Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Danes zakrožil iz Cerknice preko Postojne do Ilirske Bistrice in nazaj. Srecal par motoristov, opazil in obcutil kar nekaj peska do Postojne, naprej do Ilirske Bistice pa cesta supr. :OK:. Zaradi dokaj poznega štarta imam še zdaj dvoje nogavice :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena kratka furca v duet-u čez Lučine v Š. Loko in čez Katarino nazaj v štalco.

Na grebenu višje od odcepa za Šentjošt, preden se spustiš proti kraju Ljubljanica, mi je že tretjič pred kolo skočil isti pes. Drugič sem lastnika opozoril, včeraj pa nadrl nič krivega malarja, ki jim je delal, od domačih pa nikogar doma. Naslednjič počakam na licu mesta in kličem policijo! Upam, da do takrat, ne bo kdo "plačal" te lahkomiselnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po včerajšnjem neuspešnem nagovarjanju po večji zasedbi, sem se potem sam odpravil proti Rakitni. Tja do Podpeči je malo čuden okoliš za vozit, cesta ni travno zanimiva, potem ko se začneš vzpenjat, pa sledi lepa široka cesta ob cesti pa kar nekaj meni najljubših znakov :OK: (dvojni ovinek, ali več zaporednih ovinkov) :OK: , vendar si kar prehitro na Rakitni. Ob jezeru v brunarici, mi je prijazen gazda ponudil pivo in klobaso, ter svetoval naj se odpravim še do Cerknice, do kjer je razen 2 km makadama super ovinkasta cesta in baje nov asfalt. Vendar pa sem se potem odloču da se vrnem domov, ker je začelo malo hladiti v prste in sem si prišparal užitke za drugič, ko bo topleje in se mi po morda pridružil še kdo, da bo še bolj veselo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena kratka furca v duet-u čez Lučine v Š. Loko in čez Katarino nazaj v štalco.

Kolk je pa šodrasta cesta čez Lučine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil 100 km... in to je za naslednje 3 tedne zadnja furca...

...ampak je bila pa lepa... (če izvzamem vedno več kretenov na cestah :wacko: )... iz LJ do Horjula, pa potem po obronkih Barja na Rakitno, ki je, mimogrede, presenetljivo čista in ovinki krasni, pa potem nazaj v Lj... s sopotnico... oba sva uživala... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem jo mahnil na Goričko, vmes obiskal Reda v službi, pol pa še do Lendave in domov, vreme idealno (že malce prevroče)....samo kaj pa folk danes po cesti dela :slap: ......prehitevanje brez žmigavca, v škarje, izsiljujejo prednost... :o ...vpliv polne lune mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj. - Portorož - Lj. :OK:

Po tankanju (pumpa na koncu Izolske obvoznice) je bil takle pogled na Izolsko marino:

[attachmentid=67624]

post-9351-1145026124_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno nazaj s fure

sem sel v pliberk pogledat, ce je hajder ze dal nazaj dvojezicne table. nic od tega. banda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se podal na krajšo pot po SV SLoveniji. mb-šentilj-po avstrijski strani do gederovcev-ms-spet preko gederovcev do radgone-lenart-mb. tak da se je nabralo prijetnih 130 km.

na poti srečal tudi veliko motoristov, mogoče celo koga od vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Ljubljana-Ljubljana. .. čudovitih 0,0 z motorjem danes ... z avti cirka 20 ... pritisk pa danes normalen in brez čudnih nihanj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Litija ( tankal ) - Zagorje - Izlake - Trojane -

Domžale - Ljubljana. Približno 110 km.Srečal kar nekaj

motoristov,pa tudi prehitelo me jih je kar nekaj. Pač bolj

LT vožnja, utekanje motorja. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ng - sistiana (kupla nov ledvicni :D) - trieste - (prevzela jst konjicka :010) - lipica - sežana - dutovlje - branik (vidli Gorazda ;)) - selo

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes fura z avtom do vulkanizerja, v prtljažniku pa skoraj nova predrta zadnja guma. Povozil sem del ležajnega ohišja, :eek: ki ga je nekdo razrezal z brusilko in odvrgel na glavno cesto skozi naselje. Luknja je bila tako velika, da sem moral kupiti novi plašč. :angry2: O nepotrebnem strošku ne bom niti razlagal. :headbang:

Grem na ono stran kjer se lahko bruha in kolne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes fura z avtom do vulkanizerja, v prtljažniku pa skoraj nova predrta zadnja guma.

Šlauf noter pa burnout :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa ena solo turca: MB-Pohorje(gor & dol 2x)-mimo Dobrave proti Vurberku v smeri Ptuja, dalje proti Lenartu nato mser Sladki Vrh-Šentilj in nazaj za Maribor....lepih 170 km.Vpliv polne lune pa je očitno deloval tudi pri avtih s katerimi sem jaz imel opravka,med drugim sekanje ovinka ko jaz prehitevam(očitno parminutna vožnja za avto+blendanje pred prehitevanjem+smerokaz vseeno ni dovolj;še dobro,da je bila cesta dokaj široka.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj padla kocka da grem do Mosta na Soči. (Cerknica- Logatec-Idrija-Most na Soči in nazaj ). Cesta na posamaznih ovinkih posuta k za 1.januarja(od kamionov), če zanemarim da mi je par avtov odvzemalo prednost in skori cel pas neki avtobus :BUA: pol je blo super. Ja na vijugal sem pa se :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se nerad hvalim oziroma se še nisem kje se furam :grrr

ampak tole pa moram javno oznanit :grim

letel v Litijo k LA BA centru na probo tele zverine :OK:

kad sedneš na njega ne silaziš :grim :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Boštjan /Simon še enkrat hvala že strgamo cekinčke :D

post-5614-1145103830_thumb.jpg

post-5614-1145103850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, danes kurešček, savudrija, kurešček cca 360km, srečal ogromno motoristov,

l.p.janih

ps.: nekdo me je glih v ovinko pozdravu kr z nogo, drugač ni mogu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!