Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Ker je hotel preveč na silo prehiteti fiziko, si je predrl gumo. Lekcija in pol :doze:

Vozil je pa nato zelo dobro :yes: .

ampak ka je oplazil čist malenkostno :D če bi blo tko k ponavad bi se mogu fisici spredno krilce zlomt :) hehe.. ne pa d šumiju poč guma :P pa to ni prvič da mu je na zadnji dirki počla guma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem šumi car... je tut dokazu dons ..... ga bom kr pogrešu ...naviju zanga že od prve njegove dirke :OK: legenda :worship:

za ferari pa ostanemo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao šumi (sicer kar malo stežka ampak jebiga... vseeno caricamarica :yea1: ) in hoj kimi :OK: .

Flonzo, ti prepotentnež pa marš u walker mercedeza.. komi čakam, da se ti bom celo naslednjo sezono smejal, ko boš pešaka kondicijo nabiral ... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji je še zadnjič dokazal, da mu kljub svojim skoraj 40. letom, ostali, skoraj še enkrat mlajši konkurentje ne sežejo niti do kolen.

Šumi 4 ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Schumija sem navijal že vse od daljnega leta 1994, ko je Senna tragično končal svojo pot.

Danes je še enkrat pokazal kdo je pravi AS formule 1 in voznik, ki mu verjetno nikoli ne bo para. Škoda, da se je konec njegove kariere tako končal zaradi tehničnih okvar in smole ampak kljub temu, je kariero končal v svojem slogu in še zadnjič pokazal kaj je pravo dirkanje! Tudi ko je situacija brezizhodna s srčno vožnjo in prit do dobrega rezultata! Slava mu! :worship: :worship: :worship: :worship:

Od danes naprej, se do morebitne Schumijeve vrnitve v prihodnosti prekvalificiram v navijača Masse. Tudi Kimi je super voznik in vse, ampak nenako mi je karakterno Massa precej bolj všeč. Upam da bosta oba nadaljevala in naprej peljala ugled, slavo in uspeh ki ga je Schumi prinesel Ferrariju!

Schumi care!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

F1 pa žal od danes naprej ne bo več enaka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji je še zadnjič dokazal, da mu kljub svojim skoraj 40. letom, ostali, skoraj še enkrat mlajši konkurentje ne sežejo niti do kolen.

Šumi 4 ever

A je zmagal :blink:

A pol nimassa zmagal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao šumi (sicer kar malo stežka ampak jebiga... vseeno caricamarica :yea1: ) in hoj kimi :OK: .

Flonzo, ti prepotentnež pa marš u walker mercedeza.. komi čakam, da se ti bom celo naslednjo sezono smejal, ko boš pešaka kondicijo nabiral ... :evilgrin:

Flonzo te je naredu in prepotentnež si ti, ki ne znaš pošteno in častno prenesti poraza. :BUA:

Glede na to, da iz Ferrarija odhajata MS in RB, ki sta Ferrari spravila na tako raven, bosta imela verjetno Massa in Kimi prav toliko možnosti za nabiranje kondicije kot Alonzo v Mercedezu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flonzo te je naredu in prepotentnež si ti, ki ne znaš pošteno in častno prenesti poraza. :BUA:

Glede na to, da iz Ferrarija odhajata MS in RB, ki sta Ferrari spravila na tako raven, bosta imela verjetno Massa in Kimi prav toliko možnosti za nabiranje kondicije kot Alonzo v Mercedezu.

Je nivo na katerem se ne da primerno in konstruktivo debatirat.

:grrr :grrr :grrr

Me prav zanima kako bo mali naduvanko prenesel kvarjenje in nagajanje (upam da tega ne bo in bo meklaren veliko boljši kot letos) meklarna in če bo Ron to požrl.

Alonso, hinavsko, se je zahvaljeval ekipi za vse da mu je cel cajt delala odlično. Še dve dirki nazaj pa je pljuval po njih, da jim gre samo za konstruktorski naslov in da ne skrbijo za njega in da zakaj ga sme Fisiko prehitet. :eek:

*Ebeš ti takega človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je nivo na katerem se ne da primerno in konstruktivo debatirat.

