Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Čeprav cene niso ravno revolucionarno znižane.. Lani je npr. za sejmski vikend veljalo, da ima Louis, dodaten 10% popust na vse artikle, tako na sejmu kot v sami trgovini, Polo je pa na sejmu talal kupone za 20% popust. 1 kupon je veljal za 1 artikel. Skoristit se jih je dalo pa samo v trgovini, na sejmu ne.

Nekaj je, ni pa nevem kaj. Pa tudi sam Imot v splošnem nima nekih gromozansko niskih cen. Se dobi posamezne artikle zelo ugodno, predvsem kakšne cordura jakne, ipd, ampak načeloma pa cene niso nič bolj znižane kot v ostalih motorističnih trgovinah v tem medsezonskem času. Se vsekakor splača it, pogledat, pa tudi kaj kupit, ne sme se pa pričakovat, da bo gor vse napol zastojn

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, sem se pa odločil da grem ta vikend gor pogledat , pa da vidim ali imajo kaj pametnega, če pa ne pa potem še po novem letu, saj niti nimam daleč :blush: (110km v eno smer).

Lp pa sporočim če bom kaj nabavil. :yea1:

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Und als wären die Schnäppchen noch nicht genug, erhalten die ersten *500 Besteller ab einem Auftragswert von EUR 50,00 einen Daypack-Rucksack im Wert von EUR 9,95 geschenkt. Einfach über diesen Newsletter in den Louis Onlineshop gehen (klicken) und einkaufen. Seien Sie schnell und wir legen den Rucksack Ihrem Paket bei. Los geht's.

KAJ TO POMENI ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Und als wären die Schnäppchen noch nicht genug, erhalten die ersten *500 Besteller ab einem Auftragswert von EUR 50,00 einen Daypack-Rucksack im Wert von EUR 9,95 geschenkt. Einfach über diesen Newsletter in den Louis Onlineshop gehen (klicken) und einkaufen. Seien Sie schnell und wir legen den Rucksack Ihrem Paket bei. Los geht's.

KAJ TO POMENI ?

Mal skrajšano ti to prevedem:Če vam ta ugoden nakup še ni dosti poceni,bo prvih 500-kupcev dobilo pri takojšnjem online naročilu nad 50 EU še dodatno ZASTONJ zraven (v paket) nahrbtnik v vrednosti 9.95 EU -pohitite z naročilom!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za branje Louisa uporabljam BabelFish.

Greš na stran http://babelfish.altavista.com/babelfish/tr in v okence "Translate a Web page" vpišeš naslov http://www.louis.de. V spodnjem Combotu izbereš "German to English" in pritisneš "Translate".

Odpre se ti stran, prevedena v angleščino! Po njej se potem lahko sprehajaš - kolikor-toliko. :doze:

Prevod je seveda :blush: , pri tem da ne zna prevajati besed s preglasi. :headbang:

Ampak glede na to, da nemščine ne obvladam, je to vsekakor mnogo bolje. :OK:

Lahko pa prevajaš samo kose besedila (zgornje okno na isti strani).

Za primer: Tvoje besedilo

Und als wären die Schnäppchen noch nicht genug, erhalten die ersten *500 Besteller ab einem Auftragswert von EUR 50,00 einen Daypack-Rucksack im Wert von EUR 9,95 geschenkt. Einfach über diesen Newsletter in den Louis Onlineshop gehen (klicken) und einkaufen. Seien Sie schnell und wir legen den Rucksack Ihrem Paket bei. Los geht's.

Babelfish prevede v

And as if the good deals would be not yet enough, keep the first * 500 orderers given starting from an order value of EUR 50.00 a Daypack backpack in the value of EUR 9.95. Simply over this news type character into the Louis Onlineshop go shopping (to click) and. You are fast and we attach the backpack to your package. Loosely geht's.

Ni idealno, je pa razumljivo :grim

LP, martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal skrajšano ti to prevedem:Če vam ta ugoden nakup še ni dosti poceni,bo prvih 500-kupcev dobilo pri takojšnjem online naročilu nad 50 EU še dodatno ZASTONJ zraven (v paket) nahrbtnik v vrednosti 9.95 EU -pohitite z naročilom!! :OK:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je katalog za 2006 v redu, ti lahko dam enga.

2006 že mam ....hvala usen.

Sm vidu, da je 2007 uzuni pa bi mal ferbcal če je kej novga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje. Kupil sem motor in rabim komplet opremo (dvodelca, rokavice, škornje, čelado).Se mi zdaj splača it v Avstrijo al jim je že zmankal robe? Rabm cifro okol 48-50. Eni pravjo da ni robe, eni da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto imajo v louis prodajalnah adventparties. ce koga zanima....

mogoce bom pogledal v graz-u v stacuno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

advent je vsako nedeljo oz. vsak vikend v decembru - vse skupaj 4 adventne nedelje - kot neke vrste krščanske predpriprave na božič - the time of birth of our saviour the lord Jesus Christ almighty ... :D

you know that jesus and i love you ? ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dive, jaz sem bil gor prejšnjo soboto pa sem mi ni zdelo izropano...sam sem pa dobil kar sem iskal...čeladi, jakni rokavice še nekaj drobnarije po kar ugodnih cenah...tak da po moje se splača it gor...

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dive, jaz sem bil gor prejšnjo soboto pa sem mi ni zdelo izropano...sam sem pa dobil kar sem iskal...čeladi, jakni rokavice še nekaj drobnarije po kar ugodnih cenah...tak da po moje se splača it gor...

Lp,

Z

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. Jaz imam namen iti v Louisa 26.12. ali 27.12. Ali mi lahko kdo pove če je takrat trgovina v Beljaku

odprta. Hvala.

LP

Jaz grem jutri tja. Kokr poznam Avstrijce imajo ob vsakem cerkvenem prazniku vse zaprto in bo verjetno tudi 26.12. Bom vprašal in sporočim. Lahko pa pokličeš tja .) in vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima, ce je ze kdo naroceval robo preko neta iz te trgovine?

Kaksni so kaj stroski posljanja in druge stvari...?

Jaz imam zelo dobre izkušnje z Luisom v Beljaku. Naročim robo, me pokličejo na GSM ali pa mi pošljejo kartico, da je prišla naročena roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!