Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Ojla ..

Ker menjujem, prehajam na nekaj vecjega, me zanima ce kateri od Vas prodaja tole:

3.jpg

Oziroma, kakrsna koli informacija je dobrodosla!?

Lp.

post-15825-1245193885_thumb.jpg

post-15825-1245193906_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brilliance
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs8 - ti pa kar pogosto potuješ na morje. mislim da sem te spet videl. No ja nima veze. važno da se vrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za super tenere kolk je vreden letnik 1996 prevoženih 51000 lepo ohranjen,en lep pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za super tenere kolk je vreden letnik 1996 prevoženih 51000 lepo ohranjen,en lep pozdrav :yea1:

Če mene vprašaš je ne dam za noben denar :worship: .To je pravi delovni "osliček"ki te ne bo pustil na cedilu,moja ima 90Tk pa dela kot urca(moram potrkat. tok..tok..).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživajte jaz grem malo na "lužo"pogledat se slismo cez 1 teden.

P.S. Ravni ti jo testiraj potem se pa lotimo dela :worship:

LP Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspešno prišel iz morja. Superca je šla kot superca. Naredil nekje 800 kilometrov poraba pa okrog 7 litrov. Na Hrvaški strani sem srečal trojne policaje ki so merili hitrost kar me čudi ker navadno ni žive duše nikjer tak da pazljivo.

Pertocanec kje sma se spet srečala? :) Sem zelo rad na morju veš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs8 Tak kot ponavadi - na avtobanu. :naughty: Zdaj že gledam kje bom videl rdečo superco, ker sem zadnje čase službeno več na cesti ko asfalt :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je res u nulo (HOP tak da če nisi na Floridi ti nisem nič fauš) Pa lep pozdrav vsem iz sončnega CELJA(če verjameš) :grrr :grrr

L.P ZUPI

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pa dans odloču da se grem mal pelat ,naredu sm cca.200km bilo je super( dvakrat pranje enkrat spiranje)

L.P.ZUPI

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere se pripravljaš že kaj na Transilvanijo? Tam na njihovi strani vidim da bi se morala registrirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je sicer res zanič ampak me vseeno zanima če se nameravate kaj srečat letos. Ker če ja bi mogoče želel navezat osebne kontakte z vami :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Zupi sem ze doma.In nisem bil na Floridi vreme je bilo kar v redu malo dežja pa malo sonca.Z mojo kobilico vse OK ima častitljivih 91Tk pa še vedno živa kot nova :worship: .Moja poraba na avtobanu 5.5L hitrost pa 140 pa tudi za par sekund tja do 180 sam iz kovčkom sem že kar pošteno "šejkal".

P.S. Pertocanec seveda se bomo dobili ,če smo se lanjsko leto se bomo pa letos tud.A ne fantje!? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pertocanec seveda se bomo dobili ,če smo se lanjsko leto se bomo pa letos tud.A ne fantje!?

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

L.P.ZUPI

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere se pripravljaš že kaj na Transilvanijo? Tam na njihovi strani vidim da bi se morala registrirati.

slabo kaže z mojo transilvanijo letos. :(

Nisem naredil letos niti 500km. Ne najdem časa sploh. Včasih je treba žal kake kompromise sklepat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa že pol leta sanjam o tem pa vse pogoje imam. Še zmenjen sem bil da bo tisti čas en kolega v pripravljenosti z prikolico če bo treba po mene al pa po tebe priti zaradi takšnih ali drugačnih razlogov. Sam pa mi sploh ni štos iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je spremljat tole debato. MI je kar žal, da jaz ne morem it ampak sem prestar, preštorast in imam premalo denarja. :headbang: (Kar pa seveda ne pomeni, da se ne vozim z motorjem.) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - superca na prejšnji strani ima drugačen sedež kot moja. mi lahko kdo razloži v čem je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede denarja to potovanje ni problem saj rabiš samo za bencin in nekaj hrane.

Superca na prejšnji strani pa ima predelan zic. Sicer po mojem okusu grdo predelan.

Predelati zic imam jaz tudi v plani predvsem zravnati zadnji del za sopotnika da mi ne bo drsel ves čas na hrbet.

Če ima kdo kakšne informacije kdo ima zato potrebne materiale (gobo, skai pa tak ni problem) in znanje se priporočam.

Aja pa še eno vprašanje za ST-jaše: ma kdo zmontirano slučajno višjo šipico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - superca na prejšnji strani ima drugačen sedež kot moja. mi lahko kdo razloži v čem je fora?

Če mene vprašaš je moral vozid otroka ali osebo manjše rasti pa je predelal sedež in dodal ročke za držat(Poglej sliko še enkrat)

LP Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hop na to sem tudi jaz pomislil.

Ker bi jo mogoče nabavil pa nevem kako se obnese. Imel pa sem v mislih to

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=310151521341

Zato če bi se kaj dobili bi lahko sprobal. Meni na avtocesti glavo razmetava kot sam hudič.

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!