Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 250


hardgainer

Priporočene objave

Grčar, dej ti si bolj v teh stvareh notri...kolega išče kit za zablokiranje KTM duke, letnik 95. Mi mogoče lahko napopaš kakšen link, če mogoče najdeš kako ustrezno zadevo.

Ups, sem malo off topic:), magari če napišeš v tisto temo "najboljša izbira do 25Kw"

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me naslednje, kje je mogoče v Sloveniji kupit kawasaki zzr 250 na www.dks.si ga namreč nisem videl.. če me lahko kdo pravilno usmeri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me naslednje, kje je mogoče v Sloveniji kupit kawasaki zzr 250 na www.dks.si ga namreč nisem videl.. če me lahko kdo pravilno usmeri..

Mislm da novih ZZRov ni več, lahko kakega rabljenga nabaviš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da novih ZZRov ni več, lahko kakega rabljenga nabaviš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

se pravi je samo to to? ni drugih možnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, vpraš na DKS, poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

kaj recimo temu manjka?

KLIK

Če že maš kej več dnarja kupi ER-5n ali f, s tem da kupiš novga in ma že original 25kW, ali pa kupiš katerikoli motor, nabaviš blokado iz NEM, daš 100€, vgradiš, in homologiraš na LPP...

Lohk maš tudi 600 ali 750ccm motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj fali mu ne nč, sem tudi že pisal nekaterim naj mi kj več povejo pa to.. pritegnu me je zzr.. glede na to da sem novopečen motorist pa tud neb rad kej prevč pretiravu z vsem skp, pa bom vidu kakšni bodo odgovori. hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj fali mu ne nč, sem tudi že pisal nekaterim naj mi kj več povejo pa to.. pritegnu me je zzr.. glede na to da sem novopečen motorist pa tud neb rad kej prevč pretiravu z vsem skp, pa bom vidu kakšni bodo odgovori. hvala :)

Ja, ja. drgač pa tudi z večjim motorjem ne boš nič falil...

Poglej kakega ER-5, pravijo da je ultimativna mašinca za se naučit vozt... oz. za začetnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja. drgač pa tudi z večjim motorjem ne boš nič falil...

Poglej kakega ER-5, pravijo da je ultimativna mašinca za se naučit vozt... oz. za začetnika...

ni tok napačen sam nima tok strupenga zgleda, rad bi tak ane.. hud zgled, komot, za kakšno dalšo pot.. za moč ni take panike, ni treba da je kej prevč.. na žalost na območju 250cc ni nvem kok dost izbire zapravil bi pa do 1000000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tok napačen sam nima tok strupenga zgleda, rad bi tak ane.. hud zgled, komot, za kakšno dalšo pot.. za moč ni take panike, ni treba da je kej prevč.. na žalost na območju 250cc ni nvem kok dost izbire zapravil bi pa do 1000000

Hmm, strupen izgled maš tudi na kaki Hornetki, res da nima oklepa, ampak recimo da ga za do 140km/h niti ne rabiš...

Mogoče kak sportak, malce starejši(98 ali 99letnik), drugače lahko kakega nakeda fino predelaš...

Predvidevam da imaš izpit za 25KW...

Te motorje se da vse zablokirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšen GPZ 500??

Sicer pa teh mopedow je tulko da :wacko:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar zadeva teh blokacij in to... se pravi če ma 25kw ni važna kubatura? je to 100% potrjeno al?

Poglej v izpit. Piše ti največ 25KW IN ne sme presegati razmerja 0.16KW/kg... motor mora biti težji se mi zdi od 157kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v izpit. Piše ti največ 25KW IN ne sme presegati razmerja 0.16KW/kg... motor mora biti težji se mi zdi od 157kg

ja ja tist od razmerja sem vedu ja, nisem pa bil siguren glede kubature, no pol vredu.. skoraj gotovo bom se usmiru na er 5 kajti enkrat ko mi poteče omejitev ga enostavno odblokiram pa je rešeno zako da ga bom lahko mel več časa kot npr eno 250cc ane ki bi jo najbrž zamenjal ko bi se končala omejitev... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mam problem...

na motorju se mi je odvijačil vojak za nastavljanje prostega teka...

ker pa sem še zelen ne vem kam ga privijačit nazaj...

predlogi,rešitve....

