Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

27.4. 2012 je Grobnik rezerviran za motorrad schulle rausch. a to pomeni da Slovenskega dneva ni vec?

Zgleda da res ne, bo treba Gašperja prašat da bomo 100%. Drgač je pa že lansklet neki jamrov, da ne ve za 2012 če bo kej organiziru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa đuro tud še nima nč rezerviran za motohapening, vikendu pa tud ni več velik prostih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na Grobniku bo zdej online prijava za proste dneve, plačat bo treba prenočišče,...Zgleda gre Grobnik v višji standard... ja itak! :BUA: Sam dnar bi cuzal, proge pa nuben nebi mal poštimu.

Mal si sami preberte: http://www.grobnik.hr/Info.en.html

po moje majo tole sranje že kakšen let na netu, "kao" da si garantiraš mesto na pisti...........a pol se itak sam trije preganjajo tam brez redarjev, brez ambulante........ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku bo zdej online prijava za proste dneve, plačat bo treba prenočišče,...Zgleda gre Grobnik v višji standard... ja itak! :BUA: Sam dnar bi cuzal, proge pa nuben nebi mal poštimu.

Mal si sami preberte: http://www.grobnik.hr/Info.en.html

če se prijaviš ali najaviš tudi preko telefona dobiš 10% popusta za proste treninge..to je vse kar vem..da bi bilo kaj obvezno pa prvič slišim:((

Crusty zdaj lahko objaviš katero zver si vzel?:))...boš vozil king of Grobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U res Crusty? Kaj tudi jaz sem radoveden,če imnaš novo raketo :OK: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prijaviš ali najaviš tudi preko telefona dobiš 10% popusta za proste treninge..to je vse kar vem..da bi bilo kaj obvezno pa prvič slišim:((

Crusty zdaj lahko objaviš katero zver si vzel? :))...boš vozil king of Grobnik?

Ja dobiš popust če vzameš za cev dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......tale zver ma še kr žmigavce pa luči pa "že" 17km na števcu - uf napredujem res :slap: ......kje so še poliestri :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......tale zver ma še kr žmigavce pa luči pa "že" 17km na števcu - uf napredujem res :slap: ......kje so še poliestri :( :(

hmmm...skrivnost....če rabiš pomoč do 5000 se oglasi hehe:))na obali je kar toplo

za poliestre pa zaščite se res oglasi ko jih boš rabil če že nisi nabavil:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bote imeli kaj namen it zverine po Grobniku pognat, se javite. Bi tudi jaz moj moped pognal, da vidim, če se še spomni, kakšna je pista doli. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandi to leto je malo pavze....nasledn let pride nazaj elita....ad pruga do tazadnga mesta :D...hec hec trening mora bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandi to leto je malo pavze....nasledn let pride nazaj elita....ad pruga do tazadnga mesta :D...hec hec trening mora bit

ma važn da se mal peljemo za veselje, pa čim manjkrat po tleh rijemo...........za kakšne rekorde itak nismo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am mal razmislam o nakupu motorja za na pisto ampak mam en problem :D nism se polnoleten in na piste bi hudu s frendi , kao morjo pa starsi tm k gres placat neki podpisatl al neki? a se da to kako drgac uredit a kdo kej ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi letos imata MK Savinja in MK Maribor na Grobniku tri termine:

  1. 24. april 2012 - Rekreativna vožnja in 1.dirka za Štajersko-Primorski pokal
  2. 26. junij 2012 - Rekreativna vožnja in 2.dirka za Štajersko-Primorski pokal
  3. 6.september 2012 - Rekreativna vožnja in 3.dirka za Štajersko-Primorski pokal

Informacije in prijave na tel. 041/364-154 Frenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu da je na štajercih kr močna konkurenca :), a je morda kje napisan kakšen pravilnik, kokr jst vem serije ni posebej to mi je kr mal žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu da je na štajercih kr močna konkurenca :), a je morda kje napisan kakšen pravilnik, kokr jst vem serije ni posebej to mi je kr mal žal

.....na štajercih je edino pravilo da potegneš naprej ker zadaj so borbe brez milosti na "življenje sli smrt" :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take borbe pa so v ozadju :)

ej Tomaž tuki si pa ti suzukija ožemal več kot na polno po moje, sej je bil čista serija a ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Tomaž tuki si pa ti suzukija ožemal več kot na polno po moje, sej je bil čista serija a ne??

ma kje Sandi, mel je Leo vincija in en zob manjši zobnik.....hihi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kje Sandi, mel je Leo vincija in en zob manjši zobnik.....hihi :)

hahaha se vidi moped precej podhranjen..........šofer pa z velkimi jajci :D :D - to je štajerski pokal .) :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take borbe pa so v ozadju :)

lepo se vidi kolko pomeni tisočak.. čez ovinke si ge lepo nesel (cbr 1000) po ciljni te pa nazaj pihnil..

lepa vožnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se vidi kolko pomeni tisočak.. čez ovinke si ge lepo nesel (cbr 1000) po ciljni te pa nazaj pihnil..

lepa vožnja

pa veš da ni 1000...je pa Jermanova dodelana 600-tka ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!