Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

mislim da je za grobnik kombinacija soft (spredai) in hard (zadaj) malce neustrezna, kajti zadaj met soft na zlizanmu asvaltu zna bit res mal kompilicirano. Sam sem prevozil use kombinacije in je meni osebno najbolj pasalo medium - medium. Ali soft - medium če glih ni blo zelo vroče. Tko, samo moje mnenje, da me ne boste takoj napdli :) (pri serijski amortizaciji na kawasakiju zx-7rr)......... poskusit ni greh :)

aja pa malo off-topic, jutri v petek grem zjutraj na grobnik pogledat dvourno dirko (gre za italjnaski techno team prevenstvo) tko da če kdo nima nič za delat in bi šel zravn, naj me pokliče na 051-338-729! štartam ob 7ih iz škofje loke!

sam, tko, k grem glih sam, pa da mi ne bo dougcajt u avtu :)))

Lp,

Jure

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa malo off-topic, jutri v petek grem zjutraj na grobnik pogledat dvourno dirko (gre za italjnaski techno team prevenstvo) tko da če kdo nima nič za delat in bi šel zravn, naj me pokliče na 051-338-729! štartam ob 7ih iz škofje loke!

sam, tko, k grem glih sam, pa da mi ne bo dougcajt u avtu :)))

Lp,

Jure

Jao šele zdele sem to prebral :angry: drugače bi se ti pa sigurno pridružil v avtu, zdej moram pa dolgčas preganat doma :D

No ja sej bo kmalu Motohapening pa se dol vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom drugič prej objavu, sj sm se tud res mal pozn spomnu, tko da sem je kr zdel da bom sam v avtu :) qrc, sm pa pol nazaj grede dvema teticama ustavu k sta štopala v lj, pa kr iz argentine sta ble :) lol

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gum. Nove gume za grobnik michelin pilot race, naredil 200km po grobniku, pa še 2000 na cesti in je ostalo še za 1000km ceste zadnja sprednja bi šla še dlje.

Totalno nezadovoljen s temi gumami! Jih po 500 km vrgo dol, bile na novem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko kje piše, pa se opravičujem ker ne vem... ampak, kdaj pa bo naslednje "srečanje" na grobniku in v organizaciji koga?

lp, devilish

16.09.2004 od 12.00 do 17.00 ure bo predvidoma šola varne vožnje na Grobniku v organizaciji moco sluba AMD TAM Maribor.

Več informacij še sledi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno nezadovoljen s temi gumami! Jih po 500 km vrgo dol, bile na novem.

Točn to sm naredu z 208gp sam da sm jih vrgu dol po 150km. Vsakmu pašejo različne gume. Glede na to da pa se da z pilot race al pa 208gp delat cajte pod 1.35 sm še daleč he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za turistično vožnjo v nedeljo; kako pa je s tistimi treningi v soboto in dirko v nedeljo. Kako to zgleda kolk časa traja in kok košta?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal tale link pa mi ni čist jasno, v katero grupo pašem, ker sploh ne vem kakšen čas naj bi vozil (bil samo na rekreativni vožnji)?

Prišel bi v nedeljo zjutraj, kdaj pa ti izmerijo čas?

lp, Pjotr.

jest ti neb glih priporočal da ti je prva dirka motohepening. Začni tam k je manj folka pa da vidiš kak cajt maš pa greš pol na motohapening vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.09.2004 od 12.00 do 17.00 ure bo predvidoma šola varne vožnje na Grobniku v organizaciji moco sluba AMD TAM Maribor.

Se že ve kaj več ???

Bo to klasična mariborska dirka al se bo dalo kaj koristnih informacij dobit??? Oz če je primerno tudi za tiste ki nimamo akrapoviča ni kruzamo tam okoli 2:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme dobro grem dol v nedeljo...

Potem se kaj vidimo. Jaz grem že jutri in bom ostal do nedelje. Kombi bele barve (Technotrade - NM), bom dal za kakšno hladno pivo, sok, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo jutri z mano dol,da se ne bom sam vozu?

