Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Kaj boš sam plastike kupvov? Kr neki. Raj kupš cel motor, ne pa da se s plastikami jebeš - a bo pasal a ne bo pasal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš sam plastike kupvov? Kr neki. Raj kupš cel motor, ne pa da se s plastikami jebeš - a bo pasal a ne bo pasal :BUA:

al pa šparej denar pa si čez 1 leto nabavi kej boljšega-močnejšega .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bla huda fora. Zjutr odpreš garažo in se uprašaš: A nej uzmamem rsko, al čm ra mitota. To je zdaj vprašanje :lol1:

Drgaš ma pa en tip na bikepics (se mi zdi da dirka) u svoji garaži rs 250 in mitota 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem me pa hitro seznani z njim, da mi posodi mitota za kaksen teden, tako ai tako bo imel vsaj en motor.

Se mogoce kdaj jezite na starse, da vas niso kot male fantke vpisali v kaksen moto klub, kjer bi trenirali, dirkali.In vam ustvarili dirkasko kariero. Vsaj enkrat bi si zelel reci: "joj, mami, danes si mi pa resnicno ne da voziti aprilie RS sport, gp version, bi lahko raje doma ostal in gledal televizijo ali bral knjigo", ne privoscim jim, jaz, ce bi bil v tem sportu bi bil tako zelo zagret, da bi imel kar 12 h treninga na dan. Paradise, vonj visoko oktanskega bencina, zazgane gume in hrup motorja. O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem me pa hitro seznani z njim, da mi posodi mitota za kaksen teden, tako ai tako bo imel vsaj en motor.

Se mogoce kdaj jezite na starse, da vas niso kot male fantke vpisali v kaksen moto klub, kjer bi trenirali, dirkali.In vam ustvarili dirkasko kariero. Vsaj enkrat bi si zelel reci: "joj, mami, danes si mi pa resnicno ne da voziti aprilie RS sport, gp version, bi lahko raje doma ostal in gledal televizijo ali bral knjigo", ne privoscim jim, jaz, ce bi bil v tem sportu bi bil tako zelo zagret, da bi imel kar 12 h treninga na dan. Paradise, vonj visoko oktanskega bencina, zazgane gume in hrup motorja. O:-) ;)

ok ok umir se zej je ze :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma cela ta tema je :topic: :SS najbols bi jo blo kr zapret...

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma cela ta tema je :topic: :SS najbols bi jo blo kr zapret...

ja sam res ce mene prasas bi jo res blo treba :D kr itk sam nabijamo tle brezveze ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: :oops: Oproscam se, malce me je zaneslo, no veliko. Tudi jaz se strinjam :stupid: , da je zdaj vse :topic: in bi bilo treba to zapreti.

Prosimo, zaprite to temo. :rtfm: :yawn:

M.G.: Opdrli bomo, ko bo(m) imel (kdo) kupil to Aprilio. :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: :oops: Oproscam se, malce me je zaneslo, no veliko. Tudi jaz se strinjam :stupid: , da je zdaj vse :topic: in bi bilo treba to zapreti.

Prosimo, zaprite to temo. :rtfm: :yawn:

M.G.: Opdrli bomo, ko bo(m) imel (kdo) kupil to Aprilio. :P :evilgrin:

ne se jo ne bo nic odpiralo kr je tema o aprilia rs 125 ze odprta in tanova aprilija spada med njo saj so v tisti temi vsi letniki ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah a pol bo ksn moderator prsu? k je res sam nabijanje tle k motorja sploh se ni u sloveniji pa tle ze folk razpraula kk se da zalagat z njim :slap: brezveze :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!