Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Kot zgleda ni moža, zato se na eno furco odpeli, pa bo :P Tako sem jaz naredil, pa zraven še Villacher Alpenstrasse prevozil (za plačat 7eur).

Pozdrav od Roberta

Ja ne bo druge, greš z mano :P ČE grem, grem enkrat drug tedn u tork al pa četrtk v popoldanskem času. Povdark na ČE :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne bo druge, greš z mano :P ČE grem, grem enkrat drug tedn u tork al pa četrtk v popoldanskem času. Povdark na ČE :)

Žal med tednom ne morem, služba <_<

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo v kratkem tje gor... Bi rabu neki v znesku v višini 10EUR+-0.50 :)

Jaz bom verjetno šel v Louis Graz - morda danes popoldne, bolj verjetno pa jutri.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom verjetno šel v Louis Graz - morda danes popoldne, bolj verjetno pa jutri.

D.

Hvala za info, ma sm se odloču d bom kar sam do Villacha potegnu k sm dodal na seznam še par stvari tako, da se je precej povečala denarna kvota :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, zdej je ful stvari Restposten, jest bom naroču usnjene hlače, pa mogoče še kej, zanima me če je tista rdeča prva pomoč dobra? Mislm če je "homologirana" v Sloveniji

Če pa kdo kej rabi nej mi PM pošlje da se zmenmo, pa si razdelimo poštnino da bo ceneje, robo pa lohk prnesem v LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je tista rdeča prva pomoč dobra? Mislm če je "homologirana" v Sloveniji

Seveda ni. Menda zakon (med drugimi bedarijami) zahteva tudi, da je vse napisano v slovenščini... Tako da paketi prve pomoči iz drugih držav odpadejo že zaradi tega.

Da ne omenjam popolnoma napačnih kotov odpiranja embalaže pri tretjerazrednih proizvajalcih (to so vsi, razen Tosame - če se ne motim... ). :slap:

Paketa prve pomoči, ki bi ustrezal zakonu, za motorna kolesa v trgovinah še nisem našel... :hmm:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni. Menda zakon (med drugimi bedarijami) zahteva tudi, da je vse napisano v slovenščini... Tako da paketi prve pomoči iz drugih držav odpadejo že zaradi tega.

Da ne omenjam popolnoma napačnih kotov odpiranja embalaže pri tretjerazrednih proizvajalcih (to so vsi, razen Tosame - če se ne motim... ). :slap:

Paketa prve pomoči, ki bi ustrezal zakonu, za motorna kolesa v trgovinah še nisem našel... :hmm:

D.

Če se ne motim imam jaz tosamin paket prve pomoči - za motorna kolesa.

In ravno prav majhen je da gre lepo pod sedež in je vedno pri roki. Sreča, da ga še nikoli nisem rabil za kaj drugega kot za razočarati policaje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim imam jaz tosamin paket prve pomoči - za motorna kolesa.

In ravno prav majhen je da gre lepo pod sedež in je vedno pri roki. Sreča,  da ga še nikoli nisem rabil za kaj drugega kot za razočarati policaje .)

Pravilnik...

Vprašanje, če 'stari' Tosamin paket (katerega imam tudi jaz) ustreza vsemu temu...

9. člen

Seznam vsebine in navodilo za nudenje prve pomoči morata biti v slovenskem jeziku.

Že ta člen onemogoči uporabo Louis paketa za prvo pomoč.

Pa tudi vsebina verjetno ne ustreza zelo natančnemu predpisu, ki si ga je zamislil nek Pavliha...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, zdej je ful stvari Restposten, jest bom naro?u usnjene hla?e, pa mogo?e ?e kej, zanima me ?e je tista rde?a prva pomo? dobra? Mislm ?e je "homologirana" v Sloveniji

?e pa kdo kej rabi nej mi PM po?lje da se zmenmo, pa si razdelimo po?tnino da bo ceneje, robo pa lohk prnesem v LJ

Hej, ne prevec cakat, ker razprodaja traja ze kar neki cajta, pa pocasi zmanjkuje stevilk, barvne kombinacije ... Predno bos poslal za predracun, se prepricaj ce imajo zeljeno velikost izbranega artikla. Pisem ti iz izkusenj. Tudi jaz sem narocal po www poti, prvo sem videl na netu, cez en dan moje velkosti ni bilo vec. Zalost... Cez par dni spet odprem njihovo stran in poglej, spet imajo mojo cifro???? Takoj posljem za predracun, ko ga dobim se isti dan na banko, itd... Sedaj sem ze :) , v novih hlacah. Mislim pa, da je paket/postnina do 5kg 30 Euro, od 5 do 10 kg pa 35 Eurov.

Srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naroču sm hlače usnjene, ščitnike za na hlače, 4 žmigavce, stojalo univerzalno za ritko od motorja, majco kratko in ketno z zobniki

Suma je 301 Ojro, poštnina je 31ojro, vse je Restposten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste tisti,ki naročujete kombinezone preko pošte,te kdaj probal v štacuni...mislim točno ta model in številko...... :hmm:

...al naročate na blef.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrki, hvala.

Zdaj sem gledal malo po zemljevidu in me zanima še naslednje:

- kje je najboljše it - ali se gre kar skozi tunel Karavanke in

- ali rabiš kupit vinjeto

hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl in ostal razočaran.... dobim boljšo in cenejšo robo v Trstu... še kettenmax po katerega sem prišel so mi vsega prodali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če bo kdo v bližnji prihodnosti hodil mimo Aunerja v A(Graz)?Bi imel eno malenkost za vzeti(sprednji in zadnji verižnik),

Če se najde kakšna dobra duša, naj mi javi na PM!

PS:Sicer nima nič z Louis-em, ampak da ne bo extra teme zaradi tega, sem dal kar sem. :oops:

Hvala in lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrki, hvala.

Zdaj sem gledal malo po zemljevidu in me zanima še naslednje:

- kje je najboljše it - ali se gre kar skozi tunel Karavanke in

- ali rabiš kupit vinjeto

hvala za odgovore

lp

Kranjska Gora - Korenjsklo sedlo - Villach.

Vinjete ne potrebuješ(če po pomoti proti Villachu ne zapelješ na avtocesto in se znajdeš v Gradzu)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem usnjene hlače s ščitniki. Vem, da so sedaj aktualna znižanja ztudi v Louisu. Ali je kdo bil gor v zadnjem času in:

- ali je kaj pametnega v akciji(ugodno in kvalitetno)

- je sploh še kaj zaloge ali je folk pobral vse "normalne" številke?!

LP

IXS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem usnjene hlače s ščitniki....itditd

LP

IXS

Yst sem se zadnjič namenil kupovat eno drugo zadevščino. In, previden kot sem, sem najprej zavrtel naslednji cifri:

0043-4242-32181 - Louis Villach

0043-316-296179 - Louis Graz

pokramljal s prijaznima personama na drugem koncu linije, zvedel, da predmeta poželenja nimajo na lagerju - in ostal doma.

Toplo priporočam tak postopek. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!