Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

V "dobrih starih časih" smo za take imeli Goli otok.

Mogoče bi jih lahko pa dali na naš edini otok, Blejski otok.

Saj je itak od ta črnih, tako da ne bi bilo škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V "dobrih starih časih" smo za take imeli Goli otok.

Mogoče bi jih lahko pa dali na naš edini otok, Blejski otok.

Saj je itak od ta črnih, tako da ne bi bilo škode.

Pa še figa rastejo na blejskem otoku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa tko, da Strojanovih noben ne bo hotel za sosede,...tud njihovi Romi ne, se prav bojo teli ministrčki s predsednikom vlade na čelu moral še fest napenjat možgane pri vprašanju Kam s Strojanovimi? :yes:

...je pa to velika sramota za našo državo RS, že Izbrisani so nam spizdl protestirat v Bruselj,...ni hudič da se ne bo najdu en Strojan in šel s svojim belim Golfom II D v Bruselj mal "Evropo" prosit naj ukrepa :slap:

Država je zatajila že dolgo let nazaj, ker je sploh dopuščala, da se je tam v Ambrusu dogajalo kar se je,...samo zdej je spet težko rečt "država", ker noben se krivega ne čuti oz. vali krivdo na drugega, sej pol pa ni čudno da je tko kor je. In kot v vsaki bitki in aferi morajo neke žrtve bit, ker drugač slovenski narod ni potešen, vodilni se pa tko rešijo...in imamo žrtve kot je Slak, pa zgleda bo še Mate odletu, Zver bo sam odstopu...hja ne vem, če je to rešitev, naj odgovornost prevzamejo na svoja pleča, če jih je nekdo za tak položaj postavil ali pa so se potegovali za ta položaj, naj jih vodilni potem pustijo, da se izkažejo in stvar izpeljejo, pa četud z manjšimi spodrsljaji .)

In ko gledam poročila na TV, ko poročajo v živo iz različnih krajev SLO in še posebej iz Ambrus,...za koga in koliko VEČ se imajo ti primitivni domačini, ki preprečujejo naselitev Romov v njihov okoliš. S svojim barbarskim in primitivnim obnašanjem se mi nekak zdijo še na nižji ravni, kot Romi sami :ninja: ...in pol se čudijo, če zaradi lajanja in izzivanja policistov, kakšn od njih faše s pendrekom po glavi :closedeyes: ampak oni so spet največji reveži in jih je treba po Direktu, Novicah in TV vlačit, češ da se slovenska policija znaša nad njimi :rolleyes:

Nekak je moje mnenje, da nihče nima pravice zakon v svoje roke vzet in izgnat "soseda", ker pač dela pizdarije in onesnažuje okolico. Za te zadeve obstajajo "pristojni organi",...ampak zgodba se pa tm konča, ko te organi v naši državi vseprevečkrat zatajijo...in dobimo Začaran krog oz. eno veliko sranje!! iz katerega se bomo težko izvlekli :yes:

In zdej se bo najdu nekdo in reku naj jih imam jaz za sosede :) ne Hvala! mi je že dost, da je pol Kranja neslovensko govorečih ljudi, ne rabim še njih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm glede na kar nekaj legalnih ciganskih naselij ...me zanima kako, da niso predlagali naselitev Strojanov v kako izmed teh??? da se ne bi nemara pokazalo, da so sami cigani do svojih nestrpni? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tko kot je je zato, ker je pravosodje povsem nesposobno. Sicer pa ne pametuj kako da se počutijo več - samo poln k* imajo da jim tista sodrga serje po glavi. Preden sodiš kdo se ima za koliko si raje poglej kaj so morali prenašati ... pa se potem oglašaj.

IPB Slika

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tko kot je je zato, ker je pravosodje povsem nesposobno. Sicer pa ne pametuj kako da se počutijo več - samo poln k* imajo da jim tista sodrga serje po glavi. Preden sodiš kdo se ima za koliko si raje poglej kaj so morali prenašati ... pa se potem oglašaj.

