Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

http://www.tc-motoshop.si/si/vario-touring-dodatek-za-vizir-zatemnjen-ali-clear-i6400.shtml

Dimenzija se mi zdi problem, saj sem na netu nasu od 35cm in 41cm širine, kar je pa vec kot 5cm širše kot pri temu iz stacune.

Jaz mislim,da bi se ga dalo zožat do tam kjer so zdaj luknje za nosilec zvrtaš nove luknje pri starih luknjah ga z žagco obrežeš pobrusiš in spoliraš tako, da se sploh nebi poznalo sam če ti nebo preozek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da bi se ga dalo zožat do tam kjer so zdaj luknje za nosilec zvrtaš nove luknje pri starih luknjah ga z žagco obrežeš pobrusiš in spoliraš tako, da se sploh nebi poznalo sam če ti nebo preozek.

He, si glih v kontra razmisljal, meni vsak cm v širino prav pride, 30cm se mi zdi premalo, daj zmeri spoiler na tvojem bmwju, pa poročaj o širini in višini.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, si glih v kontra razmisljal, meni vsak cm v širino prav pride, 30cm se mi zdi premalo, daj zmeri spoiler na tvojem bmwju, pa poročaj o širini in višini.

Hvala

Širina je 31 cm, med luknjami je 21 cm visok je ca. 8 cm če ga merim po obodu je širok(dolg) 34 cm !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širina je 31 cm, med luknjami je 21 cm visok je ca. 8 cm če ga merim po obodu je širok(dolg) 34 cm !

Hvala, dimenzije so v stacuni pri nas enake, grem pogledat, poizkusit in ce pase, kupim.

lp U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prijatelj ima Kawasaki vn 1700 in je pojamral da mu je vetrobransko steklo previsoko. Morda kdo pozna koga ki se ukvarja s krajšanjem le teh? Ali pa morda obstaja original manjša izvedenka vetrobranskega stekla?

LP Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima Kawasaki vn 1700 in je pojamral da mu je vetrobransko steklo previsoko. Morda kdo pozna koga ki se ukvarja s krajšanjem le teh? Ali pa morda obstaja original manjša izvedenka vetrobranskega stekla?

LP Samo

To sploh ni problem ! Steklo polimaš s kako folijo označiš željeno višino s flumastrom odrežeš z vbodno žagico pobrusiš z najprej bolj grobim in nato še s finim(vodobrusnim) šmirgel papirjem nazadnje še spoliraš in stvar je rešena !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima Kawasaki vn 1700 in je pojamral da mu je vetrobransko steklo previsoko. Morda kdo pozna koga ki se ukvarja s krajšanjem le teh? Ali pa morda obstaja original manjša izvedenka vetrobranskega stekla?

LP Samo

Skoda šipce, naj jo proda in kupi manjso-cenejso.

Ce ga pa heca turbolenca, potem pa naj gor nasraufa MRA spoiler pa bo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi mene zanima, če ima kdo izkušnje z rezanjem MRA šip. Se da ta šipa žagat/rezat ali bo počila? Imam pa Road Shiled izvedenko. Bi kupil manjšo in ožjo "dakar style", pa ne vidim nič pametnega. Imam celo idejo, da bi kupil pleksi steklo, vrezal ven pravo obliko, vse skupaj pa pritrdil na MRA nosilce.

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

nism najdu v tej temi .. a je kdo lepil gumijasti rob na vetrobransko šipco .. s katerim lepilom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumo ponavad dobro drži sekundno al pa kar neostik. sam ne pretiravat z lepilom + pri neostiku mal počakaj preden stisneš skupaj (piše v navodilih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism najdu v tej temi .. a je kdo lepil gumijasti rob na vetrobransko šipco .. s katerim lepilom ?

To se nelepi ampak dobiš tako plastično obrobo črno in svetlo (improvizacija kroma) vprašaj pri Luisu ali v kaki trgovini z avtomobilskimi rezervnimi deli.Te obrobe se uporablja tudi na strešnih obrobah npr.pri Katrcah. ali pri vratnih za pričvrstitev raznih strešnih tapet-oblog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novo vetrobransko šipo za GSA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V čem je sploh fora te gume? Je to le zaščita robu? Ali mora biti nameščena okoli in okoli šipe? Namreč, ko sem naročil šipo (Puig touring screen), je zraven prišlo le cca 30- 35 cm gume. Je s tem mišljena samo zaščita zgornjega robu?

Popravljeno . Popravil merkur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V čem je sploh fora te gume? Je to le zaščita robu? Ali mora biti nameščena okoli in okoli šipe? Namreč, ko sem naročil šipo (Puig touring screen), je zraven prišlo le cca 30- 35 cm gume. Je s tem mišljena samo zaščita zgornjega robu?

Enako bega tudi mene :)

Nisem je sploh gor dajal, ker je prozorna, bi raje črn zaključek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V čem je sploh fora te gume? Je to le zaščita robu? Ali mora biti nameščena okoli in okoli šipe? Namreč, ko sem naročil šipo (Puig touring screen), je zraven prišlo le cca 30- 35 cm gume. Je s tem mišljena samo zaščita zgornjega robu?

ja .. to je zaščita roba in zaščita motorista .... imam aftermarket črno šipco in zraven dobil črn gumijast rob ... najverjetneje ga bom kr z neostikom prilepu. Ostale šipce imajo odebeljen rob, tiste, ki tega nimajo, dobijo rob, ki je verjetno z namenom priložen ;) .

lp

Maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaščita roba je že nekako logična, vendar zaščita motorista? Kaj misliš s tem; da se ne porežeš, če slučajno (bog ne daj), poletiš čez belanco? Ne vidim drugega namena te gume. Rob pri moji šipi sicer ni odebeljen, je pa lepo izdelan oz. zaključen, zato sem mislil, da je tista guma kot nek lepotni zaključek. Odebeljen rob pa mislim, da je bolj zaradi ojačitve same šipe. Ali pa tudi ne.. Ne vem, če bi sploh nalepil tisto gumo, pa še prozorna je. Aha, še nekaj; kaj pa, če se zrak oz. veter drugače vrtinči preko te gume, bolje oz. slabše? Ima kdo izkušnje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

merkur ... kork čš .. jaz jo bom nalepil .. najvišja dovoljena hitrost je itak 130, tko da ni problema za veter :P ...

ps .. odebeljen rob. ni zaradi ojačitve, ker moj rob ni odebeljen (aftermarket original)

to je moje mnenje ... pa kokr sm mal okol vprašu, taprave baykerje, trdijo isto (za rob vizirja, seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta guma se montira na SPODNJI del sipce(pri luči) in to zaradi bleščanja saj se sicer sveti cel rob šipce in je ponoči v vožnji zelo moteče ! ! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta guma se montira na SPODNJI del sipce(pri luči) in to zaradi bleščanja saj se sicer sveti cel rob šipce in je ponoči v vožnji zelo moteče ! ! :hmm: :hmm:

Maus, Bremzer pravi, da morava nalepiti na spodnji rob... :mellow: Vendar se bo najbrž rob ravno tako svetil skozi prozorno gumo, sklepam. Toda zakaj je potem Maus poleg črne aftermarket šipe tudi dobil črno gumo? Bleščanje? Tudi možno. Najbolje, da probamo, pa bomo vidl.

ps: Bremzer, hvala za pojasnilo. Lp

Popravljeno . Popravil merkur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran, prodam rabljeno MRA Road Shiled brez nosilcev http://tinyurl.com/78z86ja. Cena 40€. Ima par prask, nič resnega. Barva je smokey grey. Kontakt/slike preko zasebnega sporočila. Prevzem je možen na štajerskem koncu ali po pošti.

Na XT-u mi povzroča turbolence. Rezal je ne bom, da bi bila nižja. Višja pa bo izgledala čudno. Imam plan nekaj iz plexi stekla naredit letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran, prodam rabljeno MRA Road Shiled brez nosilcev http://tinyurl.com/78z86ja. Cena 40€. Ima par prask, nič resnega. Barva je smokey grey. Kontakt/slike preko zasebnega sporočila. Prevzem je možen na štajerskem koncu ali po pošti.

Na XT-u mi povzroča turbolence. Rezal je ne bom, da bi bila nižja. Višja pa bo izgledala čudno. Imam plan nekaj iz plexi stekla naredit letos.

ne morem odpret ,ker očitno ni pravi link....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem rabljeno CBF-ko 600 z povišano šipco.Okol čelade mi dela turbulence.Ali ima kdo original šipo za prodat.Mogoče ima kdo kakšen drug nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Bremzer pravi, da morava nalepiti na spodnji rob... :mellow: Vendar se bo najbrž rob ravno tako svetil skozi prozorno gumo, sklepam. Toda zakaj je potem Maus poleg črne aftermarket šipe tudi dobil črno gumo? Bleščanje? Tudi možno. Najbolje, da probamo, pa bomo vidl.

ps: Bremzer, hvala za pojasnilo. Lp

spodnji rob ... hmmmm .. spodnji rob šipce je daaaaleč nad lučmi ... dolžina gume, je pa ravno enako dolga, kot je rob od levega spodnjega dela, preko zgornjega dela, do desnega spodnjega roba ... pomoje ni slučajno take dožine ;) ... nič .. odločil sem se, da ga prilepim prego zgornjega dela.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!