Mislil sem,da bi ob 8.00 štartal iz KR in šel proti Grobniku čez Postojno in Il.Bistrico ,nazaj bi šel pa čez Kočevje.

Pogledal bi si mal dirke in treninge pol pa pozno popoldne nazaj v domovino.

A je kakšen kandidat? :naughty:

P.S pa da se ne bo zdej kdo javil,ki ima čoperja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto na Motohappeningu skupaj z GhostRR-om.

Takoj po prihodu sva se prijavila na rekreativno vožnjo,da sploh spoznava progo,ker še noben od naju ni vozil gor.

Moram rečt,da mi je proga ful všeč,sam mal prepočas smo se vozil :P ,ker hitreje od vodilnega ne smeš,pa po ravnini tud več kot 160 km/h nismo smel :(

vsekakor bo treba progo sprobat,ko bomo lahko vozili na polno :D

Drugače pa vse pohvale vozniku BMW-ja GS ,ki je zmagal na eni od sobotnih dirk in za sabo pustil FZR1000 ,ZXR750,in še katerega :notworthy:

GhostRR bo pa mogoče še kakšno slikco al pa filmček zrihtal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto na Motohappeningu skupaj z GhostRR-om.

Takoj po prihodu sva se prijavila na rekreativno vožnjo,da sploh spoznava progo,ker še noben od naju ni vozil gor.

Moram rečt,da mi je proga ful všeč,sam mal prepočas smo se vozil :P ,ker hitreje od vodilnega ne smeš,pa po ravnini tud več kot 160 km/h nismo smel :(

vsekakor bo treba progo sprobat,ko bomo lahko vozili na polno :D

Drugače pa vse pohvale vozniku BMW-ja GS ,ki je zmagal na eni od sobotnih dirk in za sabo pustil FZR1000 ,ZXR750,in še katerega :notworthy:

GhostRR bo pa mogoče še kakšno slikco al pa filmček zrihtal :)

Taki vozniki me zlo čudijo. Kupi bmw gs pa da gor ene par miljonov opreme, pol se pa vozi po grobniku in dela gužvo. Verjetn vse za to da se lohk pol hvali kok je kakšnega cestaka prehitel. Na grobniku sem do zdej vidu dva gs in oba sta ful nevarna. Sploh eden je že skoraj povzročil padec parih motoristov ko je pri rdeči zastavi prehiteval potem ko so vsi se ustavljali da ne bi povozli človeka na stezi.

Človk če se misliš po grobniku vozit si kup motor za to, ne pa z gs strašit po grobniku. Ta k je zmagu se je vozu okol 1.49 in je velikrat gor. Res škoda dnarja za to.

Takim bi jest pustu gor samo rekreativno vožnjo ne pa da delajo gužvo tam k jim ni mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki vozniki me zlo čudijo. Kupi bmw gs pa da gor ene par miljonov opreme, pol se pa vozi po grobniku in dela gužvo.

dobro si preberi napisano. model je ZMAGAL na eni izmed tekem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si preberi napisano. model je ZMAGAL na eni izmed tekem. .)

Takšnemu bi samo čestital :OK: ne pa mu prepovedu na stezo :BUA: bi pa prepovedo onim cestakim, ki so ovirali vožnjo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnemu bi samo čestital :OK: ne pa mu prepovedu...

Moz je vcasih vozil kako sportivo, zdej je pa malo na touring saltal! In kje pise, da se ne sme gor peljat? Nedvomno stisne iz GS-ja. kar se stisnit da! No jaz bi se tudi MZ-jem gor peljal, ce bi bla prilika :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil dol v soboto, videl marsikaj :OK:

naslednjič bo treba na stezo....ko bo manj gužve :). Kot gledalec je na trenutke mal muka gledat druge k uživajo na pisti :cry:

tonč, tnx za easy vožnjo :)

post-14-1093812742.jpg

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!