Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Danes je bilo pa super :OK: :

Iz kranja proti Škofji loki in čez popeskane, posoljene in mokre Kladje v Cerkno: Od tam do Mosta na Soči in nazaj. Cesta super! Nobenega peska, asvalt čist. Enako cesta do Idrije in naprej do Godoviča. Na Kalcah obrnil kar proti domu (na ride se mi ni dalo, je bilo že dovolj ovinkov).

Nimam pojma koliko kilometrov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sončno jutro me je opogumilo da sem se odločil za prvo letošnjo vožnjo v deželo terana

Start ob 11,00 uri proti Trojanam temperatura ugodna ,na Ridah me fantje motoristi KR reg. opozorijo na

plave .V Senožečah zavijem proti Novi gorici ker pa je že dokaj toplo se ustavim za krajši počitek

Ura me že priganja zato se poženem preko Trstelja nazaj proti domu ceste so suhe in čiste zato

vožnja mine brez problemov prevozil sončnih 450km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z mojim Šokcem na poti: SV, Maribor, Poljčane, Olimje, Rogaška Slatina, Majšperk, Ptuj, Maribor, SV.

Koliko se je nabralo km ni važno, važno je to, da so se km nabirali v lepem vremenu.

Midva tik pred odhodom s polnimi žepi čokoladic iz čokoladnice Olimje.

post-9953-1144522368_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve sliki iz prijetnega izleta:

- bivši grad grofa Attemsa

- dva mala vrčka dobrega temnega piva, privatne pivovarne Haler (v celem dnevu dva nista preveč, čeprav bi jaz še lahko katerega zvrnila, pa mi je že prvega naskrivaj srkal Šokac :whistle: , ko sem jaz veselo opazovala okolico.... :eek: )

:OK:

post-9953-1144523278_thumb.jpg

post-9953-1144523429_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh dons jih je blo pa kr 330 :OK: prijetnih, sončnih. Piran (17-18°C, vetrovno- Vrhnika 20°C )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo!

jst sm pa sou dns Kr-Jesenice-Kr. Gora in potem nazaj do begunj in tm na trzisko stran po nekih ovinkih podobno kot ksn prelaz. Nevenm tocno kako se tam rece

Za ovinke zalagat :OK: :OK: :OK:

Sam k se mi je en fotr s prikolco uvaliu :BUA: :? drgac pa majka an najlepsi vreme :worship: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mene je pot vodila v CEle in njeno ožjo okolico,tko da se je nabralo 285km pol sem pa še teh 15km nardila mal po regiji da se jih je nabralo točno 300 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...do begunj in tm na trzisko stran po nekih ovinkih podobno kot ksn prelaz. Nevenm tocno kako se tam rece

Za ovinke zalagat :OK: :OK: :OK:

Sam k se mi je en fotr s prikolco uvaliu :BUA: :? drgac pa majka an najlepsi vreme :worship: :lol:

Mogoče misliš cesto "pod gorami". Pazi drugače na tej cesti, ker ti bo sredi ovinka kaki fotr uletel 3/4 po tvojem pasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijava Gorica - Velike lašče - Cerknica - Planina - Postojna - Planina - Logatec - Žiri - Škofja Loka - Medvode - Zbilje - Medvode - Lj - Škofljica - Lj - Medovde - Zbilje (pozabljena denarnica na Zbiljah :slap: ) - Medvode - Ljubljana

Razen preklicovanja kartic zelo fajn dan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes krasnih cca. 250km ...

MB-Polčane-Moto Boom-Logarska-Pavljičevo-Bleiburg-Dravograd-MB....čudovito!!!!

V spremstvu:Danči in Gody

Slikce:

[attachmentid=67181]

[attachmentid=67182]

[attachmentid=67183]

[attachmentid=67184]

[attachmentid=67185]

PS: Hvala obema za možnost obilnega testiranja racing Huse...Fišu pa lepe pozdrave od kazalca... :angry:

LP.A.

post-6275-1144533765_thumb.jpg

post-6275-1144533784_thumb.jpg

post-6275-1144533804_thumb.jpg

post-6275-1144533823_thumb.jpg

post-6275-1144533839_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla sledeča furca: MB-SL.Bistrica-Poljčane-Bistrica ob Sotli-Brežice-Krško-Zidani most-Laško-Celje-se pred vhodom sejma dobil z Lego-tom-nato pičil dalje za Vojnik-Velenje-Dravograd-Sl.Gradec-Maribor. Lepih 317 km z boljšo polovico;na srečo spet brez večjih neprijetnosti razen sekanja ovinka merđota z LJ tablico in strica z novo Hondo Civic ,ki je hotel dirkati z mano :angry2: .

