Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

pizdite se raje čez sistem(kar je pa itak brezveze ker se ga itak ne da spremeniti) :hmm:

a da se ne da...... :wacko: ja treba je it na volitve(ki bodo kaj kmalu)

pa volit zelene(ne pa LDS in podobno mafijo) al pa eno tako stranko ki se prvič pojavi na listi :rolleyes:

pa se stvar lahko kaj hitro obrne

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še res je. Prašički pri koritu se zamenjajo. :angry: :cry:

Saj je prav, da se menjajo. Za te že vemo, da znajo stvari samo zaj...., mogoče bi nov prašiček le naredil nekaj koristnega. Za starega je pa to, da je odrinjen od korita lekcija, iz katere bo mogoče potegnil nauk. Torej, naj živi menjava prašičev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da se ne da...... :wacko: ja treba je it na volitve(ki bodo kaj kmalu)

pa volit zelene(ne pa LDS in podobno mafijo) al pa eno tako stranko ki se prvič pojavi na listi :rolleyes:

pa se stvar lahko kaj hitro obrne

dr.looney :devil:

velike stranke v parlamentu so vse sredinsko usmerjene pri oblikovanju sprememb in skušajo zadovoljiti interese kar najširše množice ljudi s čimer si zagotovijo večji krog populacije ki bo glasoval za njih, kar pomeni da ima večina strank iste cilje oz. prioritete.

Čim bolj se obračajo proti ekstremom kot naprimer sns manjša je populacija ki jih podpira, tako je v bistvu vseeno koga voliš spremenilo se kaj dosti ne bo. saj tudi če boš volil sns bo še vedno večino dobila kaka vodilna stranka, kot je lds.

folk se odloča med naprimer sds in lds le na podlagi tega kako simpatični so jim prvaki teh strank.

in da ponovim sistema se ne da spremeniti ker preprosto ne obstaja stranka ki bi imela načrt spremeniti sistem, če pa že obstaja je pa spet preveč ekstremna kot naprimer sns.

opcija bi bla sam da spet volimo ta rdeče pa bomo s tem dosegli da nebodo sam cigoti tako dobro socialno zaščiteni ampak bomo tud mi :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem je zdej debata ... o ciganih al poslancih ... aja, sej je vse en isti drek :P

:OK: :OK: :OK: :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigan in doktor kupita sosednji parceli, obe iste velikosti. Doktor začne gradit hišo, cigo ga pa posnema in začne gradit enako hišo, doktor položi tlakovce, cigo položi tlakovce, doktor si omisli kovano ograjo, čez dva dni so mojstri že pri cigotu in švasajo.... Po šestih mesecih stojita v ulici

dve popolnoma identični hiši z identično urejeno okolico. Doktor in cigo se srečata na ulici in vpraša doktor cigota:

"Čuj, kaj ti misliš koliko stavredni najini hiši, če bi jih zdaj prodala?

Cigo pa odgovori:"Tvoja 30, moja pa 60 milijonov!"

Doktor začudeno:"Zakaj je pa tvoja vredna enkrat več kot moja??

Cigo:"hehe moja ima za soseda doktorja, tvoja pa cigota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi samo zdi, ali je ta vic v zadnjih 14 dneh bil že vsaj 6-krat objavljen, od tega vsaj 2-krat v tej temi :D

No, sem bom še enkrat smeju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi samo zdi, ali je ta vic v zadnjih 14 dneh bil že vsaj 6-krat objavljen, od tega vsaj 2-krat v tej temi :D

No, sem bom še enkrat smeju :lol1:

Vidiš ,kako malo je potrebno,da ti polepšam dan.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keky, valjda!

Pa še to - enkrat bom tud pokapiral ta vic, takrat se bom šele smejal :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keky, valjda!

Pa še to - enkrat bom tud pokapiral ta vic, takrat se bom šele smejal :D :P

Pssst...saj ga tudi sam -ne razumem..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aygor ti ga bo z veseljem razložil :naughty: :naughty:

Prpelte že tega Aygorja iz temnice, da bo razložu vic! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Včeraj ste lahko na TV SLO videli prispevek o protestu krajanov proti širitvi romskega naselja.Vse je bilo v redu dokler ni prišla ciganija in je prišlo do pretepa skupila jo je celo kamera.

Toliko o strpnosti do te sodrge.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Črni na Koroškem je Franc iz Mežice v gostilni kričal:

"Pol Črnjanov je Ciganov!"

Črnjani so bili ogorčeni in so ga tožili.

Na sodišču mu je sodnik izrekel opomin in mu rekel, naj svojo trditev negira, drugače bo še denarno kaznovan.

Franc ni niti malo pomišljal ter takoj povedal:

"Pol Črnjanov ni Ciganov!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2001 in 2002 je policija (197prekrškov) in ostali organi samo enemu NM romu napisala kazni za 27 mio tolarje in veste kaj---NČ MU NE MOREJO.

Vir: Dnevnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2001 in 2002 je policija (197prekrškov) in ostali organi samo enemu NM romu napisala kazni za 27 mio tolarje in veste kaj---NČ MU NE MOREJO.

Vir: Dnevnik

a kdo ve kako bi si uredil status cigana oziroma roma? naprimer nekaj podobnega kot je status svobodnega kulturnega delavca ali kaj takega. Bi ga rabil, da bi mi država plačevala prispevke, dajala pomoč in da bi bil oproščen plačevanja davkov in kazni, ker mi gre res na živce, da morem registrirat pa zavarovat avto in motor, plačat zemljo in imet dovoljenja za gradnjo hiše, potem pa se še ne morem sproščeno vozit po cestah ker me vedno hočejo nekaj kaznovat. potem ko pa ne plačam, mi na vratu visi davkarija, ki je seveda vztrajna in na koncu vseeno na nekaj obrokov plačam.

res bi si bilo dobro uredit tak status, edino nisem še ugotovil kako. A moreš bi kak državljan romulandije oz. kaki so kriteriji za pridobitev tega statusa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ste lahko na TV SLO videli prispevek o protestu krajanov proti širitvi romskega naselja.Vse je bilo v redu dokler ni prišla ciganija in je prišlo do pretepa skupila jo je celo kamera.

Toliko o strpnosti do te sodrge.

v čem je problem?

folk jim je težil, pa jih je pač polk po pizdi dobil ...

in folk je bil očitno nestrpen.

Saj si to hotel povedat, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jim ni težil pa jih je vseeno po pizdi dobil

Ja bli so nestrpni in prav je tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jim ni težil pa jih je vseeno po pizdi dobil

Ja bli so nestrpni in prav je tako

a veš, da se ta tvoja zgornja izjava lahko že tretira kot "netenje nestrpnosti" ...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"netenje nestrpnosti" ...

:P

...ki se , kajpada, ob primerni podpori ( čutim na vodi, da vklaplja cyc) lahko razplamti v pravi pravcati ogenj nestrpnosti..... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!