:grrr :grrr :grrr

Ja se popolnoma strinjam s tabo, ampak malo poglej nazaj čigavi navijači so začeli pisati na takšnem nivoju.

Ne zdi se mi fer, da se v temi, ki nosi naslov FORMULA 1 2006 žali in pljuva vsakogar, ki je prekrižal načrte MS-ju. Če rabite temo za čustvene izlive, hvaljenje MS-ja in blatenje njegovih nasprotnikov, potem jo odprite, ne pa da provocirate v tej temi.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je nivo na katerem se ne da primerno in konstruktivo debatirat.

:grrr :grrr :grrr

Me prav zanima kako bo mali naduvanko prenesel kvarjenje in nagajanje (upam da tega ne bo in bo meklaren veliko boljši kot letos) meklarna in če bo Ron to požrl.

Alonso, hinavsko, se je zahvaljeval ekipi za vse da mu je cel cajt delala odlično. Še dve dirki nazaj pa je pljuval po njih, da jim gre samo za konstruktorski naslov in da ne skrbijo za njega in da zakaj ga sme Fisiko prehitet. :eek:

*Ebeš ti takega človeka.

se podpišem Šumi legenda :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kako bo mali naduvanko prenesel kvarjenje in nagajanje (upam da tega ne bo in bo meklaren veliko boljši kot letos) meklarna in če bo Ron to požrl.

Zdržal bo leto ali dve, potem pa odšel drugam, tako kot Kimi.

Alonso, hinavsko, se je zahvaljeval ekipi za vse da mu je cel cajt delala odlično. Še dve dirki nazaj pa je pljuval po njih, da jim gre samo za konstruktorski naslov in da ne skrbijo za njega in da zakaj ga sme Fisiko prehitet. :eek:

*Ebeš ti takega človeka.

Ja, ja, res je, prav imaš, se globoko sramujem tega, da navijam za Alonza in Renault, ampak pred ciljno črto pa Fisiko ni nikoli čakal Alonza, da ga prehiti in s tem osvoji kakšno točko več.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem Šumi legenda :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Aha :hmm:

Se pravi, da na prašiče treba kazat s prstom in kritizirat vendar nam daje njihov primitivizem alibi za lastnega :hmm:

Zanimivo?!

Predlagam, analogno, da odprete temo pljuvanja in blatenja MS.

In preber-preštej- koga so v temi predvsem blatili in pljuvali preden ...

Zdržal bo leto ali dve, potem pa odšel drugam, tako kot Kimi.

Ja, ja, res je, prav imaš, se globoko sramujem tega, da navijam za Alonza in Renault, ampak pred ciljno črto pa Fisiko ni nikoli čakal Alonza, da ga prehiti in s tem osvoji kakšno točko več.

Večina jih prebere in razume kar želi.

Izrazil sem kritiko (in jo argumentiral) na račun Alonsa.

Talent je vendar ga bo značaj(karakter) tepel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher..... :worship: :worship: :worship:

Takega ni bilo in ga verjetno (še nekaj časa) ne bo. Ne rečem, Alonso ima vse šoferske možnosti, da bi se mogoče kdaj približal njegovim rezultatom, ampak osebnostno mu pa še marsikaj manjka. Je pač hinavec, in tisto jokcanje včaraj po prihodu v cilj mi je šlo mal na :SS . Dva tedna prej je pa pljuval po lastni ekipi (vključno s Fisotom) in krivil za svoje težave vse okol sebe.

No ja, tudi avta v prihodnje ne bo imel več takega kot dosedaj :nono: . Od njega namreč ne gre pričakovat, da bo napravil to, kar je pred leti napravil Šumi, ko je prišel k rdečim. Srebrni so sedaj namreč v podobnem s(t)®anju, kot je bil takrat Ferrari. Ampak s takšnim odnosom, moj Ferdo, boš pa mogočr kmal sledil Montoyi na počitnice. Pri Ronu pa ne bo zajeb...... kot pri Flaviu .)