IPB Slika

ja zakaj pa so prenašali tolk časa? kdo jim je kriv, bi se pa že kuj ob naselitvi začeli pizdit, ne pa zdej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa so prenašali tolk časa? kdo jim je kriv, bi se pa že kuj ob naselitvi začeli pizdit, ne pa zdej .)

Malo telovadi z možgani, ne bo ti škodilo.

Hint: niso bili vedno taki ... očitno o vsem skupaj ne veš res nič, pa te to ne ovira da ne bi pametoval kdo se koliko več od koga drugega počuti ... daj, daj ... pejt raje na grobnik, pelat se al pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo telovadi z možgani, ne bo ti škodilo.

Hint: niso bili vedno taki ... očitno o vsem skupaj ne veš res nič, pa te to ne ovira da ne bi pametoval kdo se koliko več od koga drugega počuti ... daj, daj ... pejt raje na grobnik, pelat se al pa kaj.

aha se pravi pol tud pr njih lahko govorimo o drugem valu al rodu, kot pri t.i. čefurjih :) (al je tretji :hmm: :blush: )

hja no ne vem, men se zdijo dejanja domačinov zrela za čas izpred kakih 300 let nazaj :)

Grobnik...takoj bi šel, sam nimam reg. motorja in počeno zadnjo gumo :grim

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa so prenašali tolk časa? kdo jim je kriv, bi se pa že kuj ob naselitvi začeli pizdit, ne pa zdej .)

Sramota za novinarski poklic, avtor niti ni imel toliko jajc, da bi se podpisal pod tole skropucalo.

Kot da bi jaz napisal članek kjer mi je teta od moje mame sosedove mačke psa rekla da so cyc-a pravzaprav vzgojili cigani in potem bi seveda cyc to verjel. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

W ZINGARI in vsi od kala navzgor.Črnega se ve.Novi razvedrilni program JJ ? ni slab, pa za enako naročnino.. ops zmanjšano saj je inflacija.JJ je faca, vrže kost in slovenčki padamo.Vaške straže,raja na barikadah,aloo... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Kot da bi jaz napisal članek ... da so cyc-a pravzaprav vzgojili cigani ...

Vsi vemo, da bi bilo to natolcevanje. Cigani so sicer probali vse, vendar je Cyc znani trdobučnež in se ga nič ne prime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota za novinarski poklic, avtor niti ni imel toliko jajc, da bi se podpisal pod tole skropucalo.

Članek je napisala Barbara Pance, ki ji je grosupeljski župan Janez Lesjak izredno ljub.

Tako se tudi vidi kak jack je izpadu v tem članku :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota za novinarski poklic, avtor niti ni imel toliko jajc, da bi se podpisal pod tole skropucalo.

Kot da bi jaz napisal članek kjer mi je teta od moje mame sosedove mačke psa rekla da so cyc-a pravzaprav vzgojili cigani in potem bi seveda cyc to verjel. :headbang:

Zakaj meniš, da je to skropucalo? Ali meniš, da se novinar laže? Ali meniš, da ga v tem primeru ne čaka tožba zaradi širjenja rasne nestrpnosti? Ali meniš, da ga policija v tem primeru ne more najti, ker se ni podpisal?

Ali ne najdeš niti ene besedice sočutja za te Civile, ki so morali prenašat nasilje Strojanov? Se ti res smilijo edino Strojanovi?

Pa ne rabiš odgovorit meni. Poskusi le sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek je napisala Barbara Pance, ki ji je grosupeljski župan Janez Lesjak izredno ljub.

Tako se tudi vidi kak jack je izpadu v tem članku :SS

Da ne bo pomote-v prejšnjem postu sem govorila le o tistem delu, ki se tiče občine Grosuplje in župana Janeza Lesjaka.

Na ostalo pa lahko dodam samo še to, da ima moj sosed dol zraven tabora Strojanovih v Ambrusu hosto in nima več kej posekat, ker so mu jo kar cigani v svoje lastne namene posekali. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zato si je sigurno zaslužil batine.

ja, Zmago Batina bi moral biti voditelj tiste komedije ...

aha se pravi pol tud pr njih lahko govorimo o drugem valu al rodu, kot pri t.i. čefurjih

jap... se strinjam s tvojimi objavami ...

tudi pr slovencih nastaja drugi rod nacionalistov... ki je napumpan od prve generacije ...

in vsak naslednji rod česarkoli je hujši in bolj nevaren, bolj napet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj meniš, da je to skropucalo? Ali meniš, da se novinar laže? Ali meniš, da ga v tem primeru ne čaka tožba zaradi širjenja rasne nestrpnosti? Ali meniš, da ga policija v tem primeru ne more najti, ker se ni podpisal?

Ali ne najdeš niti ene besedice sočutja za te Civile, ki so morali prenašat nasilje Strojanov? Se ti res smilijo edino Strojanovi?

Pa ne rabiš odgovorit meni. Poskusi le sebi.

Lobo jutri ne mislim o tem tako, da tole je zadnje. Preberi še enkrat moje poste in mi povej kje za vraga sem napisal, da podpiram kriminalna dejanja in da se mi kdorkoli smili? No daj. Poglej še enkrat. No še vedno nič? Hmmm :hmm: Torej ne piši kar tako brezveze.

Zakaj pa mislim da je to skropucalo? Ker gre za prosti spis na temo kako lahko vtaknem čim več stavkov ki se začnejo "Strici so mi povedali ..." in ne za resen članek na to temo. Gre za rumeni tisk na nivoju Direkta in ne resno novinarstvo. Kako pa deluje Direkt pa se je že dovolj govorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota za novinarski poklic, avtor niti ni imel toliko jajc, da bi se podpisal pod tole skropucalo.

Lahko se je zajebavati vsem nam dokler nismo neposredno vpleteni v aktualno problematiko in je v resnici ne poznamo in je nismo občutili na svoji koži.

Če boš še naprej toliko zagovarjal početje Strojanovih, te drugo leto ne bomo peljali k Rajhu na bograč, temveč na ciganski golaž v Puščo pri Murski Soboti. Mopek bomo prodali vaščanom, tebe pa pustili tam. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa deluje Direkt pa se je že dovolj govorilo.

Predlagam, da nehate na to temo do 02. 12. 2006. V nasprotnem primeru se lahko v petek na pikniku pri 03 Štamperlih zgodi, da dobi kdo od prisotnih, ki bi mu zavrela kri zaradi aktualne problematike Romov in vsesplošnega različnega mnenja, kakšen direkt na g...c!

Mene pa ne bo žal tam, da bi po vsesplošnem neredu, naredil red. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Kdaj bomo Slovenci v lastni državi na prvem mestu za našo vlado???

ob svetem nikoli. (rasizempress)

uf, še en tapametn slovenc ... take rabmo

ja in?

ti vsaj ne bo dolgcas.

Polemiziram...

(beri: sere)

ko izvršni oblasti zvežeš roke in vzameš pooblastila pod izgovorom zagotavljanja humanosti in demokracije lahko pozabiš na red v državi.....vključno s rdečimi, zelenimi, črnimi,roza in ne vem kakšnimi še modeli....potem eksistirajo samo najbolj predrzni in iznajdljivi.....

nekateri pac dlje rabijo da naredi "klik".

Boljše, kot svinčena krogla :blink:

......ne, ce bi bilo po brum brum-ovo.

Naredite mi to deželo zopet slovensko! :devil:

:lol1: no ja, za en dober poker vas bo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ne, ce bi bilo po brum brum-ovo.

:lol1: no ja, za en dober poker vas bo. :devil:

špilali pa bojo za lepo ciganko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!