Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Čehi so svoje dni na veliko uporabljali enokolesno prikolico PAV-40. Pa še jih kdaj pa kdaj vidiš na cesti. Prikolice... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ok, bom spet malo težil: ima kdo pojma kje se bi brez problemov dalo dobit v slo kake mra/pluig šipe, vem da ni problema za 4race vendar so omejeni z modeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, bom spet malo težil: ima kdo pojma kje se bi brez problemov dalo dobit v slo kake mra/pluig šipe, vem da ni problema za 4race vendar so omejeni z modeli

ker nimaš napisano kaj voziš ne vem če imajo ampak poglej na http://www.bikeit.co.uk pod screens in če najdeš kaj me kontaktiraj na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ali nudi dovolj vetrne zaščite pri hitrostih nad 150km/h in ali se vozne lastnosti motorja poslabšajo. ...

Naked je naked in je veter vračunan zraven. Pri višjih hitrostih, ki se začno seveda ravno nekje nad 150-160 se ne slabšajo vozne lastnosti motorja, temveč voznika. Preko telesa prenašamo na motor treslaje in gibanja, ki nam jih povzroči veter. Torej veter=> voznik => motor. Motor sam ni nič kriv! Trening mora biti usmerjen na voznika. Višje hitrosti na nakedih pač niso za pussyje. Pussyji montirajo pussy vetrobrane. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naked je naked in je veter vračunan zraven. Pri višjih hitrostih, ki se začno seveda ravno nekje nad 150-160 se ne slabšajo vozne lastnosti motorja, temveč voznika. Preko telesa prenašamo na motor treslaje in gibanja, ki nam jih povzroči veter. Torej veter=> voznik => motor. Motor sam ni nič kriv! Trening mora biti usmerjen na voznika. Višje hitrosti na nakedih pač niso za pussyje. Pussyji montirajo pussy vetrobrane. :P

That`s right! In če kdo potrebuje pussy vetrobran (GIVI, cel, lep, za naked z okroglo lučjo), ga lahko dobi od mene za ceno po dogovoru. PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

halo vsem ki berete tole in boste pomagali meni in mogoče še komu pri odločitvi.Namreč v kratkem imam namen zamenjati prednjo šipo na motorju pa ne vem kako se odločiti ali z krilci ali brez.Prebral sem sicer nekaj testov, ampak direktne izkušnje uporabnikov so vedno najboljše,zato če kdo ima ali pa je poizkusil motor z to šipo bi prosil za kakšen nasvet :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo vsem ki berete tole in boste pomagali meni in mogoče še komu pri odločitvi.Namreč v kratkem imam namen zamenjati prednjo šipo na motorju pa ne vem kako se odločiti ali z krilci ali brez.Prebral sem sicer nekaj testov, ampak direktne izkušnje uporabnikov so vedno najboljše,zato če kdo ima ali pa je poizkusil motor z to šipo bi prosil za kakšen nasvet :yes: .

Naroči od firme mra.de apsolutno z špojlerjem je odlična stvar sploh pri večjih hitrostih ni turbolenc na čeladi,če pa slučajno so to preprečiš z nastavitvijo špojlerja. Sam imam tako šipo in je zelo vredu,sploh pri višjih hitrostih.

Ps:še slikca moje šipe.

post-9445-1205614342_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mogoče ta tema ne spada sem, ampak vseeno....

Zanima me, kje lahko to dobim, namreč nikjer ne najdem. Imam sedaj kovček ki ga želim odstranit, pa nabavit naslon. Ali morda kdo ve, kje bi lahko to dobil ali pa zamenjal kovček za naslon??

post-20658-1215857055_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš malo žilice, predelaj oz. dodaj in naredi takšen nosilec, če boš kdaj ob kakšni nuji potreboval, da boš preprosto odstranil naslon in nazaj pritrdil kovček.

Malo rofraja, švas mašinenzi ali hardlot mašin pa gasa. :naughty:

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, če bi mel mašinerijo.. HEHE. Sicer se mi pa zdi, da ta kovček sploh ne spada na čoperja. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naroči od firme mra.de apsolutno z špojlerjem je odlična stvar sploh pri večjih hitrostih ni turbolenc na čeladi,če pa slučajno so to preprečiš z nastavitvijo špojlerja. Sam imam tako šipo in je zelo vredu,sploh pri višjih hitrostih.

Ps:še slikca moje šipe.

kot premekateri si s tole previsoko šipo pokvaril lep naked motor :closedeyes:

vem, kako piha na takem motorju, tudi vem, koliko se taka šipa pozna.............samo zame to ni več naked

post-5241-1216220189_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem dobil rabljeno šipo za mali denar, ima pa ''polno'' površinskih prask. Ne raz, samo leta uporabe pač naredijo svoje...

Malo sem uporabljal iskalnik, pa ne najde kaj konkretnega, kako jih spolirati. Vem, da sem pred časom to nekje bral, ne vem pa kje. Ima kdo kakšne izkušnje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil rabljeno šipo za mali denar, ima pa ''polno'' površinskih prask. Ne raz, samo leta uporabe pač naredijo svoje...

Malo sem uporabljal iskalnik, pa ne najde kaj konkretnega, kako jih spolirati. Vem, da sem pred časom to nekje bral, ne vem pa kje. Ima kdo kakšne izkušnje s tem?

Boter Detlev nudi med drugim Xerapol. Bojda deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!