PS:prosim za čimprejšen odgovor ker je zunaj sonček... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk vsi k imaste izpit do 25KW je tako: Bilo kateri motor se jih da na 25KW zablokirat pač ko kupite nov motor naročiš blokado serviser ti ga vgrdi greš z papirji na tehniški in ti v prometno napišejo 25KW isti dan blokado daš ven ponavadi so čisto banalne blokade! Jst sem najdu nemško stran ampak tudi tam k kupiš motor lahko ti ga takoj naroči da pride skupaj z motorjem.

Do zdej sme najdu blokade za: Suzuki GSX 600 - 750 , Honda Cbr600RR , Kawasaki ER-6n in 6f ,z750..in ostali....blokade stanejo manj kot 30k .

Za nove ki gredo na ta večje priporočam kak kawasaki er-6n oz f nov model 2006 zelo lep in osebno probal na avto šoli tukaj in je dokaj lepo se ga vozi :D moj next bike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privijačiš ga tja kjer bi moral biti sedaj prazen prostor na fergazerju.

Sj to je problem....tega praznga prostora ne najdem(beri-ga ni).in tist k ma doma zzr250

nj prosm mal pogleda kam mu gre ta vijak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy :

Iz posta predvidevam da ti je padel ven en šrauf. Ker ves da ma zzr dva fergija, oba fain prečekiri kje se razlikujeta za tist šrauf, ni hudič da bos najdu .) . Drugače pa ni iz fergija.

Poročaj o uspehu.

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: B)

Snoopy :

Iz posta predvidevam da ti je padel ven en šrauf. Ker ves da ma zzr dva fergija, oba fain prečekiri kje se razlikujeta za tist šrauf, ni hudič da bos najdu .) . Drugače pa ni iz fergija.

Poročaj o uspehu.

Luknja najdena in šrauf zašraufan :OK: .manjkal je tam kjer je zajla za gas na frgazarju-drži štant gas.

Zdj pa letim na furo k je sonček... :D :P :kva2: :lol1: :ninja: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy vids da si zrihtu :) . Simpl varjante se najtarbulš .)

Uzivej u furi :OK:

Sem že :OK: na obali je bil tak lep sonček...dobr da mi je že učer ratal.

mimogrede...kok se pozna pr pospeških če bi dal spredi en večji zobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Danes se mi ze zgodil neljubi pripetljaj :( . Motor mi je padel na levi bok :slap: :slap: :slap: :BUA: , z mislimi sem biu drugje in pozabil odpreti tačko...

Zlomil sem ročico za sklopko, ročiča za menjalnik se je zvila noter(katero sem zvil nazaj tako da s tem ni problema), leva tačka oz. stopalka pa je počila, tako da je prakticno za zemenjat. Najbolj pa mi je zal za levo stran oklepa ki je popraskana(glej spodaj sliki).

Zanima me ali ve kdo kakšno pametno resitev za oklep :hmm: , kajti novega nebi kupoval saj je drag ko žafran(96 000 sit, samo levi :kva2: ) . Razmišljal sem o "pulir pasti", ali ima kdo kaškne izkušnje s tem? Pozna kdo kakšnega majstra ki se s tem ukvarja? Ima kdo kaj od naštetega slučajno doma za prodajo?

Skratka hvaležen bi bil vsakega nasveta oz. pomoči.

LP

IPB Slika

25-04-06_1651.jpg

IPB Slika

25-04-06_1652.jpg

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz okolice pragerskega je en ko vrei narei pa niti pretirano drag ni... če te zanima piši na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!