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s kolegom Rokom padla popoldanska furica Lj-Kr-Predvor (kofetkanje ob jezeru) -Cerklje-Mengeš-Lj.

Sicer ne prav velika kilometrina, sam je pasalo :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozila 420km Lj - Poreč - Lj, smer Buzet je odlična, nov asfalt, na Črnem Kalu sta nas pozdravila policista, OPOZORILA :D za prehitevanje čez polno črto in srečno do doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno (beri legalno) otvoril sezono. Sicer se je nabralo samo cca 100 km po Poljanski dolini. Sam občutki so pa :OK: :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Kočevje - Dvor - Dolenjske toplice - Semič - čez Vahto N. mesto - stara cesta Trebnje - Ivančna - garaža. Je bilo v planu še Bizeljsko pogledat, pa je nekaj lovskega vmes prišlo. :blush:

Furca po začetnem dvigu pritiska na 230 pred cerkvijo na Viču čudovita. Bela krajina nepozabna. Se bo treba kmalu, ko bodo breze ozelenele, vrniti tja!

V Ljubljani pred Viško cerkvijo pa so imeli očitno živinski sejem. Polno rac, kur, ovc, kozlov in tudi nekaj bikov! Imeli pa so skupno točko! Po tacah. parklih in tudi nekam zataknjene so s seboj vlačili veje nekega grmovja. :blink: Po mojem je bila kakšna halucinogena zadeva, saj so blejali in meketali čez celo cesto 100m na široko. Ker je na prehodu že nekaj časa gorel rdeč pešec, za goved pa znaka in semaforja ni, sem prvič obrnil Kawo do rdečega polja in tudi nekaj gume pustil tam. Mamicu jim goveju! Le kje so imeli pastirja? Verjetno se je za vogalom zakadil s tisto zelenjavo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto z miss M. LJ - Ribnica - Gotenica - Črnomelj - Semič - Izvir Krke - Turjak - LJ. Sončno, prijetno, razen pri semiču neki bedak na motorju nasproti prehiteval nevanro v škarjice. Mamumunabiyem :angry:

V nedeljo pa spet s tamalo na hrbtu LJ - Gornji Grad - Logarska - Šentrupert - Trojane - LJ. Vreme sicer zmernodopretežnojasnozmanjšooblačnostjo ampak pihalo pa je za popysdit. Na magistralki CE - LJ naletel na skupino kakšnih 20 motoristov z NM in domžalsko registracijo. Verjetno so se vračali z Motobooma. Slog vožnje lagano turistički :P Zato prehitel in gasa do doma, v pralnico in na žlokrofe.

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, kakšna je cesta Kočevje - Dvor ?

Presenetljivo brez peska. Običajna klasika. Za mojo turistično vožnjo nekaj nad omejitvijo čisto ok. Ali zadošča pri teh temperaturah za kaj bolj športnega, pa ne bi vedel. Imam na zadnji gumi še vedno kakšne 3/4 cm nerabljene gume. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pštt, tišje.

Aja, pardon, ponavlljam tišje:

Presenetljivo brez peska. Običajna klasika. Za mojo turistično vožnjo nekaj nad omejitvijo čisto ok. Ali zadošča pri teh temperaturah za kaj bolj športnega, pa ne bi vedel. Imam na zadnji gumi še vedno kakšne 3/4 cm nerabljene gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pardon, ponavlljam tišje:

Presenetljivo brez peska. Običajna klasika. Za mojo turistično vožnjo nekaj nad omejitvijo čisto ok. Ali zadošča pri teh temperaturah za kaj bolj športnega, pa ne bi vedel. Imam na zadnji gumi še vedno kakšne 3/4 cm nerabljene gume.

Hvala samo to me je zanimal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto v Dvoru na kosilu v neki oštariji in so mi domačini za šankom sami predlagali, da sprobam cesto do Kočevja, češ, da je to čisti zakon za motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo v planu še Bizeljsko pogledat, pa je nekaj lovskega vmes prišlo. :blush:

Če prideš v ta konec me obvezno pokliči !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!