Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Uporabljam touring steklo Puig, pa imam po vsaki vožnji čelado prekrito z muhami.

Obstaja kakšna poceni rešitev?

Spojler od puiga je kar drag cca 70€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebral, da se grobe praske najprej s 1000 vodobrusnim papirjem pobrusijo. Sem poskusil v enem kotu najprej s 500, potem pa še s 1000. Malo pobrusim, pobrišem z vato do suhega,... uf, nič se ne vidi skozi. Sem si rekel, saj izgubiti nimam kaj, pa sem začel polirati z eno polirno pasto, ki sem jo našel v delavnici (neka trda polirna pasta). Madona, se lepo vidi skozi. Bom celo steklo spoliral po tem postopku. Potem pa še z S-100 polirno pasto, kot mi je priporočil bmwslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ni tudi Dolenjček svoje dni imel prikolico (sod na kolesih) na Viragotu...? Izgleda, da je Marjana morala imeti precej rezervnih oblek, ker jo je v bazen metal... (No, bilo je le enkrat, na Škorpijonih..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lp

ve kdo kje bi lahko kupil nosilne vijake za vetrobran... tiste gumice ki se raztegnejo jo jih privijačiš?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jst bi še dodal temu vprašanju, kje dobit kar komplet vijake?

Original so 3eur komad, rabem jih pa 16 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jst bi še dodal temu vprašanju, kje dobit kar komplet vijake?

Original so 3eur komad, rabem jih pa 16 :D

Gumice dobiš na odpadu od motorčka brisalcev imajo skoraj vsi avti enake,po vijake-podloške-matice INOX pa v Merkur !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno rabi, imam doma nosilce Givi za šipo, nekje pa tudi nosilce za maske, ki se zataknejo za vijake na okrogli luči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo v merkurju, sem šel najprej sem pogledat, same velke grde šravfe majo, more saj mal lepo zgledat :), nekaj v tem smislu, da je glava lepa, za barvo mi je pa vseen. Sej če ni nč tazga, bom pa te naroču, mnde ne bo poštnina tolk za ene šravfe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zgleda jih bom res iz ebay-a naročil...

cca 10€ +/- 2€ za 10 komadov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo v merkurju, sem šel najprej sem pogledat, same velke grde šravfe majo, more saj mal lepo zgledat :), nekaj v tem smislu, da je glava lepa, za barvo mi je pa vseen. Sej če ni nč tazga, bom pa te naroču, mnde ne bo poštnina tolk za ene šravfe.

Kaj nimajo samo najti moraš je cela stelaža raznih rosfrej vijakov,takoj pri prodajalnem pultu če nenajdeš vprašaj trgovca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo, saj v NM ne, mi je prodajalc prnesu pokazat kaj majo, pa so bli pregrdi. Morjo bit lepi inbuski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

ve kdo kje bi lahko kupil nosilne vijake za vetrobran... tiste gumice ki se raztegnejo jo jih privijačiš?

hvala

louis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jst bi še dodal temu vprašanju, kje dobit kar komplet vijake?

Original so 3eur komad, rabem jih pa 16 :D

V BTC-ju v Ljubljani za City parkom in kolesarskin centrom Baver je trgovina z opremo za čolne. Imajo veliko izbiro INOX vijakov in matic. Sem jih tam nabavil, ko so mi odpadli z Givi maske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem,

Rabil bi kakršnekoli informacije, ki jih imate z uporabo racing vetrobrana in pa double bubble? Kater se bolj obnese? Odločujem se za nakup, pa ne vem kaj bi vzel.

Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem,

Rabil bi kakršnekoli informacije, ki jih imate z uporabo racing vetrobrana in pa double bubble? Kater se bolj obnese? Odločujem se za nakup, pa ne vem kaj bi vzel.

Hvala in lp.

double bubble..obvezno.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem,

Rabil bi kakršnekoli informacije, ki jih imate z uporabo racing vetrobrana in pa double bubble? Kater se bolj obnese? Odločujem se za nakup, pa ne vem kaj bi vzel.

Hvala in lp.

poglej na 4race.si, stanejo tam okoli 50e, meni se zdi to kar ugodno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!