Se mi pa zdi, da bo vseeno zanimivo tud v naslednjih letih. Čeprav ni nemogoče, da bi se mogoče Šumi še vrnil čez kakšno leto. Se mi nekako zdi, da voznik, ki se dokončno poslavlja, ne vozi tako kot Šumi včaraj (čeprav je imel še teoretične možnosti, pa še konktruktorski naslov je bil v igri...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flonzo te je naredu in prepotentnež si ti, ki ne znaš pošteno in častno prenesti poraza. :BUA:

..

A sem ti na žulj stopil.. :devil: jebiga sprijazni se, da bo tvoj favorit naslednje leto reklamo za Đonija Šetača delal. mrbit mu bojo še zložljivo reklamno tablo na hrbet obesili, da bo mal več propagande ob stezi... :devil:

Kar se pa tiče poraza... tud če bi Šumi zmagal bi Flonzotu vseeno zaželel veliko hitre hoje, ker ga enostavno ne maram... če je bil šumaher včasih mal v dvomljivih situacijah in potezah na stezi, je Flonzo s svojim obnašanjem ob stezi/pred kamerami 5x hujši... :SS. no, pa počakajmo naslednjo sezono, če bo znal z nekonkurenčnimi Walker Mercedezom tko pelat kot s tehnično boljšim Renojem. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zmagal :blink:

A pol nimassa zmagal :hmm:

Kaj nisi gledu? Madonca si zamudu velik. Je Massa zmagu je, sam mogoče nisi opazu, koko je ata Šumi nadoknadu zaostanek 75 sekund in mal je manjkal še krogov, da nebi svetovni prvak Alfonzo končal celo za atejem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite se neki ven metat ko ene ovce in se dret ... Šumi je klasa brez primerjave v formuli in tisti, ki ga karakterno ne marate in tega ne priznate ste malo zafrustirani ... Fonza pa je letos prav tako zasluženo dobil naslov ... Ferrari ga je pač prevečkrat usral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem ti na žulj stopil.. :devil: jebiga sprijazni se, da bo tvoj favorit naslednje leto reklamo za Đonija Šetača delal. mrbit mu bojo še zložljivo reklamno tablo na hrbet obesili, da bo mal več propagande ob stezi... :devil:

Kar se pa tiče poraza... tud če bi Šumi zmagal bi Flonzotu vseeno zaželel veliko hitre hoje, ker ga enostavno ne maram... če je bil šumaher včasih mal v dvomljivih situacijah in potezah na stezi, je Flonzo s svojim obnašanjem ob stezi/pred kamerami 5x hujši... :SS. no, pa počakajmo naslednjo sezono, če bo znal z nekonkurenčnimi Walker Mercedezom tko pelat kot s tehnično boljšim Renojem. :grrr

OK sem se že sprijaznil. Ampak jaz vsaj še imam upanje, da bodo Mercedeza za naslednjo sezono poštimali, da bo vzdržljiv in konkurenčen in bo Alonzo z njim zmagoval. Ta da pa ja tvoj favorit zaključil in šel v penzijo kot DRUGI, pa je že gotovo dejstvo, pa je čisto vseeno ali si se ti s tem sprijaznil ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole.to je bil najlepši trenutek letošnjega leta.Šumaherju želim,da bi se mu Corina skurbala,pa da bi mu otroc končal na drogi, :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole.to je bil najlepši trenutek letošnjega leta.Šumaherju želim,da bi se mu Corina skurbala,pa da bi mu otroc končal na drogi, :kva2: .

Kolk si pa ti mlado? Že imaš 13 let ali še ati tipka namesto tebe? :devil:

Free Billy :fredy:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole.to je bil najlepši trenutek letošnjega leta.Šumaherju želim,da bi se mu Corina skurbala,pa da bi mu otroc končal na drogi, :kva2: .

:slap:

Kolk si pa ti mlado? Že imaš 13 let ali še ati tipka namesto tebe? :devil:

Free Billy :fredy:

Glede na to, da je rojen leta 1965 (kakor mu piše)..., to je v 41. letu starosti... To je pa res še otročje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Glede na to, da je rojen leta 1965 (kakor mu piše)..., to je v 41. letu starosti... To je pa res še otročje :doze:

Po moje se je zatipkal ... in je 1995 :hmm: ... al pa je MM ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!