Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Na njihovi strani kjer lahko rezerviraš karte piše da je že low season. Za dva in motor z sedeži pa je bila cena pred nekaj dnevi 130€, nekaj minut nazaj pa 104€, medtem ko pa je za 15.9 cena okoli 150€. Kako določajo cene mi ni čisto jasno, mi je pa rahlo vseeno če bom prišel ceneje skozi. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Makedonijo in Srbijo smo že večkrat prevozili...zato bomo pa nazaj grede ubrali iz Meteore direkt na Prespansko Jezero, potem Ohrid - Debar .- Peshkopi - Kukes - Prizren - Peč - Rožalije - Novi Pazar - Vrnjačka Banja

 

Bi prosil za info o tej cesti preko Albanije, ker tu se še nismo vozili...

 

Je albansko sesuta ali albansko super? ...400 kilska drekpumpa, prileten RT-1100 in fazerka, niso ravno ustvarjeni za enduro podvige?

Cesta Ohrid - Struga - Elbasan - Dures - Škoder je bila že pred 4 leti OK.

Letos smo prevozili Ohrid - Stuga - Debar - Burrel - Lezhe - Škoder, ki je pa malo pred Burrelom malo uničena, drugače pa kar OK in prevozna tudi z ''drekpumpo'' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Ohrid - Struga - Elbasan - Dures - Škoder je bila že pred 4 leti OK.

Letos smo prevozili Ohrid - Stuga - Debar - Burrel - Lezhe - Škoder, ki je pa malo pred Burrelom malo uničena, drugače pa kar OK in prevozna tudi z ''drekpumpo'' :)

 

Ja, to vem, vse te sem že prevozil... Zanima me konkretno: Debar - Peshkopi - Kukes... tu še pa nisem šel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi strani kjer lahko rezerviraš karte piše da je že low season. Za dva in motor z sedeži pa je bila cena pred nekaj dnevi 130€, nekaj minut nazaj pa 104€, medtem ko pa je za 15.9 cena okoli 150€. Kako določajo cene mi ni čisto jasno, mi je pa rahlo vseeno če bom prišel ceneje skozi. :hooray:

 

Meni so aprila 2013 najcenejše karte ponudili na agenciji http://www.avantura.si/...  Torej cenejše kot so bile objavljene na minoan ali na katerikoli drugi spletni strani trajektnih linij... Vse smo uredili 2 dni pred odhodom, preko mejla in plačal preko klika, s potrdilom sem potem v Trstu na blagajni dvignil karte... Tudi za letos sem jim pravkar poslal mejl, me zanima njihova ponudba..., javim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor avanture za 17.9.:

 

Cena na osebo palubni potnik in motor je v tem trenutku 93 €

Cena na osebo v troposteljni kabini in motor je 127,2 €

 

Cena je enaka če jo kupite pri nas ali v pristanišču.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite (ima kdo izkušnje), da dajo kaj popusta na količino (rabil bi 3x letno povratno karto za dve osebi plus motor)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ugodna cena za polno zasedeno 4 posteljno kabino... Če je kak kandidat, da jo deli z 2 Pakenštajnoma in enim Lepenašem, je dobrodošel... 17.9. plujemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to vem, vse te sem že prevozil... Zanima me konkretno: Debar - Peshkopi - Kukes... tu še pa nisem šel...

 

Sam se še nisem peljal po dolini Drina. Imaš dve varianti. Ta prva ob reki in kanjonu je skozi makadam, nekje celo double track in ta druga katera pelje po vznožju Koraba pa v celoti asfaltirana: Peskopi - Shumat - Sllove - Vleshe - Ceren - Bushtrice - Lusen - Bicaj - Kukes.

 

Ne vem, če je asfaltna trasa vrisana v Garminu. Poglej si pa v Google Earth.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druga katera pelje po vznožju Koraba pa v celoti asfaltirana: Peskopi - Shumat - Sllove - Vleshe - Ceren - Bushtrice - Lusen - Bicaj - Kukes.

 

 Poglej si pa v Google Earth.

 

V google mapsu je ravno ta vriisana kot neka pot, ona ob Drinu je pa vrisana z rumeno... V citynavigator 2012 jo pa ziher ne bo...

 

Hvala za info... Bomo prevozili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ferek: ja una ob Drimu je narisana kot glavna, vendar makadamska. Odpri Google Earth in si poglej dejansko stanje. Na tisti pod Korabom boš videl samo asfalt. Tudi na delu kjer je videti, da je makadam je na priloženih forografijah videti novi asfalt. V glavnem fajn se imejte na poti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto (še) ni reka Drin, ampak Drinit te Zi... vsaj tako me je podučil en domačin, ki mi je pomagal motor spravljat z nanešene zemlje, ko sem nasedel.

 

Cesta je pretežno makadamska, ampak je OK. Da se jo prevozit z vsem naštetim brez večjih težav. Asfalt je do par kilometrov naprej od Peshkopi, potem izgine in se spet pojavi malo naprej od kraja Skavice. Sicer pa obstaja nova asfaltirana cesta med PEshkopi in Kukesom, ki pa je na google maps ni vrisane. Jaz sem pomotoma par km naredil po njej, ker sem zgrešil križišče za Skavice in staro pot.

Popravljeno . Popravil Kiri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kiri: ne, nisem se tam še vozil. Povsod pa tudi ne morem biti .)

 

Super pot je. Razgledi so super...voziš se visoko nad reko in razgled je res noro dober. Gore Korab oziroma gora se nasploh ne spomnim, da bi jih videl, ker si tako ali tako ves čas obdan s hribi in ne vidiš čez. Pa tudi po karti sodeč nisi tako zelo blizu makedonske meje in gorovja.

 

Makadam je drugače v zelo dobrem stanju. Vmes sem ga žgal v hrib 60 in čez, kar se mi je zdelo izredno hitro :)

 

post-37388-0-34292500-1410987770_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Kiri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ali si je kdo ogledal stare podmornice  pri Vlori?

 

 

attachicon.gifpodmornice.jpg

Že vaj tri leta je baza zaprta, ker jo spet zaseda vojska. Je pa mal naprej od Sarande podmorniški bunker, sam starih podmornic ni več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vaj tri leta je baza zaprta, ker jo spet zaseda vojska. Je pa mal naprej od Sarande podmorniški bunker, sam starih podmornic ni več.

Ja zaprta je z žičnato ograjo ,mal naprej pa stražarnica,podmorniški bunker smo pa vidli ......1014068_657908104278745_126752655866311310291771_657910854278470_281841591411773

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno prenočišče v Vlore- Himare....

Damija34 kontaktiraj on je v našem tandemu navigator in organizator jaz samo sledim navigaciji ki jo on sprogramira ....... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija34 kontaktiraj on je v našem tandemu navigator in organizator jaz samo sledim navigaciji ki jo on sprogramira ....... :grim

mogoče bo pa rekel tukaj kakšno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!