Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

če bi biu js na fisicelovem mesti bi zagotovo spustu mem šumija.. pa tut če me vržejo iz moštva vn.. ker jaz 100% nebi pomagal vozniku kot je alonso. ker je nekaj dirk nazaj grdo skritiziral fisicelo.. da je najslabši moštveni kolega kar jih obstaja in podobno.. in da bi bilo bolje če ga sploh nebi imel.. nevem kako je fisico to lahko "pojedel" in mu še vedno pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast Massi, zaslužil si je zmago na domačem dirkališču, Alonso je dobil dovolj točk, čestitke za zmago!! Šumi, odlična poslovilna dirka!! Lep zaključek sezone!!

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠUMAHER je & bo neprekosljiv! Še enkat več je to dokazal! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠUMAHER je & bo neprekosljiv! Še enkat več je to dokazal! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: danes se legenda poslavla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Scenarij ... : Alonsu explodira motor , Masa mora ven , Šumi pa zmaga in .... :OK:

:slap: Ma ni se izšlo ! Pa vseeno , enkratna dirka in odlična vožnja Šumija . Pokazal je , da je car v formuli 1. Seveda Alonso ni slab , le nekaj let mu še manjka . Roko na srce , imel je za odtenek boljši avto in končalo se je kakor se je . Odlično prvenstvo ! Kako bo pa drugo leto , me pa malo skrbi , ker brez Šumija bo formula 1 prazna in manj zanimiva. Treba bo spet izbrati novega asa . Morda pa bo le Vale... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom še vedno navijou za Ferrari, pa tut če bojo slabi ratal :) ferrari za vedno :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom še vedno navijou za Ferrari, pa tut če bojo slabi ratal :) ferrari za vedno :D hehe

jaz tud se dalje navijac ferrarija - vseeno da mi ni najbolj vsec da bo za njih vozil kimmi, tak da bolj navijam za Masso, vendar vsako zmago rdecih bomo pricakali z veseljem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom še vedno navijou za Ferrari, pa tut če bojo slabi ratal :) ferrari za vedno :D hehe

:cry: Nikoli več ne bo , tako kot je bilo . :hmm: Ferrari pa Šumi sta bila super , Šumi je bil že prej super , kako bo pa Ferrari brez Šumija , bomo pa še vidl . Jast sem bil zvest Šumiju ko je vozil še Beneton-a , tako , da nisem menjal srajce , ampak samo kravato ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno bravo šumi za dobro dirkanje, čeprav bi komot lahko stal na stopničkah :OK:

In ta sezona sezona se konča na 100-ti strani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno kdo posnel to tekmo... jaz bi ta posnetek kje mel, tako da čez 20let bom pogledal, kako se je en najbolših voznikov ferrarija poslovil! Mater je CAR - nikoli mu jih ne zmanjka! Zakaj ni bla dirka 81 krogov :worship:

PS: še vedno držim za ferrari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schummi, hvala za vse! :worship: Bolšga ni blo in ga tudi ne bo. (ko je dons prehitu Kimija, sem si reku- bemti tale Šuma, še jest bi ga najbrž komej premagal :blush: :whistle: )

Bo pa drugo leto vseeno zanimivo spremljat boj za naslov prvaka med Kimijem in Masso. :OK:

Avanti Ferrari!

Alonso je pa Prost 2, hiter, konsistenten, malo napak, ampak.... manjka malo ognja. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi je dal ostalim šolarčkom še zadnjo lekcijo :OK:

Michael Scumacher... slava ti :yea1:

Ker je hotel preveč na silo prehiteti fiziko, si je predrl gumo. Lekcija in pol :doze:

Vozil je pa nato zelo dobro :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!