Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Jaz grem DANES !!!!!

In sem šel. Lj-Kr.Gora-Bovec-Nova Gorica-Razdrto-Ljubljana. Prijetna fura. :rolleyes: Okrog Nove Gorice malo dežja :BUA: , drugače pa cesta suha in prazna. Policaje sem srečal šele na Postonjskih ridah, na najlepšem ovinku ( en ovinek nižje, na klopcah pa kar nekaj motoristov, ki so čakali :smoke: :whistle: , kdo bo prej odnehal OBLAST ALI LJUDSTVO).

In še malo popotniških slikic

post-17098-1209762999_thumb.jpgpost-17098-1209762989_thumb.jpgpost-4-1064409856.jpgpost-17098-1209762969_thumb.jpgpost-17098-1209762961_thumb.jpg[

attachment=123493:IMG_1392.jpg]

post-17098-1209762952_thumb.jpg

post-17098-1209762980_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo, ki za jutri še nima planov in bi mu odgovarjala fura na obalo, naj se javi.

Jest grem. Mogoče obiščem še Joškota. Sidro dvignem nejke okrog devete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bili na Grobniku.

post-1797-1209803408_thumb.jpg

post-1797-1209803422_thumb.jpg

post-1797-1209803436_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem DANES !!!!!

Se pač nisva dobro razumela okoli datumov :blush:

Če je kdo, ki za jutri še nima planov in bi mu odgovarjala fura na obalo, naj se javi.

Jest grem. Mogoče obiščem še Joškota. Sidro dvignem nejke okrog devete!

Prepozno opazil :headbang:

Sicer sem sam včeraj odpeljal "našo" lansko turo. Pavličevo-Železna kapla-Felkemarkt-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

:topic: Sedaj gre "maxič" na prvi servis potem pa :ninja:

Kaj ko bi se dogovorili da najavimo vožnje tam nekej do 20:00 ure, pozneje vsaj jaz osebno ne "brskam" po netu.

Bilo bi pa dobro da najdemo en skupen datum in se nekam zapeljemo vsaj v takem številu kot lani (11 maxijev) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo še en maxi-skuterist med vami. Prihajam iz Notranjske, lastim pa si Xcitinga 500, modre barve. Super bi se bilo enkrat skupej zapeljat sam kokr sm gledu ste vsi iz drugih koncev Slovenije :unsure:

Uglavnm če boste ali se bomo zmenli kdaj za furo po Notranjsko-osrednje slovenskem ali Primorskem pol se vam 100% pridružim.

Pa lep pozdrav vsem skuteristom!

Še fotka moje makine

dscn0916.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pač nisva dobro razumela okoli datumov :blush:

Prepozno opazil :headbang:

Sicer sem sam včeraj odpeljal "našo" lansko turo. Pavličevo-Železna kapla-Felkemarkt-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

:topic: Sedaj gre "maxič" na prvi servis potem pa :ninja:

Kaj ko bi se dogovorili da najavimo vožnje tam nekej do 20:00 ure, pozneje vsaj jaz osebno ne "brskam" po netu.

Bilo bi pa dobro da najdemo en skupen datum in se nekam zapeljemo vsaj v takem številu kot lani (11 maxijev) :whistle:

Organiziraj! :rolleyes:

Določi datum + rezervni datum ( vreme se ne da naročiti ). Najava :yes: vsaj 1 teden pred odhodom, ker imamo vsi kakšne obveznosti...

Določi tako turo, ki bo omogočala čim večjo udeležbo maxijev iz vse Slovenije, itd...post-17098-1209839828.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno opazil :headbang:

Sicer sem sam včeraj odpeljal "našo" lansko turo. Pavličevo-Železna kapla-Felkemarkt-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Enega "divjaka" :krneki: na T maxu sem pa včeraj res srečal nekje okrog Pavličevega sedla; ti je kaj znano?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno opazil :headbang:

Sicer sem sam včeraj odpeljal "našo" lansko turo. Pavličevo-Železna kapla-Felkemarkt-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Enega "divjaka" :krneki: na T maxu sem pa včeraj res srečal nekje okrog Pavličevega sedla; ti je kaj znano?!

A tista dva modra? :hmm: Sem bil že na koncu :blush: Se moramo nekako zmenit za poseben pozdrav, če se srečamo "forumaši", tako da lahko obrnemo in gremo skupaj na "pivo" :whistle:

LP

P.S. turo bi si že zmislil, s Vašo pomočjo, vendar je bolje da pade nekaj predlogov in se potem dogovorimo. Nazadnje sem pošiljal PM-je vendar so za slabo udeležbo mogoče krivi tudi "minuli" prazniki.

Čakamo predloge za vožnjo (datum in smer), ko se jih bo "nekaj" nabralo se odločimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pač nisva dobro razumela okoli datumov :blush:

Prepozno opazil :headbang:

Sicer sem sam včeraj odpeljal "našo" lansko turo. Pavličevo-Železna kapla-Felkemarkt-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

:topic: Sedaj gre "maxič" na prvi servis potem pa :ninja:

Kaj ko bi se dogovorili da najavimo vožnje tam nekej do 20:00 ure, pozneje vsaj jaz osebno ne "brskam" po netu.

Bilo bi pa dobro da najdemo en skupen datum in se nekam zapeljemo vsaj v takem številu kot lani (11 maxijev) :whistle:

Nisi povedal da greš po naši lanski turi bi se ti takoj pridružil, če ne pa prvi lepi vikend poknemo turo do Bleda da poberemo večji del maxsistov za sabo pol se pa dogovorimo za naprej,samo 18 ne morem ker imam zasedeno. Skuterist od kar imaš novi motor si postal noblih, sem te srečal prejšno nedeljo ob 13.30 na Gomilskem pa sploh ni bilo odziva (mislim da si bil ti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tradicijo prejsnjih let, bo potrebno konec maja izvesti 3. 'mednarodno' srecanje maxi-jev.

Prvi predlog:

Zbor: 24.5.2008 ob 10.00 v Portorožu.

Cilj: Benetke, 204km.

Vrnitev: okrog 16.00 ure po cestah severno od avtoceste, vodič: Johnny500.

Vir:

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...&image2.y=0

Jaz sem za, pa tudi če greva "samo" midva :whistle: . Pa še štart ne bo standarden, verjamem pa da bo mogoče komu predaleč npr. MB-čanom,

vendar se lahko do CE pripeljejo po AC, mi damo za jutranjo kavo in gremo naprej.

Skratka naj datum "ostane" 24.05.2008 ob lepem vremenu, relacija pa me tudi ne moti (čeprav iz Ce to nanese kar 400km v eno smer :slap: ).

Drugače pa je moj predlog po MOTO Vodiču pot št. 10 (če se ne motim)

Konjice-Loče-Ptuj-Murska-s splavom čez Muro-Sladki vrh-MB in nazaj, na oko 300km :blush:

Pa počakajmo kaj pravijo ostali :hmm: (dajte predloge)

LP

P.S. @X-Raider nisem siguren da sva se srečala na Gomilskem

P.S. 2 bom preko PM obvestil ostale o datumu

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za, pa tudi če greva "samo" midva :whistle: . Pa še štart ne bo standarden, verjamem pa da bo mogoče komu predaleč npr. MB-čanom,

vendar se lahko do CE pripeljejo po AC, mi damo za jutranjo kavo in gremo naprej.

--

Jaz bi šel do Portoroža kar po AC, ker bom sigurno z lepšo polovico zadaj. Zjutraj lahko zato odrinemo okrog 8.00, MB pa kaksnih 30 minut prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, štiriindvajsetega lahko. Benetke? Zanimivo. Sam... A to bi šli po avtocesti? Jest nebi šel po avtocesti, dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, štiriindvajsetega lahko. Benetke? Zanimivo. Sam... A to bi šli po avtocesti? Jest nebi šel po avtocesti, dolgčas.

Ne, le iz CE do Portoroža oz. LJ do Portoroža, ostalo pa upam da ne.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po desetdnevnem počitku sem nazaj, ta predlog za Benetke mi se zdi zelo v redu. Tako da sem za tisti, ki pridete iz CE in MB se dobimo v Ljubljani in nadaljujemo.

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po desetdnevnem počitku sem nazaj, ta predlog za Benetke mi se zdi zelo v redu. Tako da sem za tisti, ki pridete iz CE in MB se dobimo v Ljubljani in nadaljujemo.

Uffff MB- Benetke- MB cca. 900 km :slap: . Meni se zdi ogromno za en dan. Zdaj ,če bo kakšna krajša tura ,kot npr. lani na zaključku sezone pa je blo glih tak 400 km , se takoj pridružim. Fajn bi bilo ,da se nas vsaj 10 zbere.Moj predlog bil kakšen Bled ,kot je že nekdo omenil ali pa na obalo bi tudi šlo za kaj več pa jaz nisem v enem dnevu. LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff MB- Benetke- MB cca. 900 km :slap: . Meni se zdi ogromno za en dan. Zdaj ,če bo kakšna krajša tura ,kot npr. lani na zaključku sezone pa je blo glih tak 400 km , se takoj pridružim. Fajn bi bilo ,da se nas vsaj 10 zbere.Moj predlog bil kakšen Bled ,kot je že nekdo omenil ali pa na obalo bi tudi šlo za kaj več pa jaz nisem v enem dnevu. LP Boštjan

JA po moje je tud kr ogromno 900km u enem dnevu za vas Štajerce. To bi se sam peljalo tja, obrnilo pa šlo nazaj. Mislm pa da si tega ne želi noben. Da bi izlet preobrnili v dvo-dnevni se sliš zanimiva ideja. Konc koncev se pa vseeno lahko naredi izlet tudi kam drugam, čeprav se slišijo Benetke ZELO mamljivo. Če bo le čas se vam pridružim, kakorkoli se boste že odločili, mamo pa itak še čas tako da ni kake panike :whistle:

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff MB- Benetke- MB cca. 900 km :slap: . Meni se zdi ogromno za en dan. Zdaj ,če bo kakšna krajša tura ,kot npr. lani na zaključku sezone pa je blo glih tak 400 km , se takoj pridružim. Fajn bi bilo ,da se nas vsaj 10 zbere.Moj predlog bil kakšen Bled ,kot je že nekdo omenil ali pa na obalo bi tudi šlo za kaj več pa jaz nisem v enem dnevu. LP Boštjan

Se mi zdi da sem malo precenil kilometrino, via michelin vrže cca 320 km (iz CE), vendar je treba zaviti že pri Divači. Tako bi "prišparali kak kilometer ali dva, iz MB pa jih je cca 60 več.

Lani na GG sem jih naredil 650 brez AC, če jih naredimo nekaj po AC pridobimo na času, mislim da bi šlo :krneki:

Kaj pa, ko bi Benetke podaljšali v 2 dnevni izlet??? :slap:

Saj se že lani za GG nismo dogovorili za 2 dni, če vas ostane več za 2 dni potem O.K. drugače je zaenkrat bolj smiseln krajši enodnevni izlet in kot je rekel @BoštjanG bi bilo lepo da se nas zbere več. "Dolga" tura pa bo načeloma odvrnila del zainteresiranih :hmm:

Če povzamemo

predlog št.:1 - Benetke

2 - Proti Muri

3 - Bled

4 - obala (mogoče ob obali do Solin?)

Še kakšen predlog :?

glasujmo čez kak dan ali dva(oziroma kaasneje) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff MB- Benetke- MB cca. 900 km :slap: . Meni se zdi ogromno za en dan. Zdaj ,če bo kakšna krajša tura ,kot npr. lani na zaključku sezone pa je blo glih tak 400 km , se takoj pridružim. Fajn bi bilo ,da se nas vsaj 10 zbere.Moj predlog bil kakšen Bled ,kot je že nekdo omenil ali pa na obalo bi tudi šlo za kaj več pa jaz nisem v enem dnevu. LP Boštjan

Če gremo po avtocesti do morja in nazaj pridobimo neki časa. Mislim pa da 700km v enem dnevu ne bo hudega, razen da bo malo rit drug dan bolela. Tudi drugi predlogi lahko pridejo v poštev samo da bo kaj zanimivega za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo po avtocesti do morja in nazaj pridobimo neki časa. Mislim pa da 700km v enem dnevu ne bo hudega, razen da bo malo rit drug dan bolela. Tudi drugi predlogi lahko pridejo v poštev samo da bo kaj zanimivega za videt.

Mogoče bi bilo bolje res krajša enodnevna varianta in se potem dogovorimo za kaj več, pač tisti ki bodo imeli interes. (@MaxiSlavc je lani predlagal Dolomite :hmm: )

Sem malo pogledal po MOTOVodiču in glede da je prva varjanta "malo" tujine :P sem našel naslednjo smer ki se mi zdi tudi zanimiva in predvsem krajša.

Ima št. 12 KRAS, štart v Razdrtem-Manče-Kobilj, Štanjel-Komen-Rihemberg-Volčja Draga-Miren-Opatje selo-Gorjansko-S.Pelagio(Šempolaj)-Repen-Dutovlje-Sežana-Senožeče, cca 160km, predvidevajo cca 3 ure vožnje + postanki tako, da bi lahko prilezli s vseh koncev SLO in potem naredili ta krog, ter imeli še čas za kaj pojest in pogledat.

Lahko pa tudi zavijemo proti Trstu in nato do naše obale ter se vračamo preko Dekanov ali Kozine

Npr. ob 10:00 zbor v Razdrtem in nato tale krog+ogledi :photo: +jedača ter dovolj časa za vrnitev domov ob primerni uri (+neboleča rit :whistle: ).

Tako z moje strani zaenkrat dovolj :blush: , da vidim kaj boste drugi predagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se že lani za GG nismo dogovorili za 2 dni, če vas ostane več za 2 dni potem O.K. drugače je zaenkrat bolj smiseln krajši enodnevni izlet in kot je rekel @BoštjanG bi bilo lepo da se nas zbere več. "Dolga" tura pa bo načeloma odvrnila del zainteresiranih :hmm:

Če povzamemo

predlog št.:1 - Benetke

2 - Proti Muri

3 - Bled

4 - obala (mogoče ob obali do Solin?)

Še kakšen predlog :?

glasujmo čez kak dan ali dva(oziroma kaasneje) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo bolje res krajša enodnevna varianta in se potem dogovorimo za kaj več, pač tisti ki bodo imeli interes. (@MaxiSlavc je lani predlagal Dolomite :hmm: )

Sem malo pogledal po MOTOVodiču in glede da je prva varjanta "malo" tujine :P sem našel naslednjo smer ki se mi zdi tudi zanimiva in predvsem krajša.

Ima št. 12 KRAS, štart v Razdrtem-Manče-Kobilj, Štanjel-Komen-Rihemberg-Volčja Draga-Miren-Opatje selo-Gorjansko-S.Pelagio(Šempolaj)-Repen-Dutovlje-Sežana-Senožeče, cca 160km, predvidevajo cca 3 ure vožnje + postanki tako, da bi lahko prilezli s vseh koncev SLO in potem naredili ta krog, ter imeli še čas za kaj pojest in pogledat.

Lahko pa tudi zavijemo proti Trstu in nato do naše obale ter se vračamo preko Dekanov ali Kozine

Npr. ob 10:00 zbor v Razdrtem in nato tale krog+ogledi :photo: +jedača ter dovolj časa za vrnitev domov ob primerni uri (+neboleča rit :whistle: ).

Tako z moje strani zaenkrat dovolj :blush: , da vidim kaj boste drugi predagali.

Trst je naš :fight1: , ta je zanimiva. Skuterist, ti predlogi so za mene OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je 10.00 malce prezgodej za une k bi pršli iz Celja ali MB? če bi že ubrali tole varianto po Obali ali celo do Trsta bi lahko kako urco dali kasnej za ZBOR. no ja spet odvisno od števila maxi-skuteristov ki bi bili "za stvar". Sicer pa mislim, da bi lahko jutri ali pa pojutrišnjem dali nekako predloge na kup pa odpremo anketo pa vidmo kaj se pol "izzide" in za kaj bo največ zanimanja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!