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/suzuki/600/gsr-600-a/#good_detail=14263

http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/suzuki/600/gsr-600-a/#good_detail=6250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ploščice zamenjane...zdaj še potrebujem vizir (vetrno zaščito). Izbira je še kar velka Puig, ermax, givi...katero bi priporočali? Ali mogoče ima kdo od vas rabljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Drugo leto bom opravljal vozniški izpt za A ( 24 let ) in me izredno veseli ta motor-gsr600

Sedaj me pa zanima če mi kdo lahko povzame kakšne so hibe tega motorja, približni stroški na leto, udobje ipd..Bil bi izredno hvaležen za nasvete in podatke

 

Hvala lepa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Edina hiba, ki jo opazim je da gas mal cuka če ga spustiš iz obratov, da pade pod 4.000 potem pa sped daš gas. Takrat malo cukne. Se pa da porihtat kar preko računalnika, samo v servisni način ga moraš pripraviti.

 

Sam se tega nisem lotil, ker sem se navadil, da takrat ko cukne dam res res malo gasa.

 

Stroški so pa isti kot pri vsakem motorju, olje, filtri, gume.

 

Glede udobja; v dvoje se da lepo peljati, vendar zaradi majhne prostornine potem prestaviš kakšni dve brzini nižje, če je treba bolj resno prehitevati. Pozicija je udobna, ženska pa rabi kovček zadaj, da se bolj varno počuti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni....
zanima me kakšno torbo ste kaj namontirali na tank?

bi magnetna zadostovala ali ne?

Kaj svetujete.

Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel magnetno iz Lidla (al Hoferja). Brez problemov.

post-2849-0-92398600-1376489147_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pozdravljeni!

 

imam 2 vprašanji, in sicer:

 

1. na gsr-ju bi rad zamenjal izpuh, in sicer bi rad dal kratkega na spodnji strani motorja, in sicer da je konec že takoj za stopalko. ima morda kdo izkušnje s tem?

 

2. kot vidim je že marsikdo odstranil zadnji blatnik. poskusil sem tudi sam, vendar zadja luč ni samostoječa, pa me zanima kako ste kolegi to rešili. vem da je varjanta, da odrežem blatnik, če je še kaka druga rešitev pa prosim za pomoč.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav, prosim za pomoč...

 

Pri Suzuki-ju Gsr 600 sem snel rezervoar saj je bil ta poškodovan, zato sem odstranil tudi plovec in ko sem namontiral nazaj mi motor noče zalaufat tudi črpalka za gorivo se sliši bolj drugače kot bi se morala. Javlja mi napako FI. Res pa, da je goriva za 2 črtici.

 

Ima kdo kakšne podobne izkušnje oz. kako jih je odpravil?

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!
 

Mene pa zanima če ima kdo kakšno informacijo kje bi se dalo dobiti kakšen nadomestek ročaja za sopotnika. Namreč sam ročaj mi ni preveč všeč, če pa ga odstranim, pa ostane relativno velika praznina, ki pa tudi ni preveč prijetna za oko, se pravi potrebujem nekaj da zaprem to praznino. Tako da če kdo ve kje se da kaj takšnega dobit, bi bil zelo hvaležen za informacijo. 
Samo za "ziher" da vemo o čem govorim prilagam tudi sliko...

zadek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!