Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

DOČAKAL SMO JO, prvo pravo furco letos. :D :D :D

Začel se j prepričevanjem simpatičnega dekleta naj pojde z menoj. Seveda se ni mogla upret povabilu takega fejst fanta :yes: Ob 10-ih sva ga krenila v megleno jutro, proti soncu-Dolenjski. Pot naju je vodila do kofeta v Kostanjevici. Pot je bila večinoma suha, le bogenšperk je zadrževal vlago na cestišču :xx:

Po martinčkanju na soncu, sava jo krenila domov. NA poti sem se ustavil še prei bratrancu in sprobal novo pridobitrv :OK: Pol pa na pizzo v Šmartno pri Litiji in domov. Dan je bil res super. Eden boljših možnih scenarijev za uvodno furo :)

Evo motorčič :OK:

post-6413-1140366078_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po savinjski dol, po savinjski gor :yea1:

Vtisi, nepopisni, kot bi se znova rodil :grim

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo je kratko ampak sladko :OK:

Malo sem se zapeljal po posavju. Ceste pa so :BUA:

Lep in varen začetek sezone vam želi CICIBAN :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga peljal malo na sprehod..mal po lokalnih ulicah... kot prenovljen se zdej pocutim... se mal pa bo slo ciiist zares.....brrrrrrrrrrrrrrmmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans malo okoli lj super vsaj za začetek sezone če se lahko reče začetek :OK:

Popravljeno . Popravil gregc01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes je spet padla ena zgodnje spomladanska tura: apače-radgona-lenart-maribor-šentilj-trate-apače

ceste skoraj čisto brez peska, so pa ble mokre na nekaterih delih....srečal tud nekaj somišljenikov na motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Prva fura letos .Ob 12.00 štart Šk. Loka, po stari cesti čez Postojno ,cilj(Koper),po isti poti nazaj.Doma

ob 16,00.Malo mraza na nekaterih odsekih,pa mokra cesta,kar nekaj sonca,drugače pa kar toplo za tale

čas.Srečal tudi nekaj meni podobnih zagretežev.Za prvič letos super, prevoženih pa 260 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 18.feb., Kočevje - Petrina - Kočevje. Prvih 50 km letos. Cesta suha, večinoma brez peska, senčne lege pa zahrbtne. Lepo je imet spet čelado na glavi. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: Pišuka, mi je sfotokopirano tablco, kljub temu da je bila zavakumirana, premočilo na spodnjem robu. A bo res treba it ta pravo iskat? :? .)

Skratka proba ta male prdule je uspela. Bo treba novo sprednjo gumo, verižni komplet, svečko, pa seveda tablico. In potem gasa čez drn in strn, pa seveda tudi po asfaltu. Včerajšnja fura me pač ne pušča več ravnodušnega. Pa tako sem se trudil... Kawl bo pa moral še malo počakati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dans ene 2km po snegu s krosko... :OK:

je blo kr zabavn...vsaj neki kar sm meu od tega snega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih moped popedenov, pol pa tole sranje od snega.... testni trije metri po garaži so bili dokaj bedni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko :) …od MB-mimo Rač-čez Kidričevo-Ptuj-via MB-do Selnice-k Lipi na pico in domov…čudovito :OK:

Eee, sedaj lahko ščije kolk če…. :doze:

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem bil danes na krajši furci. Nabralo se je dobrih 50 km na relaciji: Apače-Radgona-Radenci-Vučja vas, M.Sobota-Geredovci-Petajnci-Radenci-Radgona-Apače.

Sicer je bilo še malce hladno, ceste pa večinoma suhe in brez peska. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli Pohorja dobrih 150 km. Sem mislil še dlje skočit, pa me je v Doliču malo sneženje zastrašilo. Vseeno je bilo bolje kot nič. Malo hladno. Gretje ročk delalo bp, čelada se ni rosila. Užival.

Srečal le en par na motorju med Konjicami in Tepanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehiteval čez pouno črto na preglednem delu ceste in pol skoču cajkič z ene stranske ceste pa za nami, pol nam naredu pridigo in šou, vsaka čast takemu policaju da ni tkaoj dal položnice!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Vransko - Lj in potem še malo po LJ. Nekoliko mrzlih 133 km. Potem pranje in v garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D

No takole, se pelje marsovec z Gorenjske proti LJ. Pol avtomobilov otovorjenih s smučmi, pol od ostanka namenjenih v Planico, marsovec pa ob 8 30h mirno zmrzuje v desno roko in šiba proti LJ.

Smo začeli, sramežljivo, a počasi bomo zbezali pomlad na plano.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!