Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

OD kdaj do kdaj je Luis odprt ob sobotah? Aja pa tili k ste bili zdele gor a je kdo opazu kakšen komplet jakna+hlače za 150evrov , pa to je tko bl športno ni  enduro?

Ja stari mi je omenu, sam pomoje za 150€ ne more bit nevem kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi včeraj v Beljaku (hvala bLuZoNdEr, našel trgovino takoj :OK: ) in sva za deklico kupila za oblečt vse, zase sem pa hlače in čevlje. Prodajalec je bil z nama ves čas, ko sva bila v trgovini, zelo je bil ustrežljiv. Prvi obisk je bil torej zelo  :OK:

LP

Jaz sem tudi bil včeraj v beljaku. Če sta bila z dekletom tam okoli 17 sem vaju celo videl. :)

Drugače pa sem si v Louisu nabavil škornje, znižane iz 106 na 62eur, ter magnetno tank torbo za 10 eur. V HG pa sva s punco oba kupila usnjene hlače, moje so bile 100eur, njene pa so bile čisto zadnji kos in kot po čudežu njena številka. Namesto 106eur sva zanje odštela 35eur :OK: :OK:

Glede na to, da sem bil prvič tako v Louisu, kot v HG, sem bil kar presenečen koliko izbire imajo, sem vseeno pričakoval malo manjšo trgovino.. Skratka zeloooo sem zadovoljen, zagotovo se bom še vrnil tja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjho jest sm bil tud dons u Luisu pa me je full motil da se trgovci še zmenjo ne zate, čist vse sm mogu sam iskat. Aja pa še to a je normalno da pri jakni nimam zravn hrbteničnika, notr tm u gunmu žepu imam samo eno peno in to sm opazu tud pri vseh drugih usnenin jaknah! Pa če kdo ve kolk pride ta hrbtenićnik za notr v jakno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, majo tam, sam nevem če ti paše, pomoje je bolj da si kupiš ta prav hrbteničnik, ga lahko oblečeš na kratko majco-če greš recimo sam 3km se peljat da se ne opravljaš bojno, alpa če greš v mesto, jest ga bom uporablju tudi za bordanje, sm se enkrat fejst razlomu-too big jump :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sj gor prov nubena usnena jana ni mela hrbteničnika notr, mele so vse samo na komolcih in ramenih! Drugače smd al pa za jakno 240evrov"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tudi b drugih je sam ena špunja, ni kot taptav hbteničnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW tale zadevšna se mi pa dopade in bi mi že nekajkrat prišla prekleto prav :blush: . V louisu stane trenutno 2.95€. Morem si nabavit ob prvi priliki :yes:

post-950-1120567689_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zelo koristna zadevca :yes:

aha, ma ga tudi mobilna carina, da potem jemljejo vzorce iz rezervoarje, če se slučajno s kurilkotom voziš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če preveč natankaš ali pa ga hočeš  spraznit; je zelo koristna zadevca :yes:

Tole majo na pumpah, če ma kdo premal denarja, včasih so pa na šlauf ven vlekli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je to??? A za tankat na pumpo al kaj?

Saj lepo vidiš! Ko se druge pluzne že ustavijo, priskoči na pomoč Kawasaki in podari nekaj bencina, da ostale požrešne prdule-ropotule lahko pridejo do pumpe. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lepo vidiš! Ko se druge pluzne že ustavijo, priskoči na pomoč Kawasaki in podari nekaj bencina, da ostale požrešne prdule-ropotule lahko pridejo do pumpe. .)

:hooray: Točno to :yes: Res ni fajn, če ti sredi ničesar zmanjka bencina. In potem si pač prisiljen štopati in prositi, če ti kdo odstopi kakšen deciliter :fredy: ... in ko končno naletiš na prijazno dušo, ki se ji ne mudi preveč in nima dizla, potem začneš razmišljati, kako bi zadevo dobil ven :unsure: ... in takrat bi ubijal za takšno črpalkico in plastenko od Ode :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ali pa se včlaniš v AMZS in imaš po celi sloveniji brezplačno dostavo bencina (plačaš samo bencin po isti ceni kot na črpalki, dostava pa brezplačna .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko časa traja, da pritresejo tist bencin?

Ali pa rečejo, da bojo pripeljali, ko bodo v tistem koncu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simonsi: :OK:

Men je včeri zmankalo po Grčarevcu-pred Planino- v dveh z NSRo, pa sva dala na rezervo, in pazi: šla čez ride po BLIŽNJICI :slap: , jao, kok je blo gnilo, pa ceu dan na 9k obratu, pol pa do 5k :lol1: ma sva pršla do OMWja v Postojni :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma grem danes v Louis Graz - če kdo kaj rabi, naj mi hitro javi na PM...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

danes mi je končno uspelo iti v beljak v trgovino louis že sama vožnja do beljaka je bila nekaj lepega potem pa še presenečenje v trgovini moram priznati da še nisem bil v tako veliki moto trgovini veliko izbire cene pa od 1eur do ....... eur

v pol ure zapravil 40eur(letna tanka jakna in pa ovratnik) tudi prodajalci in prodajalke zelo prijazne moram reč da se bom še oglasil v tej trgovini :OK: :OK: :OK: l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk! Jest bi pa prašal če mi bodo u Luisu zamenjal usnjeno jakno ker se mi je glavna zadrga neki pokvarla(tm dol na dnu je kr neki stran padl pa se zdj ne da več zapet) . Jakno sm pa kupu 3tedne nazaj v luisu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

danes mi je končno uspelo iti v beljak v trgovino louis že sama vožnja do beljaka je bila nekaj lepega potem pa še presenečenje v trgovini moram priznati da še nisem bil v tako veliki moto trgovini veliko izbire cene pa od 1eur do ....... eur

v pol ure zapravil 40eur(letna tanka jakna in pa ovratnik) tudi prodajalci in prodajalke zelo prijazne moram reč da se bom še oglasil v tej trgovini  :OK:  :OK:  :OK: l.p. janih

kaj v austriji si biu v louisi?ke veš ki je to?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!