Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Za Hop - hvala za link. najbrž bom res probal , čeprav rabim tud krivine, pa trenutno financminister štrajka. Sem tolk popravljal, da mi je denarnca pregorela :whistle:

Kar se tiče 2.5. moram še videt kako delam, ampak bi se pa pridružil če bo šlo. bom še javil. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hop - hvala za link. najbrž bom res probal , čeprav rabim tud krivine, pa trenutno financminister štrajka. Sem tolk popravljal, da mi je denarnca pregorela :whistle:

Kar se tiče 2.5. moram še videt kako delam, ampak bi se pa pridružil če bo šlo. bom še javil. :naughty:

Oj!!!No evo tukaj imaš link za "kolena" oz. cevi :worship:

http://cgi.ebay.de/Kruemmer-Yamaha-Super-T...A1%7C240%3A1318

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeku se kar milo stori ko tako lepo skrbite zame :rolleyes: . Zdaj sem končno spet vozen in spet nabiram kilometre kolikor vreme dopušča :naughty: , 2. 5. pa na mojo žalost delam tako da spet ne morem it nikamor. Mam včasih občutek, ko da moja šefica preverja na forumu kdaj se kaj planira, da mi pol lahko spusti kajlo :headbang: , ampak ni hudič, da mi bo enkrat ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj danes že kaj bolj vete glede sobote?

Pertočanec mislim da je edina rešitev za tebe nedelja. Ali takrat tudi delaš? :wacko:

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam v soboto od pol osmih zvečer do devetih zjutraj v nedeljo, tako da potem zjutraj glih nisem sposoben še za celodnevno vožnjo z motorjem :headbang: , bom pa najbrž naslednjo soboto fraj, če se slučajno zalomi, pa prestavite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sva usklajena Ravni,si vidu uro prejšnjih postov. Kokr kaže s furo bo nič .

L.P.zupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri jaz štartam že zgodi zjutraj z kolegom turo v Astrijo, tko da ne računat name :( .V nedeljo pa ne morem štartam z nočno :headbang: . Vseeno če se boste dobil uživajte :kva2: Moj duh bo z vami na furi :worship:

LP Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri jaz štartam že zgodi zjutraj z kolegom turo v Astrijo, tko da ne računat name :( .V nedeljo pa ne morem štartam z nočno :headbang: . Vseeno če se boste dobil uživajte :kva2: Moj duh bo z vami na furi :worship:

LP Hop

Vidim, da se bomo morali za drugič zment :trance_33_sleep: ali kaj čeprav je za popoldan danes in jutri napovedan dež :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo lepa turca 300km do Spitala pa nazaj pa no dezju ne duha ne sluha :worship:

Madona če smo se lan dobil se bomo pa letos tud.A ne!!?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo lepa turca 300km do Spitala pa nazaj pa no dezju ne duha ne sluha :worship:

Madona če smo se lan dobil se bomo pa letos tud.A ne!!?? :worship:

No jaz sem naredil tudi eno kratko furco pa je mal manjkalo da me ni opralo. Sem se malo vozil tudi po terenu pa je obup, tla so razmočena in je samo matranje. Zdej ko sem frgazerje naštelal sem opazil da je končna za 10-15 km/h manjša. Več kot 180 ne gre :unsure: No bom še videl porabo mi ga še ni uspelo stestirat.

Za dobiti se pa itak, leto je še dolgo

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v nedeljo mamo verjetno vsi čas samo vzeti si ga je potrebno.

:worship::worship: sam mal pozn si.Pa saj bojo še nedelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj zveni še tako neverjetno, ampak to nedeljo (10.5.) bi celo jaz lahko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa zbiramo prijave za to nedeljo. :) Jaz sem sicer imel nekaj drugega v planu ampak če se nas bo kaj nabralo grem z vami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno za to nedeljo ni blo pretiranega zanimanja, torej upam da bo v juniju ali juliju kaj boljše. Maja sem namreč zabezecan do grla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno za to nedeljo ni blo pretiranega zanimanja, torej upam da bo v juniju ali juliju kaj boljše. Maja sem namreč zabezecan do grla.

Po moje se vsi zdej doma vozijo sami in nabirajo kondicijo za ponovno srečanje :rolleyes: . Sem pa šel na eno kros progico za eno urico pa me še zdej bolijo dlani. Drugače pa prve vilice še vedno nabija do konca :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se vsi zdej doma vozijo sami in nabirajo kondicijo za ponovno srečanje :ro

Ja, v zadnjem mesecu sem naredil 25 km, toliko da sem na tehničnega šel. Pa še takrat me je dež opral.

Preprosto ne najdem časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Transilvanije - srečno, bom počakal na fotoreportažo. Kar se pa tiče ostalega, zgleda da smo vsi bolj brez časa. meni je ratalo zrihtat motor in nardit tehničnega potem pa gre bolj slabo - letos šele kakih 800 km ampak upam na boljše čase :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je to dandanes. Za prijatelja si je treba čas uzet (tudi če je dvokolesni) Rokrs8 Ti kaj treniraš za transilvanijo? Z 500 km v riti boš bole tenko